Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
1 perccel korábban, Iqvi írta:

Kalácsképű, haja is milyen dik mán he. Tesvírek elkapnak a tarjáni buszpájaudvaron málészájú. 

 

Nédmán azt a nyomorút rókaképű sivatagihollót, cipóraverjük a száját nekijje aztán majd csodákozhat azzal a beszívott a szemeivel hogyan ütötte el a kamijón a nappalilya közepííín. Menőzik itt az erpodzsaal, majd mikó magáhótér a seggibő húzhatja majd elő négy darabba!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Kalácsképű, haja is milyen dik mán he. Tesvírek elkapnak a tarjáni buszpájaudvaron málészájú. 

1 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Nédmán azt a nyomorút rókaképű sivatagihollót, cipóraverjük a száját nekijje aztán majd csodákozhat azzal a beszívott a szemeivel hogyan ütötte el a kamijón a nappalilya közepííín. Menőzik itt az erpodzsaal, majd mikó magáhótér a seggibő húzhatja majd elő négy darabba!

Milyen szép a magyar nyelv. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Körvonalazódni látszik, hogy mikor érkezik hazánkba a Disney+. A legutóbbi becslések szerint hozzánk kb. októberre érkezik meg a streaming szolgáltatás. Egyelőre Q3/Q4 van írva, szóval reális lehet az ősz közepe. Valószínűleg az elkövetkezendő hetekben fény derül a pontos dátumra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
30 perccel korábban, Yoda József írta:

Én egy kelet-európai indulási dátumot várok

Arra szerintem egy darabig még ne számítsunk. Ilyeneket általában a negyedévenkénti Earnings Call eventeken szokás bejelenteni. És már megvolt ebben a hónapban. Utánanéztem, a nyáron jön Malájzia és Thaiföld, illetve még néhány további ország - Dél Korea, Taiwan, stb. - szóval én egy nyári bejelentést gondolok, mondjuk a következő EC augusztusban lesz. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A Bad Batch témában felvetetthez tenném még hozzá. Eddig úgy látom mindegyik Disney+ sorozat tele van indokolatlanul, filler részekkel. Ide értve a mandalorit és az edddigi két marvel sorozatot is. Mindegyiknél úgy érzem egy filmet hűznak szét egy égész évaddá. Sokkal jobban működnének ezek a sorozatok mozifilmként. Pl a Mandalori első évadából össze lehetne vágni egy 2 órás filmet, ha csak a lényeges dolgokat hagyjuk meg. A Wandavision első három szitkom része belefért volna 10 percbe stb. A Kenobi bevallottan film lett volna, amiből most sorozat lesz. Félek azt is telepakolják filler részekkel, hogy meglegyen az évad. Tudom hogy a streaming szolgáltatókra a sorozatokat éri meg gyártani. De akkor meg rakják ki egybe vagy legyen bennük több történet. De baromira idegesítő amikor várok egy hetet, de nem történik semmi. És ez igaz a Star wars-ra és Marvelre is. Eddig nekem csalódás a Disney+, remélem a jövőben ez változik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Marvel sorozatokat nem nézem, a Star Warsok viszont egyelőre messze felülmúlták minden várakozásomat. Az hogy vannak fillerek, tehát hogy nem állandóan a főszálra meg a különféle nagy fordulatokra van kihegyezve az egész pedig a legnagyobb áldás az egészben. Olyan érdekes és atomjó SW tartalmak születtek amikre sose gondoltam volna. Mint amilyen például a mandalori második évad nyitó része amely az első pillanattól az utolsóig tökéletes. Össze lehetne vagdosni ezekből filmeket is amik kb. tized ennyire lennének érdekes és sokkal szegényebbé tennék az SW világot. Az első mando évadban is a második rész mind a mai napig a kedvencem. Ahol van idő azzal szöszölni hogy a Mandalori el akarja hagyni a bolygót.

Remélem ez lesz az iránymutató. Mindig is borsódzott a hátam az olyan sorozatoktól amik állandóan valami nagy fordulattal jöttek elő. Azokat rendre abba is hagytam. Hagyják csak lélegezni a sorozatot. Vesszenek el a részletekben. Pont ezért van értelme sorozatokat késziteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, ati írta:

A Bad Batch témában felvetetthez tenném még hozzá. Eddig úgy látom mindegyik Disney+ sorozat tele van indokolatlanul, filler részekkel.

A "filler" részek építik igazán az univerzumot. Botorság elvárni, hogy minden epizód valami über-fasza sztorival áll elő.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az a lényeg hogy minden résztől leessen az állunk. Ha van egy 2 órás sztori akkor ne húzzák el 8 órásra csak azért, hogy több rész legyen. És mindig ugyanzokkal húzzák az időt. Lezuhan a hajó meg kell javítani, segíteni kell egy falunak, rabszolgákat kell kiszabadítani. Az ilyenek gond nélkül kihagyhatók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Hollywood Reporter szerint a Disney - látva a Loki sikerét - következő hónaptól kezdve minden egyes premierjét szerdára teszi át. Tehát az ősszel érkező Visions, a decemberben érkező Book of Boba Fett és a többi cím péntek helyett szerdánként fog elstartolni és minden egyes szerdán új epizód fog érkezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 06. 16. - 19:38, Ody Mandrell írta:

Nagyon remélem, hogy nem így lesz. 

Márpedig jövő hónaptól az akkor bemutatott premierek (Monsters at Work, Turner & Hooch, Turning the Tables With Robert Roberts, stb.) már szerdán fognak érkezni. Szóval lesz egy darabig az, hogy szerdán és pénteken jön kontent a szolgáltatásra, de utána szerda lesz az új péntek.

 

Persze én nagyon örülnék neki, ha a SW maradna pénteken. Előbb-utóbb mindenképpen annyi tartalmuk lesz, hogy muszáj lesz több napot is lefedniük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek semmi értelme.
Nem azon múlik egy sorozat sikere, hogy melyik nap adják le.
Eddig jó volt várni a pénteket, mert a hétvége mellé mindig jött az új tartalom. Milyen jó volt a fárasztó hét után leülni és megnézni az új részt. Hétköznap nem biztos, hogy mindenki ráér megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.