Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Virágboltokban elérhető Tarantino HateFul Eight filmje, és DiCaprio Revenant bosszúálló westernje DVD minőségben.

Angol feliratok vannak már hozzá, magyar is készülőben.

 

Nézi majd valaki meg mostanában őket? :P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie!

 

Megnéztem az Ádám almáit. Igazából kétszer is megnéztem, annyira tetszett. :D Szürreális... talán ez a legjobb szó rá, de zseniális volt a színészi játék is (főleg Mikkelsennél) és a történet is tetszett. Helyenként a hasamat fogtam a nevetéstől, máskor mélyen elgondolkodtatásra késztetett.

 

Köszi az ajánlást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie!

 

Megnéztem az Ádám almáit. Igazából kétszer is megnéztem, annyira tetszett. :D Szürreális... talán ez a legjobb szó rá, de zseniális volt a színészi játék is (főleg Mikkelsennél) és a történet is tetszett. Helyenként a hasamat fogtam a nevetéstől, máskor mélyen elgondolkodtatásra késztetett.

 

Köszi az ajánlást!

 

Örülök hogy tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhetne egy Mass Effect űropera. Én kíváncsi lennék rá, bevallom őszintén.

Én csak újkeletű sztorijú ME múvikra lennék igazán kíváncsi. A játékok sztorijának a feldolgozása nem érdekel különösebben. Azok szerintem csak játék formában az igaziak. Plusz a könyvek és képregények felfolgozásából se kérek.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak újkeletű sztorijú ME múvikra lennék igazán kíváncsi. A játékok sztorijának a feldolgozása nem érdekel különösebben. Azok szerintem csak játék formában az igaziak. Plusz a könyvek és képregények felfolgozásából se kérek.

Ezzel abszolút egyetértek. Az univerzum zseniálisan felépített, szóval bőven megvan benne a potenciál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az univerzum zseniálisan felépített, szóval bőven megvan benne a potenciál.

Elég rendesen fel lenne adva a filmek alkotógárdájának a lecke. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2!

 

Megnéztem a fllmeket, amikről beszéltél. A "The Body" egy nagyon jól eltalált thriller, nagyon tetszett, talán egy picit pergősebben fedték fel a végén a csattanót, minthogy azt igazán értelmezni lehetett, de ezt leszámítva jól átgondolt, jó kis alkotás.

 

Ez a kolumbiai (?) házas film viszont elég közepesre sikerült. Tipikusan olyan mű, amit szívesen megnéznék egy hollywoodi feldolgozásban normális színészekkel, normális díszletekkel és enélkül a vallási felhang nélkül (ami jellegzetesen dél-amerikaivá teszi, de amitől nekem borsódzik a hátam). És voltak kidolgozatlan elemek

miért utazott el a kisfiú néhány héttel visszább, amikor még a testvére élt? Miért lett ő is időutazó még az előtt, hogy az idős anyja magával vitte volna 2011-be?

, amik igen erőteljesen magyarázatra szorulnának.

 

Ja és borzalmasnak találtam, hogy úgy van kidolgozva a sztori, hogy meg kéne lepődnünk, mikor az ajtón túli eseményeket látjuk

pedig ha máskor nem, hát a cím alapján pontosan lehet tudni, hogy mi fog következni, ja meg az ajtón benyúló kar is egyértelművé teszi, hogy a nőről van szó. Amúgy ha jól láttam a fiatal csaj játszotta az öreget is, pocsék sminkkel

.

 

Szóval elég gyenge, még a vége csavarral is. Ajánlani nem ajánlanám senkinek, max a hollywoodi filmstúdióknak, hogy kicsit kupálják ki a storyt meg a háttérelemeket, és akkor lehetne belőle egy jó kis film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2!

 

Megnéztem a fllmeket, amikről beszéltél. A "The Body" egy nagyon jól eltalált thriller, nagyon tetszett, ...

Ez a kolumbiai (?) házas film viszont elég közepesre sikerült.

 

 

Venezuelai. A kolumbiai az a Hidden Face. ;)

 

Akkor most egyik szemem sír, a másik nevet. Örülök, hogy legalább az egyik tetszett, a házasnál viszont mondtam/írtam, hogy nem szabad tudni a film címét - önmagában egy hatalmas spoiler.

 

Kérdésedre nem igazán tudok válaszolni - hamarosan megjön Németből, s ha újranézem, talán beugrik - szerintem simán be lehet tudni a forgatókönyv hibájának. Amolyan tipikusan az a dolog, hogy csak "kavarásra" szolgál, külön koncepció nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy írtad, de R2, nem lehet úgy megnézni egy filmet, hogy nem tudod a címét. :D Ha ezzel ellövik a film poénját és ettől kevésbé lesz élvezetes, akkor vagy a cím rossz vagy a film. Mondjuk nálam most az utóbbi nyert, egy ilyen filmnél a forgatókönyv hibát nem tudom megbocsátani.

 

 

Amúgy önmagában már az is hatalmas spoiler, hogy kimondottan nekem ajánlottad, de ezzel nem nagyon van mit tenni. :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick, a kedvenc rendeződ új filmjéről kiderültek dolgok!!!

 

 

Christopher Nolan következő filmjéről egészen mostanáig csupán annyit lehetett tudni, hogy 2017 júliusában kerül a mozikba. A La Viux Du Nord nevű francia újság kiderítette, hogy a Csillagok között, az Eredet és az utolsó három Batman-film rendezője egy második világháborús filmet fog forgatni.

 

A franciaországi, a La Manche csatorna partján fekvő Dunkerque polgármestere december közepén annyit jelentett be, hogy egy világhíres rendező fog forgatni a városukban 2016 nyarán. Az újság úgy tudja, hogy Christopher Nolan, valamint testvére és állandó társírója Jonathan Nolan inkognitóban már járt is a tengerparti településen lehetséges helyszínek után kutatva.

 

1940 májusában a szövetséges haderő 330 ezer katonáját menekítették ki Dunkerque-ből, így elkerülték a brit expedíciós hadsereg teljes pusztulását. A németek körbevették a várost, a szövetségesek egy öt kilométeres sávba szorultak vissza, és rendszeres bombázások és légicsapások közepette szervezték meg az evakuációt.

 

Nolannek ez lesz az első igaz történeten alapuló filmje, a szereplőkről eddig semmilyen információ nem szivárgott ki.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

JakeSully!

 

Köszi az infókat Nolan új filmjét illetően. Aszem, hogy még tavaly év végén (vagy idén év elején) olyan hangok keltek lábra, miszerint Nolan ismét egy sci-fit fog készíteni. Ezek szerint az a pletyka:

 

1. tényleg csak pletyka volt, semmi több

2. Így indult, de menet közben változott a helyzet.

 

Nekem egy kicsit elegem van a II. Világháborús filmekből. Egy időben faltam őket, de mondhatni tele lettem velük. (Volt egy időszak, amikor PC játékok szegmensben is majd minden második cím II. VH-s játék volt).

 

Az a lényeg, hogy nem dobott fel pont a fent említettek miatt a hír, miszerint Nolan II. VH-s filmet készít. Természetesen meg fogom nézni, semmi pénzért ki nem hagynám, kíváncsi vagyok Nolan milyen II. VH-s filmet tud összedobni, de nem ezt vártam, az az igazság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na egy kis év végi összefoglaló. Mivel idén ritka kevés filmet néztem meg (idehaza szinte csak régieket ismételtem, újakat nagyjából csak moziban láttam), így tényleg rövid lesz.

 

15. Chappie: nem tudtam végignézni. Iszonyúan idegesített ez a film. És ha én nem tudom végignézni, az gáz, mert nagyon kevés film van, amit én kinyomtam. Bloomkampról legalább végleg bebizonyította, hogy a csávóban semmi nincs a District 9-on kívül, és baromira drukkolok, hogy soha a büdös életbe ne tudja megvalósítani az Alien-filmjét. Akkor inkább rendezzen Scott papa még öt Prometheus-mozit, esetleg Paul W. S. Anderson két újabb Alien vs Predatort.

 

14. Fifty Shades of Grey: egen, hát láttam ezt is. Ez az ára, ha az embernek van barátnője. Ennyi elég is erről a filmről... És nem azért, aminek készült, hanem azért, mert ez tényleg egy rossz film.

 

13. Pixel: haverral néztem, sokat röhögtünk rajta. Mármint nem a poénokon, hanem konkrétan a film pocsékabbnál pocsékabb húzásain. Amúgy senkinek nem tudnám ajánlani a megtekintését, legalábbis ne egyedül és ne józanul nézze meg.

 

12. Minyonok: a Grúban imádtam a minyonokat, így félve, de vártam ezt a filmet. Sajnos azonban a félelmem igazolódott be: sidekickekről még mindig nem lehet jó filmet csinálni. Ahogy a Madagaszkár pingvinjei is csak mellékszereplőként vagy a sorozat húszperces epizódjaiban működnek, úgy a minyonok sem tudtak valami jót összehozni az egész estés filmjükben. Rohadtul untam, néha piszkosul idegesített, és tulajdonképpen csak a film legvégét tudtam pozitívan értékelni, amikor mily meglepő, megjelenik az ifjú Gru és a minyonok mellészegődnek. Ja, meg a film elejét... Kár, hogy azt már a trailerben láttam...

 

11. Jupiter Ascending: ez is valószínűleg azért volt szórakoztató a számomra, mert semmit nem vártam tőle. A trailerek pontosan felfedték, milyen filmre számíthatok (Transformers szint) és pont azt is nyújtotta. Röhejes, gáz sztori, de engem lekötött, kikapcsolódásra remek volt.

 

10. Ant-Man: én ezt a filmet első megnézéskor rettenetesen untam, és még az sem igazán jött át, hogy miért tartják viccesnek. Talán ha két poén volt, amin tényleg nevettem. Nem a Phase II-ba kellett volna és nem így. Második megnézésre (ekkor már angolul láttam) jobban tetszett, de még így is azt mondom, hogy az MCU-filmek közül csak egy rosszabb van ennél: a The Incredible Hulk. Hogy mennyire nem jött be az Ant-Man, azt gondolom a sorban elfoglalt helye is érzékelteti.

 

9. Terminator Genisys: a film, ami szerintem a világon két embernek tetszett: Riddicknek és nekem. :D Ez a film volt az, amire csak azért mentem el, mert sajtóvetítésre hívtak, különben egy lyukas garast nem adtam volna érte. A poénját már a trailer agyonlőtte, a koncepció előzetesben nagyon sz*r volt, bűzlött az izzadtságtól, és a filmtörténelem talán legbénább castingjával bír. Szóval semmi jót nem tudtam róla elképzelni. Egy ZS kategóriás, értékelhetetlen trágyára számítottam. Ilyen elvárásokkal egész jól szórakoztam rajta. A nosztalgia megragadott, a kezdés nagyon tetszett, Schwarzi meg viszi a filmet. Ha a helyén akarnám kezelni, azt mondanám, hogy egy ZS kategóriás, értékelhetetlen trágya, mert minden félelmemet igazolta, de valahogy mégis tudtam rajta szórakozni. Olyan, mint az Aliens vs. Predator - Requiem. Számomra az annyira sz*r, hogy már jó kategória. Egy bűnös élvezet. :)

 

8. Furious Seven: szeretem a Halálos iramban filmeket. Kellemes agyzsibbasztó kikapcsolódás, vidámak, látványosak, hangulatosak. Csak a második és a harmadik rész nem jön be. A hetedik epizódot már csak Paul Walker halála miatt is meg akartam nézni, és hát nem is csalódtam benne. A mozi hozta azt az agyzsibbasztó kikapcsolódásra jó szintet, amit eleddig is elvártam tőle. Azt meg külön értékelem, hogy bár a film felében Walker már nem lehetett benne, ez egyáltalán nem észrevehető, ami egy ilyen kis költségvetésű, B-kategóriás filmtől bizony nagyon nagy szám.

 

7. American Sniper: militarista lelkemet igazán kényeztette ez a mozi, szóval nem meglepő, ha azt mondom, Clint papa megint mesterművet alkotott. Pátoszos? Pont lesz*rom. Hős amerikafényezős? Ugyanaz, magasról. Benne van minden, amit egy ilyen filmtől elvártam. Zord, kemény, szögletes, szálkás.

 

6. Ex Machina: bár nagyon jól összerakott film, remek színészekkel megformált remek karakterekkel, én azért ici-picit túlértékeltnek tartom, mint sci-fi. A témában újat nem nagyon tud nyújtani, a fordulat hamar kiszámítható, a többi meg csak a szokásos fejtegetések. Ennek ellenére lekötött, de nem hiszem, hogy még egyszer meg fogom nézni. Mondjuk Oscar Isaac és Domhnall Gleeson alakítása miatt talán mégis, de a többiért nem valószínű.

 

5. Agymanók: egy újabb remek Pixar-film, ami bár nem lett a instant kedvenc nálam (Pixar-filmekből az maradt a Hihetetlen család, aztán a Némó nyomában, amúgy abszolút kedvenc továbbra is az Így neveld a sárkányodat), de nagyon élveztem. Aranyos, elgondolkodtató, szórakoztató, vicces - talán csak azzal lehetett volna még jobban emelni, ha több szereplő fejébe is sűrűbben betekintünk, mert azok voltak a film legjobb pillanatai.

 

4. Avengers: Age of Ultron: a The Avengers bravúrját már nem tudta megismételni. Túl zsúfolt, túl csapongó, túl összeszedetlen. Mindenki poénkodik, miközben Ultron világuralmi terveinek részletei elsikkadnak. Whedon jól tudott kezelni féltucat hőst, egy tucattal már nem tudott mit kezdeni. Ennek ellenére még így is jól szórakoztam rajta, Loki után Ultron újra egy kellemes főgonosz volt (amit a legtöbb MCU főgenyáról nem tudnék elmondani), a poénokon jókat nevettem, a látvány itt is ütős - bár azért néhol kicsit mesterkélt, szóval, összességében nem csalódtam a filmben, de nem tudta azt nyújtani, amit a Thor: The Dark World és a Captain America: The Winter Soldier nyújtott.

 

3. Mad Max: Fury Road: egy másik film, amiről azt gondoltam, hogy sz*r lesz, ehhez képest roppant kellemeset csalódtam benne. Nagyon jó kis "road" mozi, frankó hangulattal, jó kocsikkal, remek üldözésekkel, lehengerlő látvánnyal. A sztorija persze nagyon sovány, de ez tulajdonképpen nem érdekel, sokkal jobban foglalkoztatottak a szereplők és a világ, ami remekül átadja a Mad Max széria hangulatát - persze nem teljesen, hiszen eltelt húsz év, más technikákkal, szereplőkkel, felfogással készült, de az esszencia ott van: a világ sz*r hely, az emberek sz*r alakok, és mindez nagyon el tud durvulni, ha a civilizáció kontrollját is elveszik a fejük fölül.

 

2. The Martian: a könyvet nagyon szerettem, Ridley Scott miatt viszont igencsak tartottam attól, hogy elcseszik ezt a filmet - amire némileg a trailerek is alapot adtak. Szerencsére félelmeim nem igazolódtak és úgy jöttem ki a moziból, hogy Scottot kivételesen nem kellett szidnom, és örültem, hogy ez a film elkészült. Nagyon szórakoztató, vidám mozi és baromi jó könyvadaptáció. Az egyetlen negatívum, amit fel tudnék hozni, hogy kimaradt a kedvenc poénom.

 

1. Jurassic World: nagyon rossz dolgokat vártam tőle, ennek ellenére hatalmasat ütött. Nálam ez lett az év filmje moziélmény szempontjából. Utoljára talán a Revenge of the Sith váltotta ki belőlem azt az érzést a moziban, mint amit itt éreztem. Újra gyerek voltam, aki ámulta és bámulta a dinoszauruszokat. A film minden pillanatát imádom, a vége legalább akkora hűbazmeg momentum, mint amilyen anno a Jurassic Parké volt, szeretem a szereplőit, a történetét, a látványát, imádom a hangulatát, szóval egy remek nosztalgiafilm.

 

Külön kategória mind felett:

Star Wars Episode VII. - The Force Awakens: a Star Wars nálam mindig is egy olyan külön kategória volt, amit nem tudok egy lapon kezelni minden más film mellett. A Star Wars már nem is film, hanem életérzés. Mint anyukámtól megtudtam, 1990-ben láttam először Star Warsot, az ep6-ot (németül), vagyis 4-5 éves lehettem (azt már nem tudta megmondani, hogy szeptember 13 előtt vagy után láttam-e, de hajlott az előttre) voltam, így elmondhatom, hogy egy apró szegmenst leszámítva az egész életemnek szerves része. Így még akkor sem sorolhatnám be a fenti filmek közé, ha történetesen köpködve, harákolva és fújolva jöttem volna ki a moziból. Szerencsére nem így jöttem ki, s bár első megtekintés után vegyesek voltak az érzéseim (ezért tekintem moziélmény szempontjából ütősebbnek a Jurassic Worldöt, mert ott semmi visszás érzésem nem volt, csak vigyorogtam, mint a tök), ez egyrészt, a premier utáni beszélgetés alatt, majd az itt a fórumon eltöltött beszélgetésekkel, a film hátterének megismerésével és az újabb megtekintésekkel teljesen kikopott.

Eddig háromszor ültem be rá a moziba (a JW-re csak kétszer, és azóta itthon is csak egyszer néztem meg), és egyre jobban bejön. Lassabban ért meg, de egyértelműen jobb film, mint a JW, mint bármi azon a fenti listán. Természetesen szigorúan szerény véleményem szerint, de hát ez ennek a listának a lényege. :) Nagyszerű élmény, sokat lehet róla beszélni, szóval az, ami már egy jó ideje a Star Wars: számomra már egy életérzés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9. Terminator Genisys: a film, ami szerintem a világon két embernek tetszett: Riddicknek és nekem. :D Ez a film volt az, amire csak azért mentem el, mert sajtóvetítésre hívtak, különben egy lyukas garast nem adtam volna érte. A poénját már a trailer agyonlőtte, a koncepció előzetesben nagyon sz*r volt, bűzlött az izzadtságtól, és a filmtörténelem talán legbénább castingjával bír. Szóval semmi jót nem tudtam róla elképzelni. Egy ZS kategóriás, értékelhetetlen trágyára számítottam. Ilyen elvárásokkal egész jól szórakoztam rajta. A nosztalgia megragadott, a kezdés nagyon tetszett, Schwarzi meg viszi a filmet. Ha a helyén akarnám kezelni, azt mondanám, hogy egy ZS kategóriás, értékelhetetlen trágya, mert minden félelmemet igazolta, de valahogy mégis tudtam rajta szórakozni. Olyan, mint az Aliens vs. Predator - Requiem. Számomra az annyira sz*r, hogy már jó kategória. Egy bűnös élvezet. :)

 

Igen! Nagyon nagy kettősség van bennem ezzel a filmmel kapcsolatban. Egyrészről hihetetlenül dühös vagyok a készítőkre a trailerben ellőt fordulatokért és eleve az egész marketing olyan szinten volt f*s, hogy azt elmondani is nehéz! Ellenben a film maga nekem NAGYON bejött. Hihetetlenül jól szórakoztam rajta. 2x is lenyomtam moziban egy cimborámmal, akinek talán még nálam is sokkal jobban bejött a film. Sajnálom, hogy anyagilag bukott, és hogy úgy tűnik a tervezett új trilógiából (aminek a felvezetése volt a Genisys) és a TV sorozatból nem lesz semmi :( :( :(

 

Egyébként köszi az összefoglalót! Jó volt elolvasni. Ezek közül néhányat nem láttam... talán majd pótolom őket. Pl Halálos Iramban sorozat. 3. rész után leálltam, annyira nem fogott meg. De talán bepróbálom az írásod hatására.

 

Az Ultron nekem jobban bejött, mint az első Bosszúállók film. A Hangyával is elvoltam. Egyetértek, hogy nem kiemelkedő az MCU filmek közül, de elvoltam vele.

 

Chappie. Fájdalmasan kihagyott ziccer. De nagyon durván ki lett az a ziccer hagyva és feltűnően sok baromság volt benne. Ebből lehetett volna egy valóban jó és értelmes filmet is összerakni, én is úgy érzem, hogy nem sikerült. Amúgy én Bloomkamp első filmjétől sem voltam elájulva. Igen, újszerű volt és merész és tök jó filmélmény, de nem fogtam tőle padlót még átvitt értelemben sem.

 

Jurassic World. Ezt is 2x néztem meg moziban és eleddig 1x idehaza. Bár akkora nosztaliga faktort számomra nem jelentett, mint Dzséjt számára, kifejezetten kellemes film lett!!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az összefoglalót.

 

Érdekes hogy a Chappiet milyen sokan rossznak tartják, nekem meg nagyon bejött. A Terminator: Genizys-sel kapcsolatban is egyetértek. Schwarzi vitte a hátán a filmet nélküle nagy nulla lett volna. Mondjuk így is csak 0,001.

A Jurrasic World nekem is nagyon tetszett, látszott hogy tisztelettel nyúltak az elődhöz. Sok utalást fedeztem fel benne és tényleg olyan lett aminek készült: egy szórakoztató kalandfilm.

Mad Max bejött, Tom Hardy-t nehéz volt megszoknom Max-ként, de afilm felére sikerült.

 

A blockbustereket már annyira unom, annyira egysíkúak hogy lassan hagyogatom abba megnézésüket. Nálam idén a legalja a Halálos Iramban 7 volt. Paul Walkerre az emlékezés szép volt, de maga a film valami blőd rossz lett. Úgy éreztem hogy a készitők azt gondolták hogy rakjunk össze látványos jelenetek minimális vagy szinte semmilyen összefüggésekkel, meg szép autókat és adjuk el filmnek.

 

 

Elkezdtem európai filmeket nézni, vagy amiket R2-D2 ajánl(azok nagyon jók, ajánlom mindenkinek főleg a Hulla jött be).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az összefoglalót Dzséjt! :) Jó kis lista :):P

Na egy kis év végi összefoglaló. Mivel idén ritka kevés filmet néztem meg (idehaza szinte csak régieket ismételtem, újakat nagyjából csak moziban láttam), így tényleg rövid lesz.

14. Fifty Shades of Grey: egen, hát láttam ezt is. Ez az ára, ha az embernek van barátnője. Ennyi elég is erről a filmről...

Ő a barátnőd nem? A mázlista... :)

 

 

 

 

Aztán esetleg valaki írhat egy TOP legjobban várt filmek 2016-ban listát is. Jövő évben is nagyon sok érdekesnek tűnő alkotást érdemes várni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezek a filmek tetszettek idén a legjobban (rangsorolás nélkül): Ex Machina, Kingsman, Mad Max, Inside Out, Beasts of No Nation, Spotlight, The Martian, Sicario, Victoria, Saul fia és még talán a Mission Impossible-t is ide venném. A legnagyobb filmélmény viszont számomra egyértelműen a Star Wars volt. :)

Csalódások közül talán a Tomorrowland, a Terminator, Hunger Games, az Age of Ultron, ja és a Spectre lenne az, amit kiemelnék.

 

Jövőre nagyon sok filmet várok, de most így a közeljövőben, amire már nagyon kíváncsi vagyok és még a 2015-ös filmévhez kötődik valamilyen szinten, az a Hateful Eight, The Revenant, Joy, Carol, Youth (ezt is csak jövőre látom) és ide sorolnám a Deadpoolt is, ami ugyan az év elején jön, bár ezt már inkább 2016-hoz kapcsolnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.