Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

A Baby Yoda figura számít a legnépszerűbb akciófigurának és jelenleg erre érkezik a legtöbb megrendelés az Amazon áruházban annak ellenére, hogy a figura majd csak jövő májusban fog megjelenni.

https://www.businessinsider.com/baby-yoda-funko-toy-amazon-best-seller-2019-12

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Egy nappal korábban néztem meg a IX. ep-t. Nekem nagyon nem jött be ez a film. Az 9 epizód közül ezt érzem a leggyengébbnek. 

A topik címére reflektálva viszont az összhatás mindenképpen pozitív. Kaptunk 5 mozifilmet, amiből kettő nagyon ütős (RO, TLJ), kettő kicsit gyengébb filmet (TFA, Solo) és egy számomra feledhetőt (ROTS). A kettő kicsit gyengébbnek titulált filmet az RO-hoz és a TLJ-hez mérten tartom gyengébbnek, de ezek is bőven k*va jó filmek és imádom őket. 

 

Animációs filmek terén haragudtam rájuk a TCW kaszája miatt. A Rebelst nehezebben is fogadtam be ezért. Viszont, a szerintem zseniális részek, jelenetek, történetek voltak benne. Lezárult Maul története, ahogy Kanané is, Ahsoka ismér zseniális volt, ahogy a loth farkasok is. Csupa-csupa szívmelengető dolog. Így utólag nagyon szerethető sorozat volt. 

A Resistance nem igazán érintett meg. Így abból az első évadot sem néztem végig. 

 

Televíziós sorozat korábban nem volt, így a Mandalorian nem csak az újdonság erejével hat, hanem a megvalósítása, a története is állat. 

 

Így azt gondolom, egyelőre mindenképpen pozitív a Disney-éra. 

Szerkesztve: - cyrano
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Így az évtized végén, ki hogyan rangsorolja az eddigi Disney-termést? Én így:

1. Rogue One - kiváló film, elejétől a végéig fenntartja az érdeklődést, hangulatos. A scarifi ütközet talán az eddigi leglátványosabb csata, amit Star Warsban láthattunk. Tetszett, hogy nem csak egy sima kémsztorit kaptunk, hanem az Erso család tragédiája köré lett felhúzva, és minden főszereplőnek megvolt a háttértörténete, ami izgalmassá tette.

2. The Mandalorian - izgalmas (bár néha kiszámítható) cselekmény, fordulatos, és tele van meglepetéssel. Az új Star Warsok közül ez tudott a legjobban beépülni a popkultúrába (főleg Baby Yodának köszönhetően), és rengeteg emlékezetes pillanattal gazdagította az univerzumot.

3. The Last Jedi - a folytatástrilógia legerősebb darabja. Néhány változtatással akár a lista első helyére is kerülhetett volna. Nekem Rian Johnson kísérletezgetős, művészfilmes megközelítése jobban bejön, mint Abrams kommerszebb, nosztalgiára építő stílusa, és szerintem Lucas szellemiségéhez is ez áll közelebb. A film képi világa nagyon erős, és az összes körül ez tartalmazza a legtöbb mondanivalót. A tempója viszont néhol kicsit lassú, szerintem bőven belefért volna két órába is ez a történet. A humor néhány ponton nekem túlságosan Marveles volt.

4. Rebels - lassan indult, a második évad már nagyszerű volt, a harmadiktól kezdve pedig zseniális. Sok érdekes szereplő került be a kánonba a Rebelsnek köszönhetően, és sok népszerű karakter visszatért. Az eddigiek közül ez a sorozat nyúlt hozzá a legszabadabban a galaxis misztikusabb aspektusához, és ennek köszönhetően olyan jeleneteket is láthattunk, amik korábban elképzelhetetlenek lettek volna. A befejezés szépen lezárta a történetet, de mégis lehetőséget nyitott sok további érdekes sztori elmeséléséhez.

5. The Rise of Skywalker - voltak hibái, de alapjában véve egy jó film volt. Palpatine visszatérését jobban is elmagyarázhatták volna, viszont maga az Exegol, és az azt övező sith-környezet a trilógia egyik csúcspontja. Adam Driver az SW történetének egyik legjobb alakítását nyújtja.

6. Solo - Nem voltak nagy elvárásaim a filmmel kapcsolatban, ezért pozitívan csalódtam. Egy nagyszerű kalandfilm kiváló karakterekkel és megfelelő tempóval. A kedvenc részem a Kessel Run és az óriás polipszörny elleni harc, látvány szempontjából lenyűgöző. Az viszont negatívum, hogy a film végére Han túlságosan pozitív karakter lesz, és ezzel kissé aláássa az eredeti trilógiában történő karakterfejlődését.

7. The Force Awakens - egy jól pörgő film, amit bármikor szívesen berakok és megnézek, de nem hagy bennem mély nyomot. Az új karakterek mind tetszettek, viszont borzasztóan zavaró, hogy kb. semmire nem kapunk választ, és semmit nem tudunk meg a galaxis helyzetéről. Abrams gyenge pontja a világépítés, és ezen a filmen nagyon látszik. Nem örülök neki, hogy valami újdonság helyett az eredeti trilógia status quo-ja lett visszaállítva, és a határok feszegetése helyett a nosztalgiára épített. Ennek ellenére nem rossz film, jók a karakterek, jó a történetvezetés, de lehetett volna sokkal jobb is.

8. Resistance - túlságosan gyerekes, a főszereplő hihetetlenül inkompetens és idegesítő, és gyakorlatilag semmi sem történik benne. A Disney-korszak eddigi filmjei és sorozatai közül ez az egyetlen, amire nyugodt szívvel tudom mondani, hogy rossz. A rajzstílus elmegy, de jobban örültem voltna, ha Rebels/TCW stílusánál maradnak.

Összességében pozitív számomra a Disney és a Lucasfilm eddigi kollaborációja, és izgatottan várom, hogy mi jön a 2020-as években.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ötlet.

Nálam a sorrend:

1. Rogue One - szerintem ennél a filmnél gyakorlatilag minden klappol, elsőre is csak Tarkin zavart, de azt is megszoktam. Óriási dráma van az egész hátterében, és sokkal valóságosabbá teszi a HCS elleni küzdelmet a IV. részben is. Az áldozat sokkalta nagyobb így már. Kiváló!

2. The Last Jedi - formabontó, sok helyen, furcsa humorral, de olyan megoldásokkal és WTF jelenetekkel operál, ami miatt muszáj a második helyre tennem. Itt már több olyan dolog is van, amit megváltoztatnék, ha lehetne, de ezekkel együtt is egy nagyon értékes tagja lett az SW univerzumnak.

3. The Mandalorian - nagyon erős alkotás, Baby Yoda önmagában megérne egy misét. A 8 részből 6-tal maradéktalanul elégedett vagyok, ezek közül 3 is olyan, hogy letettem a hajam. A maradék 2 is a közepesen erős kategóriába tartozik. Egyértelmű, hogy az SW-nek van jövője ezen a színtéren is.

5. The Force Awakens - biztonsági játék, viszont fantasztikus a hangulata. Olyan a film, hogy ha beteszem, akkor igazából egyetlen pontján sincs kedvem kinyomni. A karakterek, a kémia közöttük zseniális, a moziban viszont már első megtekintésnél is azt éreztem a Starkiller elleni harcra készülvén, hogy "ezt már láttam". Nem tökéletes, de nagyon örülök, hogy elkészült.

6. The Rise of Skywalker - minden hibájával együtt bele tudtam illeszteni az SW univerzumába, és remek hangulat lengi körbe ezt is. Koncepcionális kérdések merülnek fel, túl sokszor játsszák el a meghalt/feltámadt vonalat, de jelen pillanatban kevéssel marad csak el nálam a TFA-tól. Igazából egy szinten van vele. 

7. Solo - laza alkotás, amit akárhányszor meg tudnék nézni. De a számozott epizódoktól nálam elmarad, a RO-tól meg pláne. Elsőre eléggé tartottam az alkotástól, mivel bevállaltak egy Han Solo filmet Ford nélkül (szerintem ez hibás döntés volt), de Alden Ehrenreich kiválóan megoldotta a feladatot. Donald Glover meg pláne!

...

...

100. Resistance - csak az 1. évadot láttam eddig, de az alapján nagyon messze van a fenti lista bármelyik tagjától is. Vannak benne jó gondolatok, de a célcsoport szerintem itt sokkal fiatalabbra lett belőve, mint a TCW vagy a Lázadók esetében. Ettől függetlenül, jó, hogy elkészült, pl. Hux beszéde más aspektusból nagyon jól nézett ki. És ha behúz fiatalokat, akik emiatt lesznek SW rajongók, akkor meg pláne megérte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én is írok egy ilyen listát. Filmek, sorozatok és játékok szerepelnek csak rajta, mivel a képregényekkel és könyvekkel kiegészített lista hosszú lenne. :D 

1. The Mandalorian

2. Rogue One

3. Jedi Fallen Order

4. Rebels

5. Battlefront 2

6. Solo

7. The Rise of Skywalker

8. The Force Awakens

9. The Last Jedi

10. Battlefront

...

...

...

1000. Reistance

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, én is... :D

 

1. The Last Jedi. Az új trilógia legjobban sikerült darabja. Jó karakterek, meghökkentő fordulatok, jó történet. 

2. Rogue One. Ezzel a filmmel egy gyerekkori álom valósult meg. Végig lebilincselő történet, nagyon jó karakterek. Legjobban talán a Whillek őrzőit csíptem. 

3. Rebels. Utáltam a TCW kaszája miatt, de micsoda történetek kerekedtek ki belőle. 

4. The Mandalorian. Valahogy sohasem voltam oda Boba Fett-ért, illetve maga a mandaloriai nép sem volt nagy kedvencem. A páncéljukat sem bírtam sohasem. Soha nem értettem, miért volt olyan nagy hypja Boba Fettnek. Számomra egy huszadrangú szereplő volt. Azért Pre Vizslát csíptem, ahogy Satine Kryze-t, illetve Sabine Wrent. A sötétkard pedig kedvencem, mert tisztára olyan, mint egy japán katana. A japán kultúra nagy szerelmese vagyok, így természetes, hogy a szívembe zártam. 

Erre itt van ez a sorozat, és remekül szórakoztatott és instant kedvenc lett. A Filoni rendezte The Gunslinger iszonyat hangulatos. Lehet, hogy a történet itt-ott gyengébb, mégsem izzadságszagú. 

5. The Force Awekens. Nem rossz ez. 

6. Solo. Soha sem gondoltam volna, hogy a vén űrcsibész kap egy önálló filmet. Imádom. Méltatlanul alulértékelt film. 

7. The Rise Of Skywalker. Nem szeretem film. Látványos, az igaz. De amikor kiderült, hogy Rey Palpi unokája, na, ott elvesztettem minden érdeklődésem a film iránt. 

8. Resistance. Pár epizód után abbahagytam. Számomra értékelhetetlen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. The Mandalorian

Számomra telitalálat ez a sorozat, minden térten. A Disney-éra legkellemesebb meglepetése. Kifogástalan SW-hangulat, remek karakterek és érdekes történet. A látványvilága is elképesztő. Tiszteletteljes kibővítése a Star Wars univerzumának. "Baby Yoda" pedig az egyik legjobb dolog, ami történhetett velünk. :) 

 

2. The Rise of Skywalker

Tömény és nehezen emészthető film, ami igen megosztó is egyben. Megértem, ha valakinek nem tetszik. Noha nem hibátlan, szerintem az új trilógia legjobb darabja. Epikus, ha nem is kérdésektől mentes történet. Kiszámítható elemei ellenére hatalmas érzelmi bomba, amit összességében méltó lezárásnak érzek. Annak ellenére, hogy én teljesen más irányba vittem volna a komplett ST-t, nem tudok haragudni a végeredményre.

 

3. The Last Jedi

A másik, ha nem a legmegosztóbb alkotás a Disney égisze alatt. Ez főként Luke karakterére vezethető vissza, aki nem a hőn áhított, tökéletes patyolat Jedi-mesterként viselkedett. Kezdetben én is felvontam a szemöldököm a viselkedésén (rengeteg Ep6 utáni Legendák könyvet olvastam, így én se ezt vártam), de rájöttem, hogy így tudott igazán kiteljesedni a karaktere. Amit a film végén tesz, az pedig talán a legjedisebb momentum a Sagában.

 

4. Rogue One

Szintén igen erős darab, ami rengeteg pluszt ad az Ep4-hez. Nem csak érzelmi többletet nyújt a nyitószöveghez, de megmagyarázza a Halálcsillag sebezhetőségét is. Ezekben a sötét és kilátástalannak tűnő időkben is van remény: Jynék képében igazi hősök születésének lehetünk tanúi. A látványvilág is elképesztő, a scarifi csatával az élen. A végső Vader jelenet pedig libabőr.

 

5. Jedi: Fallen Order

Baromi rég vártam egy ehhez hasonló játékra. Hibátlan játákmechanika, lehetőségek széles tárháza és érdekfeszítő történet, ami tökéletes SW-hangulattal párosul. Remek összetartó erő a különféle médiumok (képregények, animációs sorozatok, filmek) között. Cal Kestis pompás Jedi, az Inkvizítorok pedig félelmetesebbek (és menőbbek), mint valaha.

 

6. The Force Awakens

A hangulat itt is remek, karakterek formájában pedig megkaptuk a ST két ékkövét: Rey és Kylo Ren személyében, valamint kapcsolatuk bemutatásával. Maga a történet "biztonsági játék" mivolta valamennyire engem is zavar, de megértem, miért volt szükség rá, és tovább léptem. Az Ep4-hez való túlzott történeti hasonlóságot ellensúlyozzák a karakterek. Han és Chewie itt teljesednek ki igazán. 

 

7. Solo

Először nem igazán nyűgözött le a film, de később megszerettem. Nincs benne semmi kimagasló, de összességében tetszetős, tisztességes SW-alkotás. Funkcióját gond nélkül betölti: megismerjük Han és Chewie első találkozását, Han és Lando első találkozását, a Falcon megszerzését, és a híres Kessel-futamot is. A vége kissé nyitott, de ezzel együtt kerek a film. 

 

8. Battlefront II

Szép és hangulatos folytatása az Ep6-nak, ami elkalauzol minket a jakkui csatáig. Jó volt képernyőn is látni, amit addig csak az Utóhatás-trilógiában olvastam: a Parázs-hadműveletet, valamint a jakkui csatát. A kohézió a többi alkotással (képregények, filmek) itt is kifogástalan. A történet kellően érdekes, sok plusz adalékkal szolgál.

 

9. Rebels

Igazából nemigen tudnék negatívumot mondani rá, mert remek kis animációs sorozat lett. Bár a TCW színvonalát nem éri el, így sincs oka szégyenkezni. A Ghost legénységének személyében pazar karakterekkel bővült az SW univerzum, a történet pedig szépen bemutatja a birodalmi érát, és a Lázadás megszületését. A különböző kapcsolódási pontok itt is remekelnek. 

 

10. Resistance

Ez már nagyon más kaliber. Egyértelműen a jóval fiatalabb közönségnek szánták, ami szerintem megmagyarázza a gyerekességet, a kliséket és a sokszor kínos poénokat. A kicsik biztos élvezik, ezért haragudni rá, vagy utálni ezt sem tudom. Főleg, mert nem nézhetetlen, és időnként érdekes plusszokkal tud szolgálni ez a sorozat is. 

 

Amit még megemlítenék, azok a regények és képregények. Ugyanis ezeken a frontokon is összességében bőven minőséget kapunk. Néhány regény, amit mindenképp kiemelnék:

- Sötét tanítvány

- Mester és tanítványa

- Elveszett csillagok

- Vérvonal

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra sem szeretek rangsorolni, de mivel most ez a menő és a trendi, hát erőt veszek magamon és megpróbálom. 

 

Nem ragozom, csak a nyers lista álljon itt:

 

1. Skywalker kora

2. Az utolsó Jedik

3. Az ébredő Erő

4. Zsivány Egyes

5. A Mandalóri

6. Lázadók

7. Solo

8. Ellenállás (még az első évadot sem néztem meg rendesen, így nyilván a másodikba bele se kezdtem, de pótolni fogom... ám nem hiszem, hogy a helyezése változna!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jövök én is. Kicsit formabontó leszek, bár nem annyira. :)

 

1. The Last Jedi (eltelt 2 év, ezidőtájt változott valamennyit a véleményem. Mostmár 1-2 változtatást megcsinálnék a filmmel kapcsolatban. A humor rész 50-50%. Viszont a mondanivaló, a látvány, a rendezés, a színészi játék - különösen Mark Hamill és Adam Driver részéről - nagyon jó. A zene is stimmel, bár a megszokott témákon kívül nem maradt meg bennem sok, talán a Canto Bight és a The Last Jedi/Spark kettős)

 

2. Rogue One (Itt is eltelt 3 év. Itt is változott valamennyit Bence véleménye. :D A film karakterei szerethetőek, bár sajnos még mindig úgy állok hozzájuk, hogy Bodhi és a whill őrzői nem adnak olyan sokat nekem, mint a többiek - najó, azért Chirrut adja. ;) A film első fele kicsit csapongó, de amikor Jedhánál beindul a buli, akkor onnantól a film majdnem hibátlan. A Scariffi csata pedig SW viszonylatban a legjobb űrcsata. A vége meg... brrr, hidegrázós!)

 

3. Rebels (Na, igen... Most biztos néztek, hogy wait a minute... :D De bevallom: én ezt most érzelmi, történetbeli jelentőség szerint válogattam sorba, melyik film/sorozat hogyan viszonyul felém. És ebben a Rebels sokat leköröz. No persze nem tökéletes a sorozat, de bakker... én imádom ezeket a karaktereket. Való igaz, az első évad nem a legjobb, de nekem még az is tetszik, a főinkvizítor maga a sátán, a feszes tempó mind az első és mind a 4. évadban remek. A 2. évad mutatott stagnálást, de ott is olyan események történtek (khm... Malachori események) amelyek libabőrösek a mai napig a számomra. A 3. évad egy csoda, Thrawn az egyik legjobb Birodalmi, már-már Tarkin/Krennic magasságokban. A sorozat persze nem mindenkinek hozhat ekkora örömöt, mint nekem. Valakinek böki a csőrét a jedik jelenléte. Megértem. De én, amikor nézem ezeket a részeket - újranézéskor micsoda élményben volt részem :) - ezekről mindig elfeledkezek.)

 

4. The Mandalorian (Az első élőszereplős sorozat. Mondhatjuk, hogy működik a koncepció. A westernes stílus bejön és maga a sorozat is remekül működik. A mandink már most badassebb, mint egy bizonyos Boba Fett valaha is volt. :whistle:Persze érezni lehet, hogy mik tartoznak egybe és mik szólnak inkább másról. Meglátjuk, hogy a 2. évadban merre vezet a sorozat minket. Vannak ígéretes dolgok, amikből nagyon jókat ki lehet majd hozni. Én drukkolok a fiúknak és remélem, hogy idővel majd ez a sorozat is megtalálja majd azt a hangulatát, amely számára a legjobb. Persze most is van hangulata, de azért minden sorozatnak meg kell keresnie a saját útját. A Mandi szerintem a 2. évadban - ha jól oldják meg - megtalálhatja. :peace:)

 

5. The Rise of Skywalker (vannak döntések, amivel nem értek egyet - Lando idézete a Soloból erre tökéletes válasz lenne :D - viszont egy valamiért hálás vagyok JJ -nek: talált egy megoldást, amivel lezárhatta a Skywalker Sagát. És mert merész lenni. Továbbá a trió végre TRIÓ volt!)

 

6. The Force Awakens (a film számomra elsősorban a karakterek miatt annyira szerethető, annyira élvezhető. Ezt nagyon köszönöm Abramsnak. Ezen kívül sajnos a film, bár amikor leülök megnézni, elvarázsol, mint Reyt Takodana, és remekül szórakozok rajta, de utána mindig felütődik néhány dolog a filmmel kapcsolatban. Biztonsági játék, amelynek értem a miértjét, de szvsz. sokkal bátrabb filmet is készíthettek volna.)

 

7. Solo (nekem a film tetszik. De hogy komolyra fordítsam a szót: a film után azon nyomban folytatást akartam - sokan mások is. De igazából nem Han és Chewie miatt. Azt a film remekül elmesélte nekünk 1 filmben. De amiket pedzegetett a film, azokból sok mindent ki lehet még hozni a jövőben. Alden remekül hozza a fiatal Hant, de összességében ez a film sokáig a kakukktojás lehet a SW filmek tekintetében. De attól még a film tényleg jó, kalandos.)

 

8. Resistance (kezdjük azzal, hogy én mekkora reményekkel vártam ezt a sorozatot. Aztán ahogy haladtunk előre, egyre jobban foszlott el ez az érzés. Az animációs stílussal amúgy abszolút nincs gond, idővel meglehet szokni. Azt is elnézem, hogy a fiatalabb közönségnek készítik. De... ez a sorozat nagyon nem azt a célt szolgálja, mint anno a TCW és a Rebels. Bár utóbbi is saját történettel rendelkezett, de ezenfelül még a filmekhez is hozzáadott, mitöbb hátteret adott bizonyos eseményeknek, vagy éppen néhány dolgot elmesélt - pl. Lázadók Szövetségének megalakulása, de animációs fronton is Ahsoka, Maul sorsa - de a Resistance egyedül a Hosnian kataklizmához adott valamennyit hozzá Kaz részéről, de azon kívül? Van 1-2 kapcsolódási pont, de annyira idegesítő a főszereplő. Most komolyan... Kazuda Xiono Jar Jar szinten viselkedik, megkockáztatom, hogy már-már rosszabb nála. Az első évad végén van egy fejlődése a karakternek, de a 2. évadban mit csináltak a készítők? Leradírozták a tábláról Kazuda ívét? :facepalm: Sokkal, de sokkal több lehetett volna ebben a sorozatban. Bár még a 2. évad első harmadát láttam csak, de nem reménykedek egy erős befejezésben... :()

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Resistance második fele azért már erősebb. Érdekes úgy véleményeket olvasni, hogy a többség nem is látta. 

Ez kb. olyan mintha a TCW-ről a mozifilm alapján mondanánk átfogó véleményt. 

Ez félig jogos, de az első évad a történet fele, nem a 20%-a (TCW példa). Ami pedig nem hozta meg a kedvem a másodikhoz, azért ez sokat elmond róla sajna. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis módosítást hajtottam végre a listámon. Felcseréltem a 9. és 10. helyezést. Battlefront 1 nem rendelkezik semmi történettel, így elég furcsa lenne a Last Jedi elé helyezni. Sajnos a Reisitance így is marad az 1000. helyen, mert bár van benne történet, de Kaz annyira irritáló, hogy inkább Bor Gullet társaságában töltenék el egy teljes évet, mint azt a szerencsétlent még egy alkalommal lássam a képernyőn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A Resistance második fele azért már erősebb. Érdekes úgy véleményeket olvasni, hogy a többség nem is látta. 

Ez kb. olyan mintha a TCW-ről a mozifilm alapján mondanánk átfogó véleményt. 

Remélem is, hogy combosabb második felet mutat a sori, bár az elkövetkező 2 rész számomra - a versenyzős-kaszinós és a Kaz átkás rész ha jól rémlik - nem túl meggyőző. Utána lehet jó megint a sorozat, de abban mindenképpen egyetértek Donáttal, hogy az emberek már az elején lemorzsolódtak. Persze a véleményük még így is sántít valamennyire - akár csak egy részt, vagy akár egy fél évadot is láttak belőle - de attól még a véleményük mindenképpen számít. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azt azért le kell szögezni, hogy a Resistance messze a leggyengébb Disney mű. Ez tényleg a 8-10 éves korosztálynak készült.

Megkockáztatom, hogy még fiatalabbaknak készült a sorozat (mondjuk olyan 6-8 éveseknek). Ennyire megváltozott volna a világ amúgy? Kaz viselkedése szerintem már egy 8-10 évesnek is sok lehet. Bár nem tudom, ilyen fejjel mire kattannak rá a gyerekek, :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Lehet, hogy 6-8 éves a korosztály, mindenesetre Justin Ridge jól befürdött ezzel a sorozattal. Ez volt neki az első. Amy Beth-ről nem is beszélve.

Mondjuk nyertek egy díjat. Bár van egy sejtésem, hogy ezt csak a SW név miatt kapták. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.