Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

36 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem ez abszolút nincs így. Az általam is említett oldalak teljesen pozitívan állnak az SW-hez, minden szegmenséhez, és sokakat is megmozgatnak vele. Nehogy már akkor legyünk sikeresek ha minél nagyobb f@szságokat írunk csak azért, hogy valami ködbe vesző el nem érhető célt elérjünk, vagy csak szimplán mi legyünk a megmondóemberek.

Semmi összefüggést nem látok az idézett rész, illetve a mondandód között. Szerintem félreértettél valamit. A hangsúly nem azon van, hogy pozitív vagy negatív a véleményed, sőt ez itt totálisan irreleváns. Nyugodtan be lehet tenni a tagadást, az ugyanúgy érdektelen közlés, hogy Jóska nem szereti a krumplis tésztát.

Az a lényeg, hogy egy ilyen 100%-ban csak ízlésen múló, ráadásul faék egyszerűségű kijelentésről nincs mit beszélni. Erről nem lehet tartalmat gyártani. Ahogyan írtam is később, nyilván egy SW már egy jóval összetettebb téma ennél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra sem érted szerintem mire gondolok. Nem azzal van a gond, hogy ne lehetne összevetni a kettőt, hanem az az aspektus lényegtelen, ahogyan összevetetted. ;) 

 

A lényeg az, hogy ízlésről és egyéni szubjektív véleményekről felesleges vitázni, illetve nem lehet belőle sok embert megmozgató érdemi tartalmat kreálni. Márpedig az internetes "tartalomgyártóknak" ez a céljuk. Az, hogy nekem tetszik vagy sem Gizike, szeretem vagy sem a krumplis tésztát, az egy érdektelen dolog, előjeltől függetlenül, ami kevés kivételtől eltekintve senkit nem érdekel.

És ez ugyanígy van komplexebb témákkal is. Gizike idomait is lehet elemezgetni, ahogyan a krumplis tészta receptjeit is, de azért nem túl hosszasan. Egy filmmel vagy könyvvel kapcsolatban már a saját véleményemről is lehet rengeteget értekezni, de attól, hogy mennyiségileg több, ez még ugyanúgy vajmi kevés embert fog érdekelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Érdekes kérdés lehet, hogy mennyire viseli meg anyagilag a Disney-t a mostani válság. A filmipart ugye különösen  érzékenyen érinti a járvány. Azért is fontos ez, mert hatással lehet a jövőbeni projektekre is, ha elfogy a pénz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 05. 28. - 19:50, NorbiLordi írta:

Mivel a Disney mára egy giga céggé nőtte magát ezért biztos megfogja viselni őket, de pont ebből adódóan ahol vesztenek (pl. mozi), ott nyerhetnek is (streaming). Meg szerintem van ott bőven miből élni.

Bár a Disney+ a jelek szerint hosszútávon nagyot fog kaszálni, egyelőre mint minden friss streaming csatorna veszteséges. Tavaly amikor elindult a Disney is úgy számolt hogy pár éve kell mire nyereséges lesz ami azért nem volt gond mert akkor úgy volt hogy a kieső pénzeket majd pótolják a mozik meg a vidámparkok. Hát most ugye ez nem működik. A Disney abban reménykedhet, hogy majd a gödörből gyorsan visszapattannak, ha a korlátozások elkezdenek lazulni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Frenkie írta:

Ez alapján Ahch-to a Külső Gyűrűben van nem az Ismeretlen régióban. Egyáltalán itt hol az Ismeretlen Régió?

Valóban, az Ahch-To-nak egy kicsikét jobban balra kellene lennie

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Disney+ terjeszkedése az év második felében:

- Szeptember (Belgium, Dánia, Finnország, Izland, Luxemburg, Norvégia, Portugália és Svédország)

- Late 2020 (Latin America, azaz Mexikó és kvázi Dél Amerika, Brazília például novemberben kapja meg)

 

+ A COVID-19 miatt 2021 -re halasztották a Disney+ elindulását Szingapúrban, Koreában és egyéb Ázsiai országokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre sajnos számítani lehetett. Ha minden igaz, akkor jövő év teljes egészében arról fog szólni, hogy Ázsiában elindítsák a szolgáltatást. Illetve Európa többi országába is betaláljanak. Remélem 1 év múlva már megérkezik hozzánk is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.