Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Annyi jót mondtatok már erről a Batman-filmről. Hajlok hogy megnézzem, de, csalódások megelőzése végett, meg kell kérdeznem: mik a hibái a filmnek? (Nem, nem az hogy nem lesz több belőle, hanem konkrétan, hogy mint film mitől tudna nem működni?) Eddig egyet említettetek, a zenét. Meg most némiképp a kliséség jön fel :) de ha annyira klisé mint a 2. film akkor részemről jöhet :D És nem, nem bánom hogy képregényfilm.

 

 

ui Dzséjt (jelenleg -11-es számú) hozzászólását most olvasom.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor nekiállnék. Először a filmről irom le a véleményemet majd utána reagálok a többire.

 

A TDK után nekem a következő elvárásaim voltak a 3. résszel kapcsolatban. Múlja felül mindenben(legyen olyan szintü ellenfél mint Joker, legyen benne totális kilátástalanság, és Bane urat addig verje Batman amíg mozogni bír, a lezárás meg okozzon olyan katarzist hogy beleszédüljek) az elődjét.

Jelentem sikerült mindent teljesíteni és úgy hogy 10-szer meg lehet szorozni az én várakozásaimat.

A pénteki affér után kicsit elment a kedvem(tényleg egy olyan filmb*zi haverom írta hogy ez a leggyengébb a 3 közül neki, akinek a véleményére adok, imádja Nolant stb)). A mozi elött Donát dicsérte nagyon akkor már megnyugodtam.

Elkezdődött a film és utána csak szájtátás. Minden egyes perce egy zsenialitás. A színészek játéka elképesztő látszik hogy mindenki kihozta magából a maximumot. Tom Hardyt emelném ki ,talán neki volt a legnehezebb dolga mert neki a szemével kellett játszania és a testmozgással. Tökéletesen alakítást nyújtott Bane szerepében. Apropó Bane. Kicsit tartottam tőle hogy nem lesz akkora figura mint Joker. De lett. Persze más a karakter, de ha egy sikátorban az egyik végén Joker állna a másikon Bane hát nekem azt hiszem annyi lenne. Bane ugyanolyan könyörtelen állat mint Joker és irtózatos ereje van.

 

 

Mikor mutatták a meztelen felsőtestét hát az nem volt semmi, meg amikor egy kézzel megfojtotta az egyik emberét. Batmant is laposra verte simán. Sőt a végén is simán tartotta magát Batman ellen, csak a maszkra ütés után gyengült meg.

 

 

A másik amit vártam a TDK után a város totális reménytelensége. Ezt is sikerült megvalósítani. Szívszorító látvány mikor a havas utcán végigmegy a kamera és holt üres minden.

A zenéje meg Oscart érdemel annyira illik hozzá. A többit spoiler mögé teszem.

 

 

Az nagyon tetszett, hogy az elején minden ok nincs szinte bűnözés, a maffia sitten van. Nagyon jól használták fel hogy Batman a bűnbak Dent a hős így a nevében lehetett hozni olyan törvényeket amiket az emberek elfogadnak. Szívszorító volt látni Wayne-t is mint aki árnyéka egykori önmagának. Alfred a humorát hálistennek nem vesztette el ,jó poénokat nyomott le. A Macskanő karakterének felépítését tanítani kellene. Az hogy egy tolvajból lesz az nem semmi ötlet. nekem nagyon tetszett. Meg az évődésük Wayne-el. Kiváncsi lettem volna vajon tudta-e hogy Wayne=Batman? Szerintem igen.

Erre az idilli képre aztán jön Bane a nagybetűs állat és paraszti nyers erő. Elképesztő hogy beszívatta a várost és a saját törvényeit erőltette a városlakókra. Az hatalmas volt hogy Madárijesztő volt a bíró. :D Azt is jól megoldották hogy az emberek végül megtudták hogy nem Batman ölte meg Dent-et. Gordon becsületére legyen mondva megtette volna de így sokkal jobb. Pont ezekért a jó ötletekért is tartom zseniálisnak a filmet. Mindenre jutott idő mindent helyreraktak. Az lórúgásként ért mikor kiderült hogy nem Bane a gyerek, hanem a csaj. Azt bírom mikor a tetvedékek gyerekei azért állnak bosszút apjuk haláláért mert valaki megölte őket. Érdekes erkölcseik lehetnek eme gyerekeknek. Hát könyörgöm Ra's Al Ghul egy várost akart kiírtani. Simogassuk meg a fejét kisanyám? Mondjuk ezt Batman mondta is neki. Csak arra akartam kilyukadni hogy semmi joga nem volt Batmanen bosszút állni hisz az apuci nem egy angyal volt.

Ami még nagyon bejött a z a totális reményvesztetttség és az hogy fogalma sem volt ebből hogy fognak kimászni hőseink. A várost Bane uralja statáriummal, a rendőrök az alagútban hidak egy része felrobbantva, másik része lezárva. Batman pedig a börtönben. Ez is nagyon jó volt hogy a hőst sz*rrá verték. Gyakorlatilag Batman fizikailag semmit nem tudott tenni Bane ellen. Na és innen felállni és ezt bemutatni kb másfél óra alatt és ilyen kitűnően na ez a rendezői fantasztikum. Ahogy egyre erősebb lett Wayne ahogy szervezkedtek Gordonék ahogy Blake(akit fogalmam sincs miért tart hülyének Dzséjt, főleg úgy hogy egy csomó mindenre ő jött rá, és az alagútból is ő mentette ki a főnőkét) reményt ad úgy költözött nekem is egyre több remény a szívembe. Na és amikor a rendőrők megindultak az valami fantasztikus volt. Ahogy Batman visszatérése reményt adott nekik, ahogy rájöttek hogy nehogymár egy nagydarab terrorista parancsolgasson az maga volt számomra a katarzis. És mindezek benne voltak abban a vonulásban. Akár az életük árán is visszafoglalják a várost. Az élen pedig az addig gyáva rendőr. Tökéletes érzelmes jelenet volt. Aztán a harc. Itt is látszott Bane milyen erős, úgy dobálta a rendőröket mint egy zsák krumplit. Majd jött Batman és megint jött egy fokozat. Az embert azt várta volna hogy simán elintézi Bane-t de nem. Csak akkor ment mikor a maszkra ütött. Ha ez nincs Batman megint alulmarad. Ugye nem kell mondanom hogy ez is zseniális húzás volt. Macskanő visszajövetele nyilvánvaló volt, ez tényleg klisé de nem zavart. Bane meg úgy halt meg mint egy utolsó senki ,lelötték mint egy kutyát, tulajdonképpen az is volt. A bomba utáni hajsza ahogy Ghul lánya vezette a kocsit(ott a moziban az járt a fejemben hogy szétrúgnám a fejét egy bakanccsal és hogy hogy lehet ennyire gyűlölni egy nőnek?) sok izgalmat adott. Itt is fokoztak. Kamion felborul haldokli a csaj mondom ok beviszik Foxhoz a bombát és ok. De nem hanem még nagyobb baj lett. Amikor meg Batman elválallja hogy kiviszi a városból a bombát és ahogy megy a Bat és nézik a gyerekek meg Blake, hát az könnyes dolog volt. Végre az igazi hős visszatért.

Nekem az is új volt hogy Blake lesz Robin, én azt hittem ő lesz Batman(elvileg persze lehet hogy az lesz) hogy átveszi Wayne helyét ,mert az emberek úgysem tudják ki Batman. Egyszerűen zseniális lezárás.

 

 

Szóval ez a film számomra elérte az SW-t. Az nálam azt jelenti hogy nem film hanem legenda. Ezután megnézni bármilyen filmet most egy darabig szentségtörés lenne. Ez a FILM, ez a MOZI. Ha tehetném megnézném még moziban párszor, most alig várom a blue-ray kiadást és azt hogy egyben megnézzem a trilógiát. Ma is ez a film járt az eszemben. Egyszerűen annyira drámai és megható némely jelenete hogy az ember torka összeszorul.

Ami tuti hogy Nolan innentől a kedvenc bármit csinál azt én nézem.

 

R2-D2: Donát mindent megválaszolt, én annyit tennék hozzá hogy én úgy nézek egy filmet hogy eszembe sem jut hogy hol láttam ezt vagy honnan lopták, meg mi klisé és mi nem(párszor persze én is észreveszem). Ezek teljesen hidegen hagynak. Szórakoztasson ,el el tudjam hinni a karaktereket az akciókat bele tudjam élni maga teljesen a világba és varázsoljon el. Nem logikai feladványt megyek a moziba megoldani.

 

Dzséjt: Amiket felsoroltál olyanokat a TDK-ban is lehet találni. Lsd fentebb ezek engem hidegen hagynak. Van abban igazság amiket leírtál de egy kis fantáziával meg lehet oldani a problémát.

 

 

Pl hirtelen megjelenések holott fogalma sem lehet hol van Dent. Szerintem van egy műszere amivel meg tudja találni az embereket. Gondolom azt használja amivel a TDK végén megtalálta Jokert.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi jót mondtatok már erről a Batman-filmről. Hajlok hogy megnézzem, de, csalódások megelőzése végett, meg kell kérdeznem: mik a hibái a filmnek? (Nem, nem az hogy nem lesz több belőle, hanem konkrétan, hogy mint film mitől tudna nem működni?) Eddig egyet említettetek, a zenét. Meg most némiképp a kliséség jön fel :) de ha annyira klisé mint a 2. film akkor részemről jöhet :D És nem, nem bánom hogy képregényfilm.

 

 

ui Dzséjt (jelenleg -11-es számú) hozzászólását most olvasom.

 

 

Nem tudom ki írta a zenét de a zenéje fantasztikus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem varázslatos film lett, igazán magával ragadó, így én semmilyen negatívumot nem éreztem közben. A klisék engem is csak akkor zavarnak, ha észreveszem őket, de itt nem volt esély se rá, hogy feltűnjenek, annyira vitt a lendület előre, még másodszori nézésnél is.

 

Dzséjt

 

A csigolya helyretételéhez mondanám, hogy ez pl. teljesen reális dolog, így működik a csontkovácsolás, mint gyógyítás. Erőteljes rángatással, ütéssel teszik helyre a rendellenesen álló csontot, végtagot, vállat stb., ami akkor pokolian fáj, de utána rövid időn belül rendbejön a beteg.

A filmben az orvos egy ütéssel nagyjából helyre tette a csigolyát, majd utána azért kellett Bruce-nak lógnia a kötélen, hogy megnyúljon a gerince annyira, hogy a visszatessékelt csigolya teljesen jól vissza tudjon illeszkedni. Nem vagyok szakértő a témában, de ismerőseimtől hallottam erről elég sokat, és azon információk szerint ez működhet. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit az SW filmek kritikáira hajaz a véleményed már abból a szempontból, hogy kicsit belegondolva simán védhető és magyarázható az összes. :) Ezt nem bántásként mondom, csak mellékesen megjegyeztem.

 

 

Egy óriási különbség van a SW és Batman közt: a SW-nak minden hibája fölött képes vagyok szemet hunyni, mindent meg tudok magyarázni - mert meg akarom magyarázni, mert szeretem annyira, hogy megmagyarázzam. A Batmant nem. Korunk egyik legjobb rendezőjének tartom Nolant, s nekem nem mentség a "képregényfilm" státusz. S talán pontosan a magasra tett elvárások miatt, talán a rengeteg film miatt, amit már láttam, vagyok érzékenyebb a hollywoodi önismétlésekre.

 

Aztán az is lehet, csupán az első fél óra unalmassága és kínossága volt az, ami megakadályozott a film maximális élvezetében. Nem tudom, de nem is érdekel. Megnéztem, összességében tetszett, megveszem majd, s meg is fogom még nézni párszor. S lehet, másodszorra lehet, hogy nem fognak zavarni a hibák.

 

Igazából semmi bajom azzal, akinek ez élete filmje, nem lehetünk egyformák. Én azt elfogadom, s Ti is fogadjátok el, amit én gondolok róla.

 

Így részemről a téma lezárva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karib-Tenger kalózai 2. 3. 4. rész

Inception

Sherlock Holmes 1-2

A kör

Pearl Harbor - Égi háború

Gladiator

A sólyom végveszélyben

A szikla

 

... és további rengeteg, rengeteg kiváló filmet és animációs filmet tett jobbá zseniális zenéjével. Őszintén szólva csodálkozom, hogy nem ismered.

 

Játékok terén közre működött pl Crysis 2 és COD MW2 zenéjénél is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt. A kifogásaidra egy szó van: képregényfilm. Ezzel mindent elmondtam. Abba ezek beleférnek. Batman feltűnései/eltűnései is. Attól még, hogy viszonylag komolyra csinálta Nolan, az alant említett dolgokban megmaradt fikciónak és mesének, ami szerintem remek.

 

 

A rendőrök frontális rohama iszonyú hatásos volt. Elképzeltem ahogy házról-házra gerilla módon haladnak előre és orv-lövik le a lázadókat... Hát....lehet, hogy az életben így az okos meg a normális, de egy Batman utolsó részében, a hősi eposz szakaszba nem való. Csak mellékesen jegyzem meg, hogy csak akkor kezdtek rohamozni, amikor Batman már fedezte őket a repcsijével.

 

És én pont ezért vagyok hajlandó túllépni ezeken az eszement baromságokon, mert egy képregényfilm, amiben egy milliárdos denevér jelmezbe bújva a háztetőkön ugrálva üldözi a bűnt. Az ellenfelei meg mindenféle bohócok, akik valamiért azt a tévképzetet mesélték be maguknak, hogy Gotham az egész világ és azt el kell pusztítani, mert az jó. De attól ezek a baromságok még benne vannak, és bizony még így is levonnak a film értékéből, még ha te is, én is túllépünk rajta. Ezért nem lesz sosem semmilyen képregényfilm számomra több egy délutáni matinénál.

Ezért is tetszik jobban az Avengers az idei képregényfilm-felhozatalból. Mert az nem akar komoly és reálisnak látszani. Persze a Batmannak nem is állna jól az a stílus, de a képregényfilmek műfajában az a könnyed humor és akcióbomba sokkal jobban működik, mert kevesebb logikátlanságot kell lenyelni.

 

 

Ja, mikor már fedezte őket. Kár, hogy addigra a valóságban az egész bagázst a másvilágra lehetett volna küldeni. Persze nem akkor, ha a gonoszok megvárják, míg lelövik a nehéztüzérséget vagy a betont lövik a támadók helyett. Ez a jelenet azért sz*r (mert ez bezony az, még képregényfilmes mércével is), mert érződik: valami hatásosat akartam és ezért az észt inkább félretettem. Rossz kombó, újfent. Nem kellett volna ide gerilla akció, de ha már a rendőrök kezébe pisztolyt tettek, legalább használták volna. Ennyi erővel lecserélhették volna CB rádiókra is azokat a pityukat. Ja, és megjegyzem, még a gumibotot sem vették elő. Nolan olyan kényesen ügyelt arra, hogy nehogy legyen a filmben rendőri erőszak... Kár, hogy a Beginsben a korruptnak beállított rendőrség jobban üzemelt... :roll:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pénteki affér után kicsit elment a kedvem(tényleg egy olyan filmb*zi haverom írta hogy ez a leggyengébb a 3 közül neki, akinek a véleményére adok, imádja Nolant stb)).

 

Pl hirtelen megjelenések holott fogalma sem lehet hol van Dent. Szerintem van egy műszere amivel meg tudja találni az embereket. Gondolom azt használja amivel a TDK végén megtalálta Jokert.

 

Attól függ, milyen szempontból nevezzük leggyengébbnek. Kicsit objektíven nézve, azt írom, hogy mint filmalkotás, valóban ez a leggyengébb. Ugyanakkor, mint moziélményt (vagyis szórakozást) és/vagy tetszési indexet nézve, nálam is ez az első most.

 

A TDK végén egy elég nagyméretű és bonyolult "műszert" használ, azt most nem vethette be, nem beszélve arról, hogy már akkor is tudták, mennyire etikátlan.

 

 

És én pont ezért vagyok hajlandó túllépni ezeken az eszement baromságokon, mert egy képregényfilm, amiben egy milliárdos denevér jelmezbe bújva a háztetőkön ugrálva üldözi a bűnt.

Erről van szó kb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie! Remekül leírtad a lényeget, telejsen egyetértek veled.

 

Egy óriási különbség van a SW és Batman közt: a SW-nak minden hibája fölött képes vagyok szemet hunyni, mindent meg tudok magyarázni - mert meg akarom magyarázni, mert szeretem annyira, hogy megmagyarázzam. A Batmant nem.

A gondolatmenetet folytatva, akkor értsük meg azokat akik azért fikázzák az SW -t mert nem szeretik annyira mint más filmeket? Akkor amikor sokszor ordít, hogy hülyeségeket irkálnak mert nem értik az egész lényegét? Remélem érted mire akarok célozni.

 

És én pont ezért vagyok hajlandó túllépni ezeken az eszement baromságokon, mert egy képregényfilm, amiben egy milliárdos denevér jelmezbe bújva a háztetőkön ugrálva üldözi a bűnt. Az ellenfelei meg mindenféle bohócok, akik valamiért azt a tévképzetet mesélték be maguknak, hogy Gotham az egész világ és azt el kell pusztítani, mert az jó. De attól ezek a baromságok még benne vannak, és bizony még így is levonnak a film értékéből, még ha te is, én is túllépünk rajta. Ezért nem lesz sosem semmilyen képregényfilm számomra több egy délutáni matinénál.

Kicsit ellentmondásos az írásod, mert azt írod túl tudsz lépni rajta, ellenben a további része meg visszatér a "baromság" fogalomkörébe, és megint azt taglalja miért nem ésszerű és logikus egy csomó dolog. :hehe: Ez olyan mintha leírom egy esszében, hogy mekkora ökörség az SW -ben az űrben suhanó űrhajó hangja, vagy az űrcsiga, de a végén lerendezem egy mondatban, hogy mennyire szeretem és túl tudok lépni rajta. :D Ezekben a filmekben észre se kellene venni az ilyet szerintem, nem hogy még kilistázni. Ez olyan "ha a nagyanyámnak t*ke lett volna, akkor ő lenne a nagyapám" féle hozzáállás. Másképpen fogalmazva: minek olyan oldalról vizsgálni egy filmet ami nem sajátja?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SW-ben szerintem nincsen hiba, maximum egyes gyengébben kivitelezett jelenetek. :) Én nem hasonlítanám a Batman-trilógiához. A Star Wars nagyságrendekkel több értéket, mondanivalót hordoz, és jóval komplexebb.

 

R2 meg nem írt hülyeségeket, csak a saját véleményét mondta el. Neki azok a dolgok zavaróan tűntek, amiket leírt, ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit ellentmondásos az írásod, mert azt írod túl tudsz lépni rajta, ellenben a további része meg visszatér a "baromság" fogalomkörébe, és megint azt taglalja miért nem ésszerű és logikus egy csomó dolog. :hehe: Ez olyan mintha leírom egy esszében, hogy mekkora ökörség az SW -ben az űrben suhanó űrhajó hangja, vagy az űrcsiga, de a végén lerendezem egy mondatban, hogy mennyire szeretem és túl tudok lépni rajta. :D Ezekben a filmekben észre se kellene venni az ilyet szerintem, nem hogy még kilistázni. Ez olyan "ha a nagyanyámnak t*ke lett volna, akkor ő lenne a nagyapám" féle hozzáállás. Másképpen fogalmazva: minek olyan oldalról vizsgálni egy filmet ami nem sajátja?

Mert miért ne? Mert ez is egy film, és mint film, mint történet vizsgálható, pláne, hogy Nolan reális talajra akarta (de nem sikerült) helyezni valami olyat, aminek semmi keresnivalója a reális talajon. Ha a rendező megteheti, hogy reálisan próbál ábrázolni, akkor én is megtehetem, hogy reálisan próbálom nézni.

Plusz, szerintem az különbözteti meg a fant a fanatikustól, hogy látja a hibáit is szeretetet tárgyának, de azok nem befolyásolják. Ha észre sem akarja venni, akkor elvakult.

A Batmanban vannak baromságok. A Star Warsban is vannak. Az Alien szériában is vannak. Stb... Még a barátnőmben is van hiba. De szeretem őket, ezért nem érdekelnek a hibák, azokkal együtt szeretem őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra amíg valamit be tudok illeszteni az adott környezetbe, és meg tudom magyarázni, addig nem baromság. Nem nézem, hogy a Kis Jóska hogy vonulna a Rákóczin, mert ez nem a kib*szott élet, hanem egy Batman film. Szóval k*rvára nem érdekel ez az aspektus (vagy ha igen, akkor viszek egy kis sámlit, leülök az utcára és lesek mint Rozi a moziban, hogy ki mit csinál, reálisan, megalapozottan, logikusan). Mint ahogy annak se éreztem sosem szükségét, hogy egy filmről negatív listát írjak, mi volt benne a nem valóságos (sicc), meg gagyi sz*r. Maximum ha nem tetszett leírtam két mondatban a véleményem, aztán haladjunk. Ennek fényében tehát megállapítom, hogy két különböző szemszögből látjuk ezeket a dolgokat (szerintem 180 fokos az eltérés...), szóval szerintem itt le is zárhatjuk a témát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most egyedül. Korábban együtt dolgozott James Newton Howarddal.

 

TDKR

 

 

Egy kamerás felvétel van a neten, ami a sz*rabnál sz*arabb, de leszedtem. Megnéztem az utolsó egy percet, és akkorát ütött rajtam megint, hogy az valami hihetetlen. És az a dob a végén....igazad volt. Zseniális az egész. Remélem lesz folytatás valamilyen szinten.

 

 

Bane-ről

 

Szerintem az volt benne a legjobb, hogy végignézhettük, hogy milyen kemény fickó, fenyegető és erős, igazi anarchista, aztán a végén könnyes szemmel hallgatta az általa oltalmazott kislány történetét.

 

Tökéletesen megfogalmaztad. Az a rész is hihetetlen volt, pedig csak

a szemét láttuk. Abban a percben rengeteg minden átértékelődött bennem a karakterről

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy óriási különbség van a SW és Batman közt: a SW-nak minden hibája fölött képes vagyok szemet hunyni, mindent meg tudok magyarázni - mert meg akarom magyarázni, mert szeretem annyira, hogy megmagyarázzam. A Batmant nem. Korunk egyik legjobb rendezőjének tartom Nolant, s nekem nem mentség a "képregényfilm" státusz. S talán pontosan a magasra tett elvárások miatt, talán a rengeteg film miatt, amit már láttam, vagyok érzékenyebb a hollywoodi önismétlésekre.

Én fiatal koromban Batmant olvastam és néztem, SW-t néztem. De ettől függetlenül, ha kijön egy rossz, vagy kevésbé minőségi alkotás, akkor nem fog tetszeni, függetlenül, hogy melyik széria része. Talán egyetlen olyan feldolgozás, folytatás, előzmény volt, amiben nem találtam kivetni valót és hiába volt még egy előzménye része is, baromi szórakoztató volt és minőségi. Ez pedig az X-Emberek sorozat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Batmanban vannak baromságok. A Star Warsban is vannak. Az Alien szériában is vannak. Stb... Még a barátnőmben is van hiba. De szeretem őket, ezért nem érdekelnek a hibák, azokkal együtt szeretem őket.

Milyen remek meglátás :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem mi a különbség abban, ha R2 vagy Dzséjt írja meg a logikátlanságos és klisék kért listáját

Mert Dzséjtet ismerem, viszont R2 látásmódját nem. Ez így rendben van, vagy magyarázzam még?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy film és egy élő, emberi lény teljesen más kategória. Az első megváltoztathatatlan, kész, végleges alkotás. A másik egy kompromisszum képes, ismereteket és információkat szerző, élete végéig tanuló és változó lény, szerintem a példa rossz volt, de úgyis le leszek szólva miatta...

Ha van hiba, az igenis érdekel, szólok érte, tök mindegy, hogy film, zene, vagy nő, pont az a lényeg, hogy beszélni, változtatni kell. Ha mindent elsőre elfogadunk és birka módjára a szeretet, szerelem miatt elnézünk, pont az tűnik el, ami emberré tesz minket...az EGYÉNISÉG!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.