Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Fekete halált nem szoktam inni. :D

Pedig az íze nagyon finom, én csak azért szoktam időnként inni ;)

 

Mondjuk van halvány realitása, elvégre a találkozókon kik szoktak inni: Ody, Bomarr, SimonZ, Frenkie, én, Lokatelli és Donát. Ja és persze Phobos, de ő rekeszszámra :D

Na jó, egye fene, nincs harag, hogy elfelejtetted, hogy alkalmanként én is :P Amikor olyanom van :D

Szerintem nem a törzsközönség szavazott a nem iszom kategóriára nagyrészt :D Amúgy az a baj, hogy nagyon szét van szedve a szavazás, csak iszol-e sört? igen vagy nem kéne, aztán máris jobban nézne ki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A téma 4 évvel ezelőtt nyílt. Akkor még 16 éves voltam, tehát nem véletlenül szavasztam arra, hogy "nem fogyasztok sört". Ma már máshogy szavaznék ;)

Na ez az, változnak az idők, és öregszik itt mindenki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kávét én se.Dehogy ennyien ne szeressék a sört. :roll:

 

Én nagyon nem szeretem a sört, meg úgy alapból az alkoholt, ha választanom kellene inkább a borokat kedvelem de azt is csak jelesebb alkalmakon iszom és akkor is keveset. Hála Istennek elmondhatom magamról 24 évesen, hogy még sohasem voltam részeg (se enyhén se nagyon).... és nem is tervezem!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon nem szeretem a sört, meg úgy alapból az alkoholt, ha választanom kellene inkább a borokat kedvelem de azt is csak jelesebb alkalmakon iszom és akkor is keveset. Hála Istennek elmondhatom magamról 24 évesen, hogy még sohasem voltam részeg (se enyhén se nagyon).... és nem is tervezem!

 

 

Pedig egyszer kipróbálhatod.Nem olyan rossz az. :roll: Persze nem az atomrészegség, hanem a spicces állapot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam pl. stagnáló rezisztens pozícióról lehet beszélni. :)

:roll:

 

Hála Istennek elmondhatom magamról 24 évesen, hogy még sohasem voltam részeg (se enyhén se nagyon).... és nem is tervezem!

Szép elhatározás :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanmár.Nem lesz attól semmi baja, ha megiszik, mondjuk 3 sört.

Lehet, hogy neki nem, de annak igen akivel utána leállna kötözködni. :lol: Még a spices ember sincs tisztában azzal, hogy mennyire is más az ítélőképessége egyes esetekben. Ha nem akar inni, akkor ne is erőltesse, főleg úgy ne, hogy más bíztatja. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a kötözködés.... alapból nem érdekel a piázás, se kicsit se nagyon. És a dohányzással is így vagyok. Ámbár ital tekintetében pl szülinapokon és egyéb jelentősebb alkalmakor iszom egy keveset, de akkor sem mindig, mert 10-ből 9 alkalommal én vagyok a sofőr. Dohányzás viszont egyáltalán nem jön szóba!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, ez is benne van a pakliban.

Főleg az van benne. Képzeld el amikor kis nyeszlett gnómok elkezdenek hepajkodni, mert ködös az elméjük. Aztán meg csak pislognak, hogy miért törlik a törött kezükkel a véres orrukat. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg az van benne. Képzeld el amikor kis nyeszlett gnómok elkezdenek hepajkodni, mert ködös az elméjük. Aztán meg csak pislognak, hogy miért törlik a törött kezükkel a véres orrukat. :roll:

Ennek megvan a visszája is, ami az ittas vezetést illeti. Itt a legtöbb áldozat nem a részeg soför, hanem az ártatlan áldozat akibe belerohant. Bizonyítható tény, hogy valami oknál fogva az ittas ember kevésbé sérülékeny mint a józan. Az izmok ernyedtebbek és ez valahogy megvédi őket a nagyobb ütközésektől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek megvan a visszája is, ami az ittas vezetést illeti. Itt a legtöbb áldozat nem a részeg soför, hanem az ártatlan áldozat akibe belerohant. Bizonyítható tény, hogy valami oknál fogva az ittas ember kevésbé sérülékeny mint a józan. Az izmok ernyedtebbek és ez valahogy megvédi őket a nagyobb ütközésektől.

Ez sajnos így van. Tudnék mesélni drámai dolgokat. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen csak poén volt az egész.Attól, hogy én itt azt írom, hogy próbáljon inni nem fogja megtenni.

A pia meg nem mindenkinél okoz kötözködést.Pár rock-koncerten részt vettem, ott több ezer ember van, 90 %-uk ittas, és soha nem volt balhé.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spicc ha jól tudom 80% fölötti alkoholtartalmú. De lehet, hogy 90.

Az abszint is kb. ilyen erős. Abból tavaly megittam egyszerre fél üveggel, még rosszul se voltam úgy kikészültem. Ma már ha a szagát megérzem elájulok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az abszint is kb. ilyen erős. Abból tavaly megittam egyszerre fél üveggel, még rosszul se voltam úgy kikészültem. Ma már ha a szagát megérzem elájulok. :)

Elmehetnél művésznek. Bár azok asszem' a piros abszintot itták. Az még erősebb. Néhol be is tiltották mert szerintük az már méreg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elmehetnél művésznek. Bár azok asszem' a piros abszintot itták. Az még erősebb. Néhol be is tiltották mert szerintük az már méreg. :)

Igen, én is úgy halottam hogy régebben durvább volt ez a pia, rendesen behalluzott az ember tőle. Azóta kivontak belőle valamilyen anyagot, és megmaradt egy baromira erős piának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.