Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Itt nem volt olyan, hogy valakinek az igaza. Itt valakinek az ízléséről volt szó, amiről kár vitatkozni, vagy érveket felhozni. Ez az egész vita alapból tárgytalan volt, nem kellett volna értelmetlen sértegetéssé fajulnia. Egy kicsit érettebb viselkedést a jövőben, ha kérhetném. >.<

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDKR

 

 

Kicsit zavaros nekem, hogy a film elején a macskanő mit kavart azzal a szenátorral? Vagy ki is volt az?

 

Emlékszem rá, de sajnos én sem tudok sokat mondani róla. >.< Különösebben nem tűnt fontos momentumnak. Ellenben az elején az a...

 

...vérátömlesztős izé...

...nekem sem volt tiszta, de aztán az, akivel moziban voltam, elmagyarázta. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem rá, de sajnos én sem tudok sokat mondani róla. >.< Különösebben nem tűnt fontos momentumnak. Ellenben az elején az a...

 

...vérátömlesztős izé...

...nekem sem volt tiszta, de aztán az, akivel moziban voltam, elmagyarázta. >.<

Arra magamtól is rájöttem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy már kint van neten a Csatahajó jó minőségben, le is szedtem, kíváncsi vagyok, itthon, köhögés, meg beszélgetős háttér nélkül, igaz kisebb méretben milyen lesz. Jah és persze végre nem magyarul, feliratot nem is töltöttem hozzá, nem egy bonyolult film! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDKR

 

 

Kicsit zavaros nekem, hogy a film elején a macskanő mit kavart azzal a szenátorral? Vagy ki is volt az?

 

 

Selina sejtette, hogy fizetés helyett majd ki akarják nyírni, ezért elcsavarta a szenátor fejét, hogy az adjon neki biztosítást. Hiszen ő kevéssé valószínű, hogy meg tudja magát védeni, és ha lelövik, senki sem fogja hiányolni, sőt, annyira nem is fognak nyomozni a halála ügyében, hisz csak egy bűnöző, akinek valószínűleg rosszul sült el egy ügylete. Na de a szenátor más tészta, azt nem lehet csak úgy agyonlőni, mert hajtóvadászat indul. A szenátor egyszerre volt balek és élő pajzs. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Selina sejtette, hogy fizetés helyett majd ki akarják nyírni, ezért elcsavarta a szenátor fejét, hogy az adjon neki biztosítást. Hiszen ő kevéssé valószínű, hogy meg tudja magát védeni, és ha lelövik, senki sem fogja hiányolni, sőt, annyira nem is fognak nyomozni a halála ügyében, hisz csak egy bűnöző, akinek valószínűleg rosszul sült el egy ügylete. Na de a szenátor más tészta, azt nem lehet csak úgy agyonlőni, mert hajtóvadászat indul. A szenátor egyszerre volt balek és élő pajzs. :)

 

Ez ok, de az elején is kavartak valamit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan soká? Animációs filmben már most is készülnek a Nolan-féle univerzumtól teljesen eltérő Batman-alkotások. Legutóbb például a Year One, ami szerintem kifejezetten jó lett. Mint minden képregény világ igazából ennek is elég sok verziója van és nyilván lesz még pár. Gondolom a következőre azért kell ennyit várni mert inkább még csak a készitésre van meg az elhatározás, de még nincs meg az ember hozzá... ha olyasmi hangulata lesz mint az emlitett Year One-nak, engem érdekelni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Egyelőre még csak szigorúan pletykaszinten kapott szárnyra a hír, hogy a Warner a Man of Steelt követően rástartolna a Batman újrára, amely ezúttal nem eredettörténet lenne, ugyanakkor nem is egy tapasztalt hőst, hanem egy khm... a szárnyait próbálgató bőregeret küldene akcióba.

 

Ezen a pletykán szerintem sem te, sem én nem vagyunk meglepve, lévén a most lezárult TDK-trilógia elképesztő sok pénzt és még annál is nagyobb kritikai elismerést szerzett a Warnernek, a DC-nek és persze a hősnek is, viszont bármilyen reboot is érkezik (már címe is van: The Batman), főleg ilyen korán, az bizony szembe széllel indul. Igazából a stúdiónak csak akkor van esélye az igazán jó fogadtatásra, ha a revampolt Batmant csak a Justice League-film után küldi csatasorba - annak direkt spinoffjaként." - AeonFlux

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én is láttam és nem volt rossz, de nekem a Batman: Under the Red Hood jobban bejött. Batman: Gotham Knight is igazán tetszett, főleg a különféle megrajzolások miatt, és a Madárijesztő story igazán igényes lett. A feat-ek, főleg Superman-el, azonban kevésbé tetszettek, valahogy kicsit egyoldalúak voltak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Under the Red Hood-nak nekem az eleje meg az utolsó tiz perce tetszett igazán. Közte kicsit sok az elhúzott akciójelenet, de a végén elég jól feszegetik a Batman mitológia határait. Gotham Knight tényleg szép darab, de ugyanaz a bajom vele, mint az Animátrix-al: túl rövid az idő az egyes szkeccsekre ahhoz, hogy bevonzzon. Ugyhogy szépnek szép, de mély nyomokat nem hagyott bennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a kedvenc részem, mikor bemenned az őrült városrészbe, a diliház részlegbe és mutatják az ottani lakosokat, az igazán beteg volt és félelmetes, de önmagában az a rész igen jól sikerült. A Red Hood szerintem önmagában megállta a helyét, igaz, a középső 20-30perc kevésbé volt izgalmas, de elég sok mellék infot és történést magyarázott meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja én ma nézem meg a TDKRt! Jeee.

 

Tegnap elkezdtem megnézni ezt a filmet: Black Dynamite. Voltak részek amin azt hittem meghalok, akkorát röhögtem. Hozta kicsit a Csupasz pisztoly hangulatot, de aztán, és ezt nem sokszor szoktam mondani, néha jó lett volna ha kicsit komolyabbra veszik, mert néha átment nagyon gagyiba és amatőrbe, pedig egy zseniális film lehetett volna. Mindenesetre most készült belőle egy Boondocks, vagy Afro Samurai féle animációs sorozat is, abba is belekukkantok majd. :)

http://www.youtube.com/watch?v=96Y24a0cyCE

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is letöltöm, mert érdekel, most jött ki pár jó DVD release.

Amúgy a felirat és a szinkron teljesen más, jobb esetben, míg az első többnyire gagyi és tele van mellébeszéléssel, hazánkban van pár remek feliratozó, akik normálisan, érthetőbben fordítanak, mint ahogy a magyarítás történt. Én is készítettem már pár feliratot, nem olyan egyszerű munka, főleg, ha nincsen időzítve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na sok nyaralás és esküvőzés és melózás után végre ma én is meg tudtam nézni a TDKR-t.

 

Hát mit ne mondjak, próbáltam most az összes kritikát végigolvasni, és nagyjából sikerült is, de azt szűrtem le, hogy lehet én vagyok itt az egyetlen lágyszívű mert én megkönnyeztem a végét. Amikor Alfréd zokogott a sírnál, hát kicsit engem is elkapott az érzés. Nem tehetek róla, Batman a kedvenc szuperhősöm, és nem tudtam volt elviselni ha tényleg meghal. Még az utolsó pillanatban is kinéztem Nolanből, hogy megöli, és egy ilyen halál még illett is volt. A zene, valami elképesztő volt végig. Már a film előtt vagy 5x végighallgattam az egészet, nagyon bejöttek a témák.

 

A legfurább az volt hogy a film közben mindig voltak dolgok amikbe kicsit bele tudtam volna kötni. Hosszú a felvezetés, Batman keveset szerepel, hasonlók, de a legvégére összeállt egy tökéletes egésszé. Hathaway csodaszép volt, és tökéletes macskanőnek. Mindig szerettem volna egy olyen sztorit ahol végül ők összejönnek, de eddig ez még nem nagyon fordult elő.

Robint sajna nekem már a film előtt lelőtte egy kép a FBon, így annyira már nem volt meglepő, de Gordon nagyon jól hozta szerepet, ahogy persze már a régi motorosok is. Fox, Alfréd, Gordon felügyelő.

És hát Bane. Jajj,de kemény egy csávó volt. Azért számomra Jokert meg sem közelíti karakterben, de ő most egy egész más természeti erőt mutatott be mint Joker. Mint egy megállíthatatlan gőzgép. Én a végén mondjuk nem ilyen harcot írtam volna, és véget neki, de így is marha jó volt.

Thaliáról meg tudtam, hogy benne lesz valahogy mégis teljesen elfelejtettem, és mikor kiderült, hogy a csaj az, hát egyszerre néztem és mondtam magamban hogy "tudtam".

A többit nem részletezném, hogy mekkora volt már a bat, batpod, mondjuk annak a modempisztolynak azt hittem kicsit nagyobb szerepe lesz. :D

Összességében nekem egy csodás filmélmény volt, remek lezárása ennek a fantasztikus trilógának ami tele van filózófiával, drámával és mondanivalóval.

(Ettől függetlenül nem tudnék választani, hogy melyik volt a legjobb, de talán a TDK egy picivel jobban tetszik.)

 

10/10 :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki tud jobbfajta letölthető verziót a TDKR -ből, az ne tartsa magában. :)

 

Ez most a legjobb verzió:

The.Dark.Knight.Rises.2012.TS.NEW.SOURCE.XVID-26K

http://isohunt.com/torrent_details/403836377/The.Dark.Knight.Rises.2012.TS.NEW.SOURCE.XVID-26K?tab=summary

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a filmet már rég leforgatták, valósabb szemszögből, az igazságot bemutatva, kritikusan, őszintén. A film, amit ajánlanék:

Egy igazi önkritika

Amúgy amit linkeltél kb, annyira lesz hiteles film, mint bármelyik Ütközetben eltűnt alkotás.... egy a lényeg, ha nincsen elég csillag a zászlódban, akkor eltiprunk, ha meg szakállad és fekete hajad van, akkor előtte még meg is kínzunk...

 

kudar most csalódtam benned, egy TS-re nem lehet azt mondani verzió, egy mono hanggal ellátott, csodálkozásos, röhögéses, kukorica zabálós zörejekkel teli upload nálam mindig kib*ssza a biztosítékot. Az ilyen feltöltésekkel pont a filmkészítés, filmnézés a lényegét veszíti el, szerencsére sok oldal már blokkolja az ilyen szemeteket. Ody, ha valóban érdekel a film PC-re alkalmas verziója inkább várj még pár hónapot...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnapra és csütörtökre összehozunk a cimborákkal egy kisebb Star Wars maratont.

 

A holnapi nap menete:

 

9-10 körül érkezés, majd csobbanás a medencében és egyéb lazulások

délután 13:00 környékén kezdjük a lényeget... EP I-II-III

A filmek után pedig szalonnasütés és/vagy csobbanás

 

Majd csütörtökön ugyan ez csak értelemszerűen az EP IV-V-VI-ot fogjuk nézni :P

 

A maraton apropója, hogy megtudtam egy régi jó barátom még egyetlen Star Wars filmet sem látott végig max csak jeleneteket, részleteket. Nos ez nem maradhat így, tehát lépéseket tettem az ügyben :D

 

----------------

 

kudar cimbora, nem te vagy ám az egyetlen ;) Egyébként nálam azért különleges ez az egész TDK Trilógia, mert különösebben sohasem szerettem a Batman történeteket, ellenben ez a Nolan-mű ez valami egészen elképesztő. És nem, nem fogok róla a "filmesztéta" szemével írni, mert én érzelmileg viszonyulok a filmekhez, és mint ilyen nem is tudok róla igazán különlegeseket írni, mert az csak ömlengés lenne.... ez a film (de az egész trilógia) engem 100%-osan ledarált! Kész... pont... slussz passz. Ott a helye a Star Wars Saga mellett szorosan... sőt, egy szinten vele!

 

Ami Banet illeti, szerintem felesleges hasonlítgatni Jokerhez. Sokan mondják, hogy Joker jobb volt. Szerintem nem volt jobb. Zseniális volt mindkettő.. Ledger (Isten nyugosztalja) és Hardy is élete legjobbját alakította mindkét szerep esetén /meglátásom szerint/. A két karakter más és más miatt volt kiváló, de nem tudnék választani kettejük közül igazán, bár most a TDKR lázában égve azt mondom, hogy inkább Bane egy hajszállal! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.