Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

Nálam ez 40 éve kezdődött, ez sima mázli, nem erény... :) lényeg, hogy el se hiszem, nem fogom fel, hogy lezárul egy korszak decemberben. De legyen is így, ne folytassák, ez legyen a Saga vége. Pont. Vagy ez önző óhaj? ;) Univerzum táguljon-kerekedjen, de ne basztassák ezt a Skywalker vonalat tovább, 15 év múlva se, köszikeee. Minden más jöhet, előtte-utána. Ne a pénz diktáljon, legyen vége, ahogy mindennek 1x. Utálom, hogy 10 Batman sztori van, lesz. Komolytalan. Ennyi.

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem a SAGA-nak most tényleg vége lesz. Ebben nincs több. Viszont nagyon kíváncsi vagyok mi fog jönni ezután. 

Arra én is. Egyszerre szomorú és örömteljes ez a pillanat. Remélem hogy a bejelentett dátumokban érkező filmek már egy teljesen új SAGÁT fognak felépíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Bomarr nyilván csak a hivatalos SW eseményeket szedte össze. :P 

Vicc vót... :)

 

Ami a SAGA-t illeti, azért még messze nem zárul le az időszak. Cassian, Kenobi, hogy csak két később érkező sorozatot mondjak, ami ebbeb az érában játszódik. A Kenobi meg abszolút SAGA tartozék lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Donát írta:

Vicc vót... :)

Tudom. :P 

Éppen most , Donát írta:

Ami a SAGA-t illeti, azért még messze nem zárul le az időszak. Cassian, Kenobi, hogy csak két később érkező sorozatot mondjak, ami ebbeb az érában játszódik. A Kenobi meg abszolút SAGA tartozék lesz.

Izgalmasabb mi jön majd új fronton, mert szerintem végső soron az fogja meghatározni az SW jövőjét. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Egyes híresztelések szerint a Disney+ 2020. márciusában fog elstartolni az Egyesült Királyságban!

Ez nem csak hiresztelés. A briteknél ez a hivatalos indulási dátum. Kelet-Európába csak 2021 szeptemberében jönnek. Ami indok lehet a csúszásra azaz hogy először elsősorban Amerikában akarnak megerősödni. Na meg a mi régiónkban problémás a lokalizáció. Rengeteg pici ország sokfajta nyelvvel, úgy hogy a piac is kicsi, ezért a strapát az elején annyira nem éri meg. A Netflixnek is csak most októberre sikerült összehoznia a normális teljes körü magyaritást. A Disney gondolom nem akar olyan átmeneti időszakot, mint mondjuk a Netflix, vagyis nem akar úgy megjelenni például Magyarországon hogy közben alig van magyarul elérhető tartalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, közben hivatalosan is bejelentették, hogy 2020. március 31. -én nemcsak Angliába, hanem az alábbi országokban is elstartol a Disney+:

- Franciaország

- Németország

- Spanyolország

- Olaszország

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah ez pont egy nekem való hír. Ki nem állhatom a mozikat, de kénytelen vagyok járni, ha nem az internetről akarom megtudni a film öszes fordulatát.

Remélek sok jó minőségű sorozatot kapunk, és persze az se ártana, ha a Disney+ ide is elfáradna még ebbe az évszázadba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülni nem örülök neki, sőt... De ezek az élőszereplős sorozatok legalább pótléknak tökéletesen alkalmasak, ellentétben a könyvekkel, animációs sorozatokkal vagy akár a rendes 22-24 rész/évad sorozatokkal, amelyek nem tudnák hozni a mozifilmek színvonalát.

 

De nem tudok elmenni amellett, hogy mennyire hányingert okoz a jelenség, ahogy sokan lelkezdnek, hogy jajj de jó, nem készül Star Wars film. Ez nem SW, de még csak nem is film specifikus jelenség. Iszonyatosan taszít a nem építés kultusza, amikor valakit boldoggá tesz, hogy egy senkiszámára nem negatív dolog nem készül el/nem épül fel/nem rendezik meg, stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Úgy látszik a sorozatoké a jövő. 

 

 

 

Nálam minőségben már átvették az uralmat. Komolyan a filmekben amik évről évre jöttek/jönnek szinte a legtöbb csalódás volt, de a sorozatok nagyon élik korukat, és az eredmény pedig magáért beszél. Egyáltalán nem vagyok meglepve. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Jók a sorozatok persze, de én azért szeretek leülni egy film elé is ami 2 óra +- alatt egy teljes élményt nyújt, lezáródik ennyi idő alatt és nem kell hónapokon keresztül lesegetni, hogy mi lesz belőle.

Arról nem is beszélve, hogy én speciel moziba is imádok járni. Sok hülye is van ott persze, akik néha rombolják az élményt. De azt a hangulatot semmi nem tudja pótolni, amikor végre eljön a nagy nap, irány moziba, sorban állás a popcornért, basszus még egy előzetes, lekapcsolódik a villany és... BUMM. Utána meg hazafelé beszélgetés, stb.

 

A nappalim nem adja vissza ugyanezt, még ha elég jó házimozim és TV-m is van.

 

Annak idején már Lucas is azt mondta, hogy a TV- nél a jövő és akkor sem értettem vele egyet. Hatalmas fejlődés van a TV-ben, de nem a mozi rovására. Más műfaj, ahogy a mozit és a színházat sem lehet összehasonlítani. 

 

Az biztos, hogy az elkövetkező években kevesebb támadást fog kapni a franchise, mint amikor a mozifilmek, különösen amikor a Saga filmek készültek. De ennek az az oka, hogy kisebb az eseményjellege. 

 

A másik amit nem értek, amikor folyton azt olvasom, hogy túl sok film készült és de jó, hogy nem lesz most. Hát basszus ez nem egy régi májusi felvonulás, nem kötelező elmenni. Megveszi/letölti amikot belefér neki és meg van oldva a probléma. De ne velem csesszen már ki, mert évente egy filmet el tudtam viselni. Utána hivatkoznak a minőségre is azzal a szlogennel, hogy a minőség fontosabb, mint a mennyiség. Ami általában igaz, de jelen esetben bullshit, mert ha 2-3 évente készülnek, akkor SEM lesznek jobbak. Mivel ezeket nem egy ember készítette kapkodva, külön projektek voltak, egy közös producerrel.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kibeszéltük már sokszor, így nem akarom ezt a ládát újra felnyitni. De egyszer nem jött be, és a Marvel forgatókönyvnek az is része, hogy promózzák a filmet. 

 

De gondolom abban mindannyian egyetértünk, hogy jobb filmek ettől nem lesznek és az eddigiek is nagyon jók voltak. :)

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem gpndolom, hogy ezt jobban tudnám olyan embereknél mint KK vagy Iger. :) Természetes, hogy egy fan több filmet akarna látni moziban (bár elnézve mennyi s*ggfej van, már ez se biztos). Arra kell fókuszálni ami van, és nem azon búsúlni ami nincs. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Én nem gpndolom, hogy ezt jobban tudnám olyan embereknél mint KK vagy Iger.

Jajj hagyjuk már... ők sem tévedhetetlenek, elvégre ők küldték be a Solót is, úgy ahogy, akkor amikor, olyan filmek közé amik voltak. Abban tévedtek, ebben is ugyanúgy benne van ennek a lehetősége, sőt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be is vallották ezt a hibát. Azért azt se feledjük, hogy a Disney egy rakat franchise felett rendelkezik, így gondolhatták azt is, hogy most ennyi elég volt az SW-ből. Az SW slotján jön is az Avatar 2.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy ha Disney vásárlás nincs, mára halott lenne a franchise, mint 1997 előtt volt. Mert akkor voltak könyvek, ez igaz, de csak egy szűk keménymag olvasta őket.

 

Ha évente készül egy mozifilm, az még egy nagyon eseménygazdag franchise. Inkább most a 3 év várakozás a sz@r.

 

A baj akkor van/lesz, amikor nem tudják majd, hogy mi a tervük a filmekkel. 

 

(A Disney miatt pedig nem aggódom, de az Avatarba nem fektetnék ekkora bizalmat.)

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 11. 07. - 21:34, Bomarr írta:

A Disney gondolom nem akar olyan átmeneti időszakot, mint mondjuk a Netflix, vagyis nem akar úgy megjelenni például Magyarországon hogy közben alig van magyarul elérhető tartalom.

Nem ez a oka hogy nálunk később indulnak. A jelenlegi filmek/mesék szinkronjogai a Disney-nél vannak vagyis az induló könyvtár 95%-hoz lenne szinkron és felirat. Csak az új tartalmakhoz nem de azok meg nem nagy mennyiség hogy ne tudnák egyből leszinkronizálni. Más okok állhatnak mögötte. Szerintem csak pusztán biztonsági okok. Először a nagyobb piacok. Tesztelik a technikai rendszert hogy mennyire bírja, értékelik  a felhasználói véleményeket stb. Apple+ az egyetlen kivétel aki egyből 100+ országban indult el. De ők egy tech cég nekik már volt tapasztalatuk hasonló szolgáltatások működtetésében. 

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.