Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez a forgalmazósdi azért jó mert pl Baranya egyetlen olyan mozija ami nem art és nem rendezvénymozi, az a Cinema City Pécs..... nem mintha terveztem volna megnézni de nem tetszik a helyzet. A Mindenki szereti a bálnákat -tal is így jártam, és az mozibannézős lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A napokban volt egy Interstellar vetítés, és egy szerencsés emberke is ott lehetett

http://instagram.com/p/qaZXp7SSyE/?modal=true

 

Spoilermentesen csak ennyit mondott:

Kubrick meets Spielberg meets Star Wars/Trek also I can't even describe it . It is going to be BIG when it comes out.

 

Star Wars/Trek párhuzam és Kubrick találkozik Spielberggel dolgok elég biztatóak.

Edgar Wright rendező pedig azt hallotta, hogy az Interstellar Nolan eddigi legjobb filmje. Pedig ugye a TDK se volt piskóta

 

Valamint több helyről pusmogják, hogy eléggé nagyszabású film lesz, hatalmas látványfilm várható.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt biztosan vetítik a Majmokat:

 

1. Budapest – Corvin

2. Budapest - Sugár

3. Budapest – Lurdy

4. Budapest – Óbuda

5. Budapest - Pólus

6. Ajka

7. Balassagyarmat

8. Balatonfüred

9. Békéscsaba

10. Cegléd

11. Csopak

12. Debrecen Apolló

13. Eger Uránia

14. Eger Agria

15. Eger Kert

16. Fehérgyarmat

17. Fövenyes Kert (18-án)

18. Gyöngyös

19. Gödöllő

20. Hódmezővásárhely

21. Hévíz

22. Kecskemét Malom

23. Kiskunfélegyháza

24. Kiskunhalas

25. Kisvárda

26. Miskolc Uránia

27. Nagykanizsa Cinema

28. Nyíregyháza Krúdy

29. Pápa Petőfi

30. Révfülöp Kert (17-20)

31. Salgótarján

32. Sopron Elit

33. Szarvas

34. Szeged Belvárosi

35. Szentes

36. Szolnok Tisza

37. Szombathely Savaria

38. Sárospatak

39. Tata Est

40. Tatabánya Mi Mozink

41. Székesfehérvár Barátság

42. Siófok

43. Dunaújváros Dózsa

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars/Trek párhuzam és Kubrick találkozik Spielberggel dolgok elég biztatóak.

Ezek általában csak annak a biztos jelei, hogy az illető nagyot akar mondani csak nem tudja hogy kell csinálni. Ha egy film tényleg újszerű és jó akkor nem régebbi filmek hangulatát adja mixelve. Plusz igy remekül lehet téves elvárásokat kelteni egy új film felé... emlékszel amikor a hasonló jelentéseknek hála úgy vártad az Avatart mint az új Star Wars-t és állandóan hangsúlyoztad, hogy mennyire olyan lesz mint az SW volt régen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttam a CC facebookján:

 

Tisztelt Majmok Bolygója Rajongók!

 

Sajnálattal olvassuk elégedetlen kommentjeiteket, hogy a fent említett filmet az eheti műsorunkban nem találtátok. Amit fontos tudni, és amit minden fórumon, ahol erről nyilatkoztunk el is mondtuk: ez nem a magyar filmrajongók vagy a helyi nézők ellen született döntés, hanem a film forgalmazója és a cégünk közötti üzleti tárgyalás jelenlegi kimenetele. Tudjuk, hogy sok látogatónknak van véleménye a témáról, sőt sok esetben elképzelése arról, hogy milyen folyamatok zajlanak a háttérben, hogyan dől el egy film bemutatása egy adott moziban, milyen feltételeket szab a mozi, vagy az adott stúdió, esetleg forgalmazó.

Ezért fontos elmondanunk, hogy több feltételezés, ami a sajtóban napvilágot látott, vagy amit a kommentelők gondolnak, mondanak, nem állja meg a helyét, nem fedik a valóságot. A Cinema City eddig is mindent megtett azért, hogy hazánkban a legmagasabb színvonalon, kép- és hangminőségben, kényelemben lehessen filmeket nézni. És ezután is így lesz.

 

Az említett filmmel kapcsolatban többszöri próbálkozásunk ellenére sem sikerült még megállapodást kötnünk a forgalmazóval és azon vagyunk, hogy ez sikerüljön. Ha ez időközben megtörténik, természetesen boldogan műsorra tűzzük a filmet. Amint bármilyen változás születik, ezt itt, a Facebookon jelezni fogjuk Nektek.

 

Köszönjük!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek általában csak annak a biztos jelei, hogy az illető nagyot akar mondani csak nem tudja hogy kell csinálni. Ha egy film tényleg újszerű és jó akkor nem régebbi filmek hangulatát adja mixelve. Plusz igy remekül lehet téves elvárásokat kelteni egy új film felé... emlékszel amikor a hasonló jelentéseknek hála úgy vártad az Avatart mint az új Star Wars-t és állandóan hangsúlyoztad, hogy mennyire olyan lesz mint az SW volt régen?

Így van! Én se értem miért kell ekkorákat mondani. Most valaki ettől jobban várja ezt a filmet? Én biztos nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt biztosan vetítik a Majmokat:

 

1. Budapest – Corvin

2. Budapest - Sugár

3. Budapest – Lurdy

4. Budapest – Óbuda

5. Budapest - Pólus

6. Ajka

7. Balassagyarmat

8. Balatonfüred

9. Békéscsaba

10. Cegléd

11. Csopak

12. Debrecen Apolló

13. Eger Uránia

14. Eger Agria

15. Eger Kert

16. Fehérgyarmat

17. Fövenyes Kert (18-án)

18. Gyöngyös

19. Gödöllő

20. Hódmezővásárhely

21. Hévíz

22. Kecskemét Malom

23. Kiskunfélegyháza

24. Kiskunhalas

25. Kisvárda

26. Miskolc Uránia

27. Nagykanizsa Cinema

28. Nyíregyháza Krúdy

29. Pápa Petőfi

30. Révfülöp Kert (17-20)

31. Salgótarján

32. Sopron Elit

33. Szarvas

34. Szeged Belvárosi

35. Szentes

36. Szolnok Tisza

37. Szombathely Savaria

38. Sárospatak

39. Tata Est

40. Tatabánya Mi Mozink

41. Székesfehérvár Barátság

42. Siófok

43. Dunaújváros Dózsa

Ezek a mozik most láthatnak egy kis profitot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a mozik most láthatnak egy kis profitot :)

 

Nem utálom habzó szájjal a CC-t, de azért jó, ha kicsit erősödik a konkurencia. :) Egyedül azt sajnálom, hogy így a MOM Park is kiesik, OV-t meg csak ott lehet nézni (sőt, a Corvinba még feliratosat sem láttam sajnos). :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont Quicksilver nagyon gázul néz ki szerintem. Tudom hogy nehezen lehetett volna behozni az Xmenből a színészt, de azért van egy kis kontraszt a kettő között.

 

A Bosszúállós Higanyszálról még csak forgatási képeket lehetett látni ha jól tudom, rámegy még a CGI meg egyéb csinosítgatás aztán jobb lesz az szerintem ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mohácsi lévén A pécsi CC re szorulva buktam a várt filmemet. Pedig egy 2-3 havonta mozizna egyet a vidéki paraszt a nagyvárosban..Szép. Visszasírom a 2001 előtti időket Uránia, Park és Apollo mozival..ha ez mond valakinek valamit. Ja és Mohácson is volt ám mozi. A mozit kinyírja torrent. A torrentet megpróbálta a 3d. Most a mozit kinyírja forgalmazó. "...az ember megteremté a dinoszauruszt..." - innen így néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mohácsi lévén A pécsi CC re szorulva buktam a várt filmemet. Pedig egy 2-3 havonta mozizna egyet a vidéki paraszt a nagyvárosban..Szép. Visszasírom a 2001 előtti időket Uránia, Park és Apollo mozival..ha ez mond valakinek valamit. Ja és Mohácson is volt ám mozi. A mozit kinyírja torrent. A torrentet megpróbálta a 3d. Most a mozit kinyírja forgalmazó. "...az ember megteremté a dinoszauruszt..." - innen így néz ki.

 

Nekem mondanak ezek a mozik valamit, bár akkoriban még nem voltam pécsi. Szóval vége az aranykornak. Majd csak bemutatják egyszer. Manapság nagyon ritkán érzek kényszert mozizni, egyszerűen drága. 200 milliós film felett megyek csak, azokon legalább van mit nézni, hallani, amire a mozi szerintem való.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mondanak ezek a mozik valamit, bár akkoriban még nem voltam pécsi. Szóval vége az aranykornak. Majd csak bemutatják egyszer. Manapság nagyon ritkán érzek kényszert mozizni, egyszerűen drága. 200 milliós film felett megyek csak, azokon legalább van mit nézni, hallani, amire a mozi szerintem való.

 

Így van, én sem járok Adam Sandler filmekre -remélem nem bántok ezzel senkit- de ezt most megnéztem volna!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Lego Movie: ha van film, ami nekem való, akkor az ez! Végtelenül szkeptikusan álltam hozzá, de annál nagyobbat csalódtam a kellemes irányba. Ez a mozi a legób*zik kánaánja. A megvalósítás eleve ütős, hihetetlen, amit itt véghez vittek animáció terén. Ha nem tudnám, hogy a film 98%-a animáció, végig azt hinném, hogy valódi legóval forgatták le stop-motion technikával. Egyedül két dolgon lehet tetten érni, hogy ezek bizony nem valódi legóbábuk és kockák: az arc, természetesen, hiszen a figuráknak van mimikájuk, a másik, hogy a karjuk néha természetellenesen "hajlik", azaz képesek például tapsolni. Ezt ugye valódi lego-figurával nem lehet kivitelezni. Ezek mellett pedig millió benfenntes poén, a western és '80-as évekbeli űrhajós témától kezdve a pillanatragasztó problematikájáig

(jajj, nekem hány figurám lett "véletlen" összekriglizve :D)

, a lekopott majd filctollal újrafestett arc (legelső figuráim a '90-es évekből még nagyon könnyen koptak, a mostaniak már sokkal strapabíróbbak, így nekem is van néhány ilyen home made arcú figurám - persze, akkoriban volt két pötty és egy kukori száj, nem úgy, mint most), az útmutató használata és attól való eltérés, a tök színes elemekből összetákolt járművek, a dobozok sorozatszámai az építők flasshelésénél, a számok a figurák végtagjain (komolyan, a csukórészen is ott virít az elem száma, ez durván aprólékos munkát jelent), stb. Akkor hidaltam le, amikor megjelent a '80-as évekből jött űrhajós, és ugyanott volt törött a sisakja, ahol az enyém, úgy néz ki, ez általánosabb jelenség. :) Szerintem ezt a filmet egy halom legoőrült rakta össze.

 

De ami különösen megfogta legóimádó felem, az a film vége, amikor átlépünk a valóságba és kiderül, hogy voltaképpen minden a gyerek fantáziája. Ez valahogy olyan "nosztalgikus" volt nekem, régen, amikor még nem csak porfogók voltak a legóim, hanem játszottam velük, és ahogy a fejemben hasonlóan életre keltek a legók, az tök ilyen volt. Nem érdekelt, hogy színes tengeralattjáró bázist építettem, vagy éppen, színes Millennium Falcont, hogy az űrhajósomat búvárnak használom, a búvárt űrhajósnak, hogy a váramat Black Tron lépegető ostromolta. Egyszerűen csak életre leheltem ezeket a kis színes kockákat.

 

Persze rengeteg más jellegű dolog is nagyon bejött, különösen jól össze lett rakva a sztori, a fordulatok, a mondanivaló. És persze a külső kikacsintások a filmes legótémákra,

azaz a Batmanre, a Star Warsra - már hiányoltam, amikor végre beállt a BuliFalcon :D -, a Gyűrűk Urára, meg úgy alapvetően minden filmes, rajzfilmes cuccra, amit meglegósítottak. Épp csak a videojáték téma maradt ki. Külön taps a magyar szinkronnak, amiért sok máshonnan jött karakternek megszerezték a filmes hangját. Han Solónak Csernák Jánost (aki ráadásul Rossz Zsarút is tök jól nyomta), Batmannak Fekete Ernő Tibort, C-3PO-nak Józsa Imrét és Gandalf Bács Ferenc, mindegyik a Star Wars, Gyűrűk Ura, TDK sorozatok szinkronhangjai voltak.

 

Összességében, kicsiknek és nagyoknak egyaránt tudom ajánlani a filmet, a hozzám hasonló legób*ziknak pedig KÖTELEZŐ OLVASMÁNY! :D

És a film megválaszolt egy számomra eddig nagy rejtélyt a legófigurákkal kapcsolatban: most már tudom, hogy mindenféle külső behatás nélkül miért változatnak ezek mégis pozíciót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen egyetértek Dzséjt, én is nem régiben néztem meg legalább négyszer. Ha van tökéletes, minden korosztálynak szóló, mesés stílusú film, akkor ez az. :)

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ajánlottad, csak nem bíztam annyira a filmben, hogy meg merjem kockáztatni a mozit. Inkább kivártam, most viszont megveszem BD-n.

A humora valóban az, de reméltem, hogy ez lejön a leírásomból is. Hatalmas szövegek vannakk benne, főleg Batmannek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.