Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

kudar most csalódtam benned, egy TS-re nem lehet azt mondani verzió, egy mono hanggal ellátott, csodálkozásos, röhögéses, kukorica zabálós zörejekkel teli upload nálam mindig kib*ssza a biztosítékot.

Hát most Ody kérdezte, hogy van e jó verzió, jelenleg ez a legjobb, még ha ezt is sz-rnak számít. :) És ezt csak azért tudom mert amint hazaértem leszedtem, szinkronosan is, ami még ennél a TS képnél is szörnyűbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Joker jobb, de nem is baj, mert Bane

 

 

ebben a filmben csak mellékszereplő, ehhez méltó a halála is. Vele szemben Joker főszereplő, és úgy is kezelik, ennél fogva jobban ki is tud teljesedni. Érdekesebb karakternek is tartom. Viszont azt is tartom - ha már itt "tartunk" - hogy Joker nem fért volna bele a lezáró szálba, ő pont ott volt jó, ahová került: a trilógia közepén.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick: :peace:

Ebből is látszik, hogy nem is a karakteren, hanem a történetírón múlik minden, hogy milyen körítést ad. Ha eddig nem is tetszett neked Batman, egy jó történettel még Te, vagy mások is megvették. Ezért is remélem hogy Szupinak is adnak majd egy ilyen sztorit.

 

Donát: Teljesen egyetértek.

 

Ráadásul az utolsó jelenetben még az is kiderült, hogy Bane csak egy báb akit mindenki csak rángatott a maga kis céljára, és talán nem is olyan zseniális bűnöző mint ahogy láttuk. Azért ha csak egy CGI cameo erejéig, vagy hogy lássuk a börtönben, de láthattuk volna Jokert. Az nagyon jó lett volna.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno még egy barátnőmmel a koliban a Norbit című filmet kellett megnéznem. Ő szereti Eddy filmjeit, nekem egyedül a Fergeteges Forgatás jött be. Na mindegy, mondta, hogy letöltötte, ideje megtekinteni. Normális hangcucc volt a géphez és a monitor is elég nagy volt. Elindította a filmet és 1perc után lehetett látni, hogy valaki lekéste a kezdést és végigvonul a kamera előtt, majd leül. A poénokon nevettek, így amit utána mondtak már nem lehetett hallani és a kép minősége is kb. annyi volt, hogy fekete és fehér pontok mozogtak össze-vissza. De leginkább feketék... Ezek régen nagyon menő dolgok voltak, szerencsére ma már sok oldal tiltja az ilyen feltöltéseket, mert valóban a film lényege veszik el. Plusz két release csapatot is elkaptak, emlékszem, ment a sírás a topicokba, hogy jaj, miért csak angolul van DVDRip, mikor teszi már valaki rá a mozis magyar hangot. Az ilyen embereket... aztán meg... és a végén jöhetnek a törökök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Joker jobb, de nem is baj, mert Bane

 

 

ebben a filmben csak mellékszereplő, ehhez méltó a halála is. Vele szemben Joker főszereplő, és úgy is kezelik, ennél fogva jobban ki is tud teljesedni. Érdekesebb karakternek is tartom. Viszont azt is tartom - ha már itt "tartunk" - hogy Joker nem fért volna bele a lezáró szálba, ő pont ott volt jó, ahová került: a trilógia közepén.

 

Teljesen más a két film ilyen szempontból, hiszen

a TDK-ban nemcsak Joker főszereplő Bruce Wayne mellett, hanem Dent is. Az ő hármasuk határozza meg a film kimenetelét. TDKR-ben viszont Wayne a főszereplő egyedül, és nem csak azért, mert a végén minden fronton győzni tud. Bane-ről igyekeztek mást sugallni a képekkel, meg biztos a trailerrel is (bár azt nem láttam), de nem is volt soha főszereplőnek szánva, és ez - ahogy írod is - így tökéletes.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Amúgy amit linkeltél kb, annyira lesz hiteles film, mint bármelyik Ütközetben eltűnt alkotás.... egy a lényeg, ha nincsen elég csillag a zászlódban, akkor eltiprunk, ha meg szakállad és fekete hajad van, akkor előtte még meg is kínzunk...

 

 

Nem láttad még de fikázod. Az akció csak a végén lesz, az odavezető út a lényeg és ha kinzással kellet kinyerni az infot Ladennek a helyéről akkor nagyon helyesen tették a civilizált világ védelmében. A lényeg hogy meglett és mellbe lőtték és egy amerikai katona. Mit érezhetett Laden mikor a leggyűlöltebb ellenségének az egyik katonája ott állt? Még arra sem volt méltó hogy férfiként harcoljon mint az elvbarátai. Meghalt mint egy kutya és az is marad.

Ja és megkérhetlek hogy hanyagolj és a beírásaimra ne reagálj? Két napja igérted meg és nem bírod betartani. Baromira nem érdekel a véleményed. Gyűlöld az USA-t menj és robbantsd fel magad New Yorkban.

Nekem nincs csillag a zászlómban és nem kínoztak meg. Hogy bírsz ennyi baromságot összehordani?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ez most a legjobb verzió:

The.Dark.Knight.Rises.2012.TS.NEW.SOURCE.XVID-26K

http://isohunt.com/torrent_details/403836377/The.Dark.Knight.Rises.2012.TS.NEW.SOURCE.XVID-26K?tab=summary

 

Köszi ezt ismerem, ennél újabb tehát nincs. :)

 

kudar most csalódtam benned, egy TS-re nem lehet azt mondani verzió, egy mono hanggal ellátott, csodálkozásos, röhögéses, kukorica zabálós zörejekkel teli upload nálam mindig kib*ssza a biztosítékot. Az ilyen feltöltésekkel pont a filmkészítés, filmnézés a lényegét veszíti el, szerencsére sok oldal már blokkolja az ilyen szemeteket. Ody, ha valóban érdekel a film PC-re alkalmas verziója inkább várj még pár hónapot...

Nincs benne semmi zörej, teljesen "jó" a hang ahhoz képest milyen a kép. Szóval amíg nincs más, muszáj ezzel beírni. De a film így is ütős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brave - Melina? a bátor: Nagyon jó kis mese volt. Bár a Pixar ezzel már teljesen átment Disneybe, de én imádom ezt a kelta hangulatot, zenét, embereket, szóval nekem nagyon bejött. Tele volt jó kis humorral, és a látvány is csodaszép volt. Érdemes megnézni!

http://www.youtube.com/watch?v=EncxNMwh2s0&feature=related

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem az új Pókembert. Szerintem szörnyű volt:

 

Annyi minden volt ami nem tetszett benne. És nem azért mert én a Tobys trilógia híve vagyok. Annak is megvoltak a hibái, de összességében az első kett nagyon tetszett, a 3.nak a forgatókönyve meg valami iszonyú volt.

Itt meg próbálták fiatalosra venni, lazábbra ahogy a képregényben is, de valahogy nem sikerült. Az első egy óra gyakorlatilag full unalom volt. És nem azért mert ezt már láttuk pár évvel ezelett. De még talán azért is. Semmi újat nem tudott hozzá adni, sőt még el is vett. Annyi drámaiság nem volt benne mint egy szappanban. Mikor meghalt Ben bácsi, azt hittem elalszom. Stacy kapitány több drámát kapott, pedig Ben bácsi miatt lett Peter pókember. Ez valahogy nagyon nem jött át. A gyík mint ellenség végülis jobb lett sokkal mint vártam, de a színész annyira semmilyen, hogy még az előző trilógiában lévő doki is, aki kb 2 percet szerepelt összesen, jobb volt és megjegyezhetőbb mint ez a figura. Garfield jó volt, mint Peter, de Gwen számomra szintén felejthető. Az ő kapcsolatukat sem spilázták túl.

A nagy pozitívum számomra a harcok voltak. látványosak, jól megkoreografált, szóval az előtt le a kalappal, de nem ez miatt kéne hogy tetszen. Összességében nem akartál túl gondolni ezt a forgatókönyvet, pedig több mint 2 órájuk volt rá, hogy valamit kihozzanak ebből, sajnálom, pedig volt benne lehetőség, de azért kíváncsi vagyok hátha javul a dolog a 2. részre, sőt biztos vagyok benne.

 

Egy 6/10et tudok rá adni. Tegnap lehet még nem adtam volna rá ennyit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma besötétítettem és kellő hangerőn megnéztem két, általam a bemutató szerint jónak ítélt filmet.

 

Dark Ride (2006)

Az IMDB eléggé lehúzza, de a bemutató tetszett és a kísértetkastély ötlete is számomra szimpatikus volt. A történet a szokásos, amcsi fiatalok alkohol és drog hatása alatt beosonnak egy lezárt, előzőleg rémséges dolgok által elhirhedt helyre. Itt ijesztgetik egymást, villan pár tökélesen formás mell, meg sikoltozás a mű szörnyek miatt. Aztán megjelenik egy pszichopata, aki 20éve itt lakott és most, ennyi idő elteltével az elmegyógyintézetből megszökve, visszatér, hogy a kastélyban mészároljon egyet.

A film eleje és közepe nagyon hullámzó, a vége pedig kiszámítható. Mégis tetszett a baromi sok kellék, félelmetes maszkok, a rémkastély jelenetei és a jó kivégzések. A film félelmetességét a hirtelen előugró tárgyak adják, ami egy idő után unalmasságba csap át.

Összességében egy erősen közepes film, mivel a nők tényleg szépek benne, 1-2 résznél valóban féltem és humros hozzászólásokban sem volt hiány. 5/10

 

Damned by Dawn (2009)

 

Míg az előző filmben a maszok kapták a fő szerepet, itt 100%ban a CGI-ja összpontosítottak a készítők. A film szerint egy nagymama haldoklik és halála előtt egy urnát ad unokájának, hogy majd hamvait ebbe tegye. Azonban elmúlásának éjszakáján megjelenik egy Banshee, amit a Warhammeres ismereteim alapján Sikítónak fordít a magyar. Na, ez illik is erre a szellem bulára, mert 5.1-ben, baromi idegesítően és sokat sikongat. Mindezt azért, hogy a környékbeli szellemek felkeljenek és segítsék őt a mészárlásban.

A film fő horror jellegét az adja, hogy bevillannak véres arcok, meg a CGI ködből előbukkan egy villanást kísérve egy CGI sikitó arc. Szóval, akinek nem jó a szíve, az ne nézze meg, mert valóban egy igen félelmetes és sokszor eséllyel magunk alá kakkantós film.

Az effektek és a történet kifejezetten szép és egyedi, a színészek is jók, és a zombi hapsi amit a konyhában művel az nagyon tetszett, tényleg minőségi szórakozás volt.

A remek, de néhol túl hangossá váló zajok és a baromi sötét, majd hirtelen villogó képek pedig pontosan azt érik el, amire szánják őket. Aki szeret félni és valóban félni akar, annak ajánlott. 7/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The hunger games: jó film volt, remek mellékkarakterekkel (és színészekkel), egyszer mindenképpen érdemes megnézni.

 

John Carter: nem éppen az év filmje, de egyáltalán nem érdemelte meg azt a nagy buktát, amit végül is produkált. Kellemes két órás kikapcsolódást nyújtott még ha többet is ki lehetett volna hozni belőle (amire ugye épkézláb ötleteim nincsenek, de nem is vagyok filmes, hogy vizionálni tudjak egy filmet :hehe: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre valaki, akinek bejött még a JC. :D Szerintem folytatásra lett megírva azért tűnik kihagyott lehetőségnek.

Mivel könyvben van is még legalább 4 folytatása :P Annyit még hozzá, hogy az első rész könyvben nem egészen így ért véget emlékeim szerint...de a könyv vége is folytatásért kiáltott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem erről az rémlik, hogy ...

 

Ez a növényember leöléses dolog van az Iss folyó "végállomásán", vagyis ezek várnak a halálba menőkre. Ajaj, el kéne megint olvasni, kb. 20 év távolából nem teljesen kristálytiszta az egész. Nem volt rossz az a 2. könyv, a thernekről szól. JC kicsit lezúzza a Mars vallását.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A JC szerintem sem volt rossz, csak az a rész, amikor elindulnak a nagy útra baromi összecsapott volt. Ha jól tudom a könyv a zarándoklatra bőségesen kitért, a film meg 10percben lerendezte... De arra kíváncsi lennék, hogy őt ki ismeri fel és miért lehet ide keverni?

punisher_war_zone.jpg

Én bevallom ezen alakítása óta imádom ezt a színész, nála jobb fő gonoszt azóta sem láttam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.