Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

Valószínűleg nem. A Disney+ egyik vonzereje elvileg az lesz, hogy a tartalmait csak náluk lehet elérni. Persze mindez attól függ, hogy milyen megállapodást kötöttek korábban a helyi csatornákkal. Lehet, hogy lesz egy átmeneti időszak, amikor már jelen lesz a Disney+ de még életben lesznek a korábbi megállapodások és néhány országos csatorna levetitheti a filmeket, de ez az időszak előbb utóbb minden bizonnyal véget fog érni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól is függ, hogy jelenleg milyen szerződésük van a csatornáknak. Például ha úgy van a megegyezés, hogy a következő 10 évben bármikor levetíthetik, akkor 10 évig nem lesz mitől félni. Nyilván ezek a szerződések nem publikusak, szóval mi legfeljebb csak találgathatunk, de sokminden elképzelhető

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor elképzelhető az is, hogy a Skywalker kora már egyáltalán nem lesz TV-ben levetítve?

 

A másik ami eszembe jutott. Annyira biztos, hogy ez a Disney +  nálunk siker lesz? Én nem tudom elképzelni azt, hogy Magyarországon tömegek fizetnének elő erre. Talán pár tízezer előfizető. Bár laikusként ezt nehéz még megsaccolni is. Elméletileg a lakosságunk kb. egy harmada a létminimum szintjén, vagy ez alatt él.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://media1.hu/2020/01/02/kiderult-hajlandok-e-fizetni-a-magyarok-a-netflix-az-hbo-go-es-a-tobbi-fizetos-online-videoszolgaltatasert/

 

A magyarok egynegyedének van valamilyen streaming előfizetése. De amúgy ha Netflixnek megéri, hogy magyar verziója is legyen, akkor a Disney+-nak is meg fogja valószínűleg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Elméletileg a lakosságunk kb. egy harmada a létminimum szintjén, vagy ez alatt él.

Ezek a statisztikák soha nem számolnak a szürke és fekete gazdasággal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen mennyire idióták a trollkodó fikagépek. Most azt kapták fel, hogy a Dinsey kitörli a folytatás trilógiát a kánonból és újra kezdik. Hihetetlen, hogy ezen barmoknak valaki hisz, vagy komolyan veszi ezt.

  • Nem értek egyet 1
  • Zavaros 1
  • Vicces 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Hihetetlen mennyire idióták a trollkodó fikagépek. Most azt kapták fel, hogy a Dinsey kitörli a folytatás trilógiát a kánonból és újra kezdik. Hihetetlen, hogy ezen barmoknak valaki hisz, vagy komolyan veszi ezt.

Ezt Mike Zeroh mondta? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Hihetetlen mennyire idióták a trollkodó fikagépek. Most azt kapták fel, hogy a Dinsey kitörli a folytatás trilógiát a kánonból és újra kezdik. Hihetetlen, hogy ezen barmoknak valaki hisz, vagy komolyan veszi ezt.

6 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ezt Mike Zeroh mondta? :D

Simán kinézem a paliból. :D Most is fogom a fejemet... a yt -on most látok két videót, amely kb. 1 és 2 hónaposak - nem néztem meg őket, Isten ments annak az embernek nézettséget növelni :lol: - a nagyon "jól" hangzó nevekkel: GL just destroy the high republic; Jon Favreau just destroy the high republic (high republicra kerestem rá, erre a listában egymás alatt szerepelt ez a kettő)... :facepalm: Ez a pali komolyan mondom már-már a politikai machináció mintaképe lehetne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Simán kinézem a paliból. :D Most is fogom a fejemet... a yt -on most látok két videót, amely kb. 1 és 2 hónaposak - nem néztem meg őket, Isten ments annak az embernek nézettséget növelni :lol: - a nagyon "jól" hangzó nevekkel: GL just destroy the high republic; Jon Favreau just destroy the high republic (high republicra kerestem rá, erre a listában egymás alatt szerepelt ez a kettő)... :facepalm: Ez a pali komolyan mondom már-már a politikai machináció mintaképe lehetne. :D

Ránéztem a yt csatornájára, mert már rég láttam :D én nem tudom mi kell ahhoz, hogy valaki ekkora bullshitgenerátor legyen :D és ebből lehet meg is él... Ezt hol tanítják? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeptember 15. -én fog érkezni a Disney+ a következő országokba és az áraik:

- Portugália, Belgium, Finnország, Izland és Luxemburg (itt a szokásos 6.99 euró lesz az ár havonta, ami nálunk 2300 Ft, évi 69.99, amely kb. 23000 Ft)

- Norvégia (69 Norvég korona havonta, évente 689 NK, amely magyarban kifejezve 2100/21000 Ft)

- Svédország (69 Svéd korona havonta, 689 SV évente, amely nálunk 2200/22000 Ft)

- Dánia (itt magasabbak az árak, 59/589 DK, ami kb. 2700/27000 Ft)

 

Hovatovább az elmúlt hetekben kiderült, hogy néhány országban (Ausztrália, Új Zéland, Szingapúr és mostmár Anglia is idesorolható) már megszűnt vagy hamarosan megszűnnek az olyan Disney alatt álló csatornák, mint a Disney Channel, DXD vagy a Disney Junior. Lehet egy idő után már szinte minden Disney alatt lévő tartalmat a streamingre tesznek? :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Szeptember 15. -én fog érkezni a Disney+ a következő országokba és az áraik:

- Portugália, Belgium, Finnország, Izland és Luxemburg (itt a szokásos 6.99 euró lesz az ár havonta, ami nálunk 2300 Ft, évi 69.99, amely kb. 23000 Ft)

- Norvégia (69 Norvég korona havonta, évente 689 NK, amely magyarban kifejezve 2100/21000 Ft)

- Svédország (69 Svéd korona havonta, 689 SV évente, amely nálunk 2200/22000 Ft)

- Dánia (itt magasabbak az árak, 59/589 DK, ami kb. 2700/27000 Ft)

 

Hovatovább az elmúlt hetekben kiderült, hogy néhány országban (Ausztrália, Új Zéland, Szingapúr és mostmár Anglia is idesorolható) már megszűnt vagy hamarosan megszűnnek az olyan Disney alatt álló csatornák, mint a Disney Channel, DXD vagy a Disney Junior. Lehet egy idő után már szinte minden Disney alatt lévő tartalmat a streamingre tesznek? :hmm:

Nagyon gáznak érezném, ha minden Disney tartalmat steamingre visznek. Ez jó nagy kicseszés a szegényekkel, akik nem tudnak havi 3000 Ft-ot fizetni pluszba pár Disney tartalomért, amit el akarnak érni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a steaming szolgáltatók anyagai ugyanígy felkerülnek netre? Az ember azt hinné, hogy a szolgáltatók igyekeznek megakadályozni. Amikor A mandalorit néztem igyekeztem minél hamarabb, mert attól féltem hamar letörlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

És a steaming szolgáltatók anyagai ugyanígy felkerülnek netre?

Fel-e? Egyszerűbb dolga van a feltöltőnek, nem kell DVD-vel, TV-vel, Blu-Ray-el pepecselnie, lehúzza egyből a streamingről aztán tolja fel ahova akarja. Nem is beszélve arról, hogy amik streamre mennek anyagok azok a megjelenésük napján már általában elérhetők görbe utakon is, konyhakészen gyári felirattal, szinkronnal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Fel-e? Egyszerűbb dolga van a feltöltőnek, nem kell DVD-vel, TV-vel, Blu-Ray-el pepecselnie, lehúzza egyből a streamingről aztán tolja fel ahova akarja. Nem is beszélve arról, hogy amik streamre mennek anyagok azok a megjelenésük napján már általában elérhetők görbe utakon is, konyhakészen gyári felirattal, szinkronnal. 

Ez nagyszerű hír.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 06. 24. - 16:32, Darth Revan9 írta:

Hihetetlen mennyire idióták a trollkodó fikagépek. Most azt kapták fel, hogy a Dinsey kitörli a folytatás trilógiát a kánonból és újra kezdik. Hihetetlen, hogy ezen barmoknak valaki hisz, vagy komolyan veszi ezt.

Közben véletlenül eljutott hozzám ez a sztori, Doomcock-tól származik. Na hát az a csávó Mike Zeroh 2.0, de még azt is el tudom képzelni, hogy Doomcock az valójában Mike Zeroh, csak maszkban és hangtorzítással.

Annyi különbség van, hogy Doomcock valódi szivárgásokkal alapozta meg a hírnevét (konkrétan a JediPaxis-tól származó TROS leakeket adta elő a sajátjaiként, hogy neki milyen bennfentes informátorai vannak), majd miután a TROS kijött és nem volt több ilyen, elkezdte gyártani a saját bullshitjeit, folyton a "bennfentes informátoraira" hivatkozva)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Azért mennyire szánalmas lehet már annak az embernek az élete, aki kitalált hírekkel tud szemernyi kétes sikert és megkérdőjelezhető örömet elérni magának? :( 

Hány youtube feliratkozóból lehet megélni? Mert még az is lehet, hogy megélnek ebből...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Hány youtube feliratkozóból lehet megélni? Mert még az is lehet, hogy megélnek ebből...

Minimum 1000 feliratkozóval, és az elmúlt 1 évet nézve legalább 4000 órás megtekintési idővel kell rendelkezni ahhoz, hogy Youtube-partnerré válj. Ez azonban még kevés az üdvösséghez, ahhoz, hogy csak a Youtube-ból megélj, általában 10000+ feliratkozó kell és folyamatos műsor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Érdekes hírt olvastam. Állítólag a Disney átakarja pakoltatni a Lucasfilmet Burbankba (ugye ott van a Walt Disney székhelye), ugyanis ahol jelenleg a Lucasfilm székel, az a Letterman Digital Arts Center épülete (San Francisco északi része), ami ugye a Skywalker Properties Ltd. tulajdonában van, aminek tulaja nem más, mint George Lucas.

A Disney pedig két helyszínért (ezért és a Skywalker Soundért) fizet Lucasnak, már 8(!) éve és ezt akarják végleg lezárni azzal, hogy a Lucasfilmet áttelepítik Burbankba. :hmm:

 

A cikk:

https://www.starwarsnewsnet.com/2020/10/disney-could-be-moving-lucasfilm-and-its-divisions-to-burbank.html

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.