Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

2020. 10. 22. - 20:50, Bence1997 írta:

Érdekes hírt olvastam. Állítólag a Disney átakarja pakoltatni a Lucasfilmet Burbankba (ugye ott van a Walt Disney székhelye), ugyanis ahol jelenleg a Lucasfilm székel, az a Letterman Digital Arts Center épülete (San Francisco északi része), ami ugye a Skywalker Properties Ltd. tulajdonában van, aminek tulaja nem más, mint George Lucas.

A Disney pedig két helyszínért (ezért és a Skywalker Soundért) fizet Lucasnak, már 8(!) éve és ezt akarják végleg lezárni azzal, hogy a Lucasfilmet áttelepítik Burbankba. :hmm:

 

A cikk:

https://www.starwarsnewsnet.com/2020/10/disney-could-be-moving-lucasfilm-and-its-divisions-to-burbank.html

Ez valami rosszat jelent, vagy csak egy érdekesség?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Úgy néz ki 2021-ben jön az északi szomszédunkba is a Disney+. Reméljük nemcsak oda, hanem hozzánk is, ha már Kelet-Eu-ban terjeszkednek :) 

 

 

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Yoda József írta:

Úgy néz ki 2021-ben jön az északi szomszédunkba is a Disney+. Reméljük nemcsak oda, hanem hozzánk is, ha már Kelet-Eu-ban terjeszkednek :) 

Én valahol olvastam, hogy 2021 második felében fog érkezni a szlovákokhoz, lengyelekhez. Szóval legkésőbb 1 év múlva hozzánk is betoppan majd. Anyám érdeklődési köre miatt (imád Disney meséket nézni és ezen kívül is van néhány Disney -s alkotás, amely a kedvence) valószínűleg előrendelem majd. Bár ez még a jövő zenéje. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
2020. 12. 13. - 18:58, Bence1997 írta:

Egyelőre nem látom hivatalosan, de a Marvel és DC Univerzum facebook csoportja úgy tudja, hogy március 5. -én érkezik kishazánkba a Disney+. :hmm:

Yup, a fiúk valamit benézhettek. Valóban nem jött még hivatalos bejelentés arra vonatkozóan, hogy nálunk mikor jelenik meg. De reménykedjünk, hogy az elkövetkezendő hetek/hónapok során kifog derülni a dolog. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ha minden igaz, akkor hozzánk is már úgy fog megérkezni, hogy az 5 alap menü mellé - SW, Marvel, Disney, Pixar és Nat. Geo - kapunk egy hatodikat, a Star nevezetűt, amely egyfajta 18+ -os tartalmakkal kedveskedik majd nekünk. Lesz Aliens franchise, Deadpool filmek, Logan, Die Hard és olyan sorozatok, mint pl. a Lost, Atlanta, stb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Bence1997 írta:

kapunk egy hatodikat, a Star nevezetűt, amely egyfajta 18+ -os tartalmakkal kedveskedik majd nekünk. Lesz Aliens franchise, Deadpool filmek, Logan, Die Hard és olyan sorozatok, mint pl. a Lost, Atlanta, stb. :)

 

Pedig már azt hittem... :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Bob megemlítette, hogy már több, mint 100 millióan vannak D+ előfizetők. Ma volt egy Investor Day, ahol Chapek elmondta, hogy céljuk: évente 100 eredeti tartalmat gyártani a szolgáltatásukra.

 

"Direct to consumer business is this company's top piority."

 

A Kennedy-hírhez: az idén lejáró szerződését megfogják hosszabbítani. Hogy hány évvel az jó kérdés. Én mondok egy további 3-4 évet. Nagyjából ez az intervallum lehet az a számára, hogy az elmúlt hónapokban bejelentett sorozatok kifussanak, elinduljon újra a mozis vonulat (Rogue Squadron, Taika filmje, stb.) és ezzel együtt átadhassa utódjának a stafétát. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért elgondolkodtató, hogy ez a csávó csak azért önti magából ezeket a híreket, mert jól átgondoltan kiszolgál és ezzel anyagi oldalról is kihasznál egy bizonyos célcsoportot, vagy szimplán téveszméktől szenvedő elmebeteg, akit ki kéne vizsgáltatni. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.