Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nyilván, nem is erre gondoltam, hanem a megosztásra. A 7. rész következik, majd a 8-9., koncentráljanak csak ezekre, teljes kapacitással. A spin-off filmekkel ráérne foglalkozni a Sequel őrület után. Így a jövőre nézve is biztosítva lenne a Star Wars, de nem érezné azt az ember (még ha nem is erről van szó), hogy a Disney minél gyorsabban hasznot akar húzni az aranybányából, amin ülnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván, nem is erre gondoltam, hanem a megosztásra. A 7. rész következik, majd a 8-9., koncentráljanak csak ezekre, teljes kapacitással. A spin-off filmekkel ráérne foglalkozni a Sequel őrület után. Így a jövőre nézve is biztosítva lenne a Star Wars, de nem érezné azt az ember (még ha nem is erről van szó), hogy a Disney minél gyorsabban hasznot akar húzni az aranybányából, amin ülnek.

Hát az ep.9-et a legfrissebb bejelentés szerint legkorábban 2021-ben fogják bemutatni. Én speciel örülök neki, hogy ha már készül például Boba film akkor azt nem az öregek otthona holokészülékén kell néznem :D Egyébként pedig ha kész lesz a sequel trilógia akkor szerintem ne a spin-offokkal hanem egy újabb nagyszabású trilógiával tartsák életben a franchise-t. Lehetőleg egy olyannal, ami több ezer évvel játszódik a Saga előtt. A prequel már úgyis elhintette ehhez a magvakat egy rakás utalással, meg a cimválasztással (Sithek bosszúja - mit bosszúlnak meg?).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az ep.9-et a legfrissebb bejelentés szerint legkorábban 2021-ben fogják bemutatni. Én speciel örülök neki, hogy ha már készül például Boba film akkor azt nem az öregek otthona holokészülékén kell néznem :D Egyébként pedig ha kész lesz a sequel trilógia akkor szerintem ne a spin-offokkal hanem egy újabb nagyszabású trilógiával tartsák életben a franchise-t. Lehetőleg egy olyannal, ami több ezer évvel játszódik a Saga előtt. A prequel már úgyis elhintette ehhez a magvakat egy rakás utalással, meg a cimválasztással (Sithek bosszúja - mit bosszúlnak meg?).

Azt, hogy a Jedik mennyiszer eltángálták őket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem inkább a Fringe-ben volt kedvenc, a GYU-ban kevésbé, bár az kétségtelen, hogy kiválóan hozta Denethor karakterét.

Úgy általában a karaktere, mint sorozatkarakter, zseniális volt és a színész is. Azok alapján szívesen látnám én is SW-ban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Sithek bosszúja - mit bosszúlnak meg?).

Szerintem tök egyértelmű. Azt, hogy a Jedik anno kiírtották őket, és átvették a hatalmat a galaxisban. Ennyi. ;) Amúgy már lassan jó lenne, ha valami kiszivárogna a történetből is...

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tök egyértelmű. Azt, hogy a Jedik anno kiírtották őket, és átvették a hatalmat a galaxisban. Ennyi. ;)

Nem mondod :o Döbbenet a köbön. Anakin Skywalker meg elárulta a Rendet és Darth Vader lett, majd lekaszabolta a jediket. Hát ennyi az eredeti trilógiából is kiderült, de ettől még lehet ezt ragozni, amitől szinesebb lesz az univerzum. És lett is. Épp igy lehetne a Saga történelmével csinálni egy hasonlót. Abból a két mondatos ennyiből én egy trilógiára valót is kinézek, amiből kiderül hogy pontosan mit bosszúlnak meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondod :o Döbbenet a köbön. Anakin Skywalker meg elárulta a Rendet és Darth Vader lett, majd lekaszabolta a jediket. Hát ennyi az eredeti trilógiából is kiderült, de ettől még lehet ezt ragozni, amitől szinesebb lesz az univerzum. És lett is. Épp igy lehetne a Saga történelmével csinálni egy hasonlót. Abból a két mondatos ennyiből én egy trilógiára valót is kinézek, amiből kiderül hogy pontosan mit bosszúlnak meg.

Kérlek, világosíts fel, melyik szavamból vetted azt ki, hogy nem lehet trilógiát csinálni a régi múltból??? Nem kell felkapni a vizet, csak a kérdésedre reagáltam. Már másoktól is hallottam a kérdést, hogy mégis mi a bú bánatot bosszultak meg. Látszik, hogy az illető a címnél tovább nagyon nem is jutott. Mindegy, bocsásd meg, hogy lélegzem. OFF vége...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan kiterjedt ez az univerzum és annyi mindenről megnéznék egy külön mozit, úgyhogy én örülök neki, hogy lesznek az új trilógia mellett még plusz filmek is... Én mindenképpen meg fogom nézni :cool:

Szerkesztve: - Wilde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most elgondolkoztam valamin. Kathleen Kennedy talán az egyik legsikeresebb producer, J.J. egy csodagyerek, Kasdan-t itt szerintem mindenki imádja, Arndt is egy Oscar-díjas (de ettől még tényleg jó :rock:) forgatókönyvíró...de ez a Simon Kinberg, hogyan került a képbe, amikor minden filmje közepes vagy inkább gyengécske????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért nem annyira rossz választás ő sem. :) Voltak egész jó munkái, a legutóbbi X-Men film meg egész zseniális... nekem nagyon tetszett.

 

A legutóbbi X-Men film szerintem is baromi jó. Csakhogy azt nem ő írta, amiket ő írt: xXx 2, Mr. és Mrs. Smith, X-Men - Az ellenállás vége, Hipervándor, Sherlock Holmes, Kémes Hármas. Én pedig úgy értelmeztem, hogy író lesz a spin-offnál, vagy én értettem félre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutóbbi X-Men film szerintem is baromi jó. Csakhogy azt nem ő írta, amiket ő írt: xXx 2, Mr. és Mrs. Smith, X-Men - Az ellenállás vége, Hipervándor, Sherlock Holmes, Kémes Hármas. Én pedig úgy értelmeztem, hogy író lesz a spin-offnál, vagy én értettem félre?

 

Arra gondoltam, hogy ott is közreműködött. De a Jumper, vagy a két új SH szerintem rendben volt. Én nem gondolom, hogy rosszul járunk vele... jó nem mérhető Arndt-hoz, de szerintem nem ír rossz dolgokat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kasdannak volt most egy nyilatkozata amiből az hámozható ki, hogy a sztori alapvetően újszerű lesz és új oldaláról mutatja meg ezt a galaxist (vagyis valószinüleg nem az ep.1-6-ban levezetett konfliktusokról fog szólni... várhatóan nem sith vs jedi, vagy Új Köztársaság vs. Birodalom lesz a sztori). Persze hozzátette, hogy ettől ez még SW lesz, és a régi részek értékei itt is meglesznek.

Ez szerintem inkább jó hír: csak akkor van értelme egy új trilógiának ha valóban van új mondanivalójuk ebben az univerzumban. Csak aztán tényleg ütös legyen ám az a sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kasdannak volt most egy nyilatkozata amiből az hámozható ki, hogy a sztori alapvetően újszerű lesz és új oldaláról mutatja meg ezt a galaxist (vagyis valószinüleg nem az ep.1-6-ban levezetett konfliktusokról fog szólni... várhatóan nem sith vs jedi, vagy Új Köztársaság vs. Birodalom lesz a sztori). Persze hozzátette, hogy ettől ez még SW lesz, és a régi részek értékei itt is meglesznek.

Ez szerintem inkább jó hír: csak akkor van értelme egy új trilógiának ha valóban van új mondanivalójuk ebben az univerzumban. Csak aztán tényleg ütös legyen ám az a sztori.

 

Jedi, sith nélküli SW? Hm. Bár Abramst meggyőzte az új sztori, bizzunk a szimatában !

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.