Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ha már riogatni kell, nálam Michael Bay lenne a rémálom verzió...

Na, ő már inkább! Transformers trilógiát egyenesen utálom. A South Parkban ezt nagyon jól megfogalmazták...

 

"- Mr. Bay, nincs valami ötlete, hogyan győzhetnénk le a terroristákat?

- De, talán van... Azt mondom, építsünk egy nagy felhőkarcolót, amibe egy meteor így belecsap, aztán mindegy így broooááá, és olyan égő motorok jönnek, amikkel így felugratnak a helikopterekre.

- NEM-NEM! Nekünk egy konkrét ötlet kellene a terroristák ellen.

- Aztán meg egy óriási fúró csak így belenyomul a földbe, és voááár, közben meg ilyen nagy tankok lőnek a szörnyekre és bámmm-tatatata...

- Ezek nem ötletek, hanem különleges effektek!

- Én... Nálam ez a kettő tök ugyanaz.

- Na ez a baj. Vigyék a szemem elől!"

 

Viszont arról elfeledkeztél, hogy "az akit nem nevezek nevén" (legalábbis ebben a topicban) hírhedt arról, hogy magasról csokizik a művekre, amik alapján (elméletileg) készíti a filmjeit ;)

Nos, ez viszont tényleg egy probléma lehetne. Bár kétlem, hogy ő kapná a rendezői széket, pláne egy olyan film esetén, amit ennyire széles közönségnek szánnak. Szerencsére.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A forgatókönyvírónak nagyon örülök, mert a Toy Story 3 szerintem óriási lett, és bizonyítja, hogy Arndt képes egy híres franchise karaktereit úgy továbbvinni, hogy még jobb eredmény szülessen, mint a korábbi epizódok, amelyeknek a készítésében nem vett részt. A másik filmjét még nem láttam, de felveszem a listára.

Rendezők... Abrams engem is meglepett, de ez a szöveg lehetne akár falazás is, másrészt simán meggondolhatja magát. Nagy dolgokat nem szokás elsőre, gondolkodás nélkül elvállalni. Először megijed az ember, aztán átgondolja, mekkora lehetőség van benne, és milyen érzés lenne úgy néznie a moziban, hogy ezt akár ő is csinálhatta volna - nem vennék mérget rá, hogy tényleg elutasítana egy konkrét megkeresést.

Az Éhezők viadalát még nem láttam, de ez is tervben van.

Akárhogy is, egyelőre egész jól haladnak a dolgok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami szerint ezen a ponton remek olaj lehetne a várakozás tűzére, ha készitenének egy interjút az újdonsült SW iróval. Nyilván a filmekről nem beszélhetne, de kivácsian olvasnék az SW-hez való viszonyulásáról. Mesélhetne ennek kapcsán pár sztorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezt jó volt

. :)

Amíg nincs vele interjú, itt mesél a stílusáról, mi inspirálta, a folyamat, ahogy írja a történeteket stb.

Mondjuk ez egy összejövetel, az első videónál a 20. perc körül kezd el beszélni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami szerint ezen a ponton remek olaj lehetne a várakozás tűzére, ha készitenének egy interjút az újdonsült SW iróval. Nyilván a filmekről nem beszélhetne, de kivácsian olvasnék az SW-hez való viszonyulásáról. Mesélhetne ennek kapcsán pár sztorit.

Hű, ezzel maximálisan egyetértek. Nagyon lelkesítő volna egy jó kis interjú. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kathleen Kennedy férje, Frank Marshall szerint a Star Wars EP VII lesz minden idők legjobban várt filmje.

Videóinterjú vele

Legalább fokozza az izgalmakat :P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik elismert filmes oldal szerkesztője (aki nap mint nap interjúvol sztárokat) azt hallotta, hogy Rick Mccallum már hónapok ezelőtt elhagyta a LucasFilm fedélzetét, és nem tudja, mi történik most az SW körül..

twitter info

A jó öreg Rick is kiszállt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney a Marvel filmekhez hasonlóan egy évben 2-3 Star Wars filmet is kiadhat.

Míg ugye a Marvelnél néha a nyáron Thor és Amerika Kapitány is mozikba kerül pár hónap elétéréssel, akkor gondolom itt is valami hasonló lesz.

Kathleen Kennedy nyilatkozta az EW magazinnak.

http://www.joblo.com/movie-news/disney-may-be-following-the-marvel-strategy-with-lucasfilm-by-releasing-2-or-3-star-wars-movies-every-year

 

Egy évben akár 2-3 STAR WARS mozi, mit szóltok? :yes:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se örülök neki, de a Disney nagyon belelkesedett a Marvel biznisz óta, mivel az jól muzsikál, meg a koncepció is működik, hogy szuperhős filmekkel árasztják el nyaranta a mozikat.

 

SW filmnél ez bevállna? Egyrészt felhígulna az egész, meg tutira nem lenne idő kidolgozni sztorit, karaktereket, effekteket normálisan...

Egykaptafa, összecsapott munka lenne.

De Kennedy ha ezt mondta, akkor ők már tervezgetnek előre.

Lehet ha lemegy az új trilógia, csak utána lesz ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Entertainment Weekly cikkben nem a Disney, hanem Kennedy, vagyis a Lucasfilm tervei derülnek ki. Hamarosan az interjú részletei is előkerülnek és akkor kiderül a szövegkörnyezet is. Nem mindegy hogy felmerült ennek az ötlete például vagy konkrétan már tuti hogy ez lesz. Meg a reklám úgy általában véve is azt igéri, hogy most rálátás nyilik az Sw jövőjére. Valami jótét lélek remélhetőleg bescanneli ezt az interjút.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Irgalmatlanul felhígulna az egész. Szerintem borzalmas lenne minden évben 2-3 SW mozi. Meg nem is lesz. Elvesztené a varázsát az egész.

Szerintem is felhígulna.

Arról nem is beszélve, hogy akkor semmi értelme nem lenne könyveket kiadni. Annak meg egyáltalán nem örülnék, ha a könyvek kiadása leállna a túl sok film miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amíg eljutnak idáig, még sok minden történhet. Lehet, hogy mire aktuálissá válna tényleg az a kérdés (várhatóan a IX. rész után), addigra ez a fajta jelleg, ami a mostani Marvel-filmeket jellemzi kipukkad, és akkor már nem fog jó koncepciónak tűnni a készítők számára az, hogy folyamatosan gyártsák a SW filmeket. Amúgy is, az ilyen elképzeléseket gyorsan tudják a filmesek váltogatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felesleges a Marvelt felhozni, ott megvoltak már az alap történetek, az összes előzmény film nagyon nagy részben a képregényekre épült. Persze a rendezők pár dologban szabad kezet kaptak, de pl. pont Amerika Kapitány története hasonlított a legjobban ahhoz amit anno olvasni is lehetett. Ami gagyi volt és műanyag szerű, azt pedig csak azért tették bele, vagy vették ki, hogy a gyerekek is megnézhessék, korhatár nélkül. A képregényben azért találkozhattunk szétégett hullákkal, rothadó tetemekkel, szétlőtt torzókkal, bemutatták, hogy miért akkora ellenfél a német tábor elit alakulata.

Ebből a szempontból az SW sokkal jobb nyersanyag a Disney-nek, ha valaki meghal, egyszerűen elgurul a feje, vagy szétégeti a lézer, esetleg elsodródik az űrben. Habár, mint kiderült, az sem számít, ha ketté vágnak középen, úgyis feltámasztanak a dollár érdekében. Ha úgy nézzük akkor már a Clone Warsis hordozza magával a hígulás jeleit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se örülök neki, de a Disney nagyon belelkesedett a Marvel biznisz óta, mivel az jól muzsikál, meg a koncepció is működik, hogy szuperhős filmekkel árasztják el nyaranta a mozikat.

 

SW filmnél ez bevállna? Egyrészt felhígulna az egész, meg tutira nem lenne idő kidolgozni sztorit, karaktereket, effekteket normálisan...

Egykaptafa, összecsapott munka lenne.

De Kennedy ha ezt mondta, akkor ők már tervezgetnek előre.

Lehet ha lemegy az új trilógia, csak utána lesz ez.

Nem feltétlenül. A Marvel filmeket is egytől egyig színvonalasnak találtam, még a sokak által utált Amerika Kapitány volt nekem a nagy kedvenc eleinte. És működik, nem hígult fel, hiszen a Bosszúállók óta tűkön ülve várok minden Marvel filmet. Mikor a Vasember 3 trailerét akkor is tiszta izgatott lettem, pedig Tony Stark érdekelt a legkevésbé. Szerintem a két-három SW film évente anyagilag lenne nagyon sok. Azért egy SW filmben lényegesen több effekt van, több olyan helyszínnel találkozunk, amit nem lehet valóságban leforgatni, így nem egyszerű. De ha tartanák a színvonalat és szórakoztató, élvezhető filmeket dobnak össze, engem nem zavarna, ha több lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is lehet,hogy nem az új filmekre gondolnak a készítők, hanem az eddigi 6 rész 3D-s változatára. Ugyanis eddig csak a Baljós ment le, és hát ha az Ep7-et 2015 nyarán be akarják mutatni, akkor gyorsan le kell a 3D-seket zavarniuk( úgy tudom, hogy az Ep2-3-at jövőre egy hónap különbséggel nyomatják le). Lehet, hogy a IV-V-VI-ot is lezavarják majd másfél év alatt, hogy beleférjenek az időbe. Remélem, csak erről van szó... :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most belegondolva szerintem is a régebbi filmek 3D-s bemutatóira gondolhattak.

Ez jó is volna, nem kellene annyit várni pl. az ep6-ra :) Talán jó mozis éveknek nézünk elébe, A Hobbit is megy, SW is lesz, plusz talán még jut egy-két remek kisebb darab is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Entertainment Weekly cikk elolvasva. ITT megteheti bárki. Sajnos nulla új hír. Gyakorlatilag ez a két-három film per év az egyetlen újdonság, de szerintem szimplán rosszul idézték Kennedy-t és a korábbi nyilatkozatát (vagyis hogy két-három évente új film jön). A cikk ugyanis ezen kivül nem más, mint az eddigi infók összegyűjtése :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.