Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

a történeteinek van két másik szereplője, két hang a fejében, akik szintén kommentálják az eseményeket és állandóan, megállás nélkül tereferélnek Deadpoollal

 

 

Nem vagyok biztos benne, de úgy tudom, ezt a skizo elemet kihagyják a karakter filmes megformálásából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emiatt nagyon jóban van amúgy a halállal, aki legnagyobb örömére, nő. :)

 

 

Ha jól tudom, nemcsak, hogy jóban van vele hanem egyenesen szerelmes belé, de mivel Pool halhatatlan így sohasem lehetnek együtt, eléggé ironikus. Már persze ha tényleg jól tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok biztos benne, de úgy tudom, ezt a skizo elemet kihagyják a karakter filmes megformálásából.

Akkor akár szemétre is vághatják a filmjüket. Pont ez a legjobb része! Remélem nem hagyják ki, enélkül Deadpool karaktere csak harmada önmagának.

 

Ha jól tudom, nemcsak, hogy jóban van vele hanem egyenesen szerelmes belé, de mivel Pool halhatatlan így sohasem lehetnek együtt, eléggé ironikus. Már persze ha tényleg jól tudom.

Deadpool agybaja miatt szerintem nála a szerelem kizárt, de tény, hogy vonzódik hozzá. De ezt minden csajról elmondhatjuk, aki Deadpool látómezejébe kerül. :D A Halál viszont az egyetlen - ha jól emlékszem -, aki viszonozza Pool flörtölését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

 

Wade két okból ment bele a buliba: gyógyíthatatlan agydaganata volt és elmebeteg. Előbbire gyógyírt jelentett volna Wolverine öngyógyító képessége, amit a program keretében megkapott, ám lett némi mellékhatás: elmebaja még jobban eluralkodott rajta, plusz fizikailag rettenetesen eltorzult. Ezek után tulajdonképpen rá lehet sütni minden lehetséges -izmust és -patát, ráadásul folytatta zsoldoskarrierjét, ami általában vérrel, robbanásokkal és jó sok ólommal van kikövezve. Meg nagycsöcsű nőkkel. És káromkodással. Szóval az R besorolás adott. Két jellegzetessége, hogy néha kiszól a képregényolvasóknak, illetve a történeteinek van két másik szereplője, két hang a fejében, akik szintén kommentálják az eseményeket és állandóan, megállás nélkül tereferélnek Deadpoollal

Nem semmi fazon.

 

 

 

Akkor akár szemétre is vághatják a filmjüket. Pont ez a legjobb része! Remélem nem hagyják ki, enélkül Deadpool karaktere csak harmada önmagának.

Az az elem szerintem is kéne a filmbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Interstellar: a The Dark Knight óta az első Nolan-film, ami elől úgy állok fel, hogy ez tetszett. Ugyan nem maradéktalanul, de az összkép nagyon bejött. Nem éreztem sem nyűgből összecsapottnak, mint a The Dark Knight Risest, sem olyan se füle, se farkának, mint az Inceptiont.

 

Ami nem jött be, az első körben az űrjelenetek. Piszok hangulatosak voltak (kész 2001), de az, hogy a kamera legtöbbször rá lett "szerelve" a hajóra, idegesített. Én szeretem a totálplánokat, ha látom, mi történik, ha látom a hajót, de itt sokszor láttam az oldalát, meg egy kicsit az űrt, azt csók.

Nem jött be, hogy a szakállas asztronauta csak azért volt beleírva a sztoriba, hogy meghaljon, mert ezen kívül más szerepe nem volt, de még ezt is sikerült elszúrniuk (hülyébben már nem halhatott volna meg). Illetve nagy kár, hogy mindjárt az első percekben, a dokuműsorokkal közlik a nézővel, hogy a küldetés sikeres lesz. A csattanó meg az elejétől evidens, de legkésőbb akkor, amikor hősünk előáll az időutazás lehetőségével, akár ki is írhatták volna a képre egy villogó nyíllal: ő fog visszamenni az időben és üzeneteket hagyni.

 

Ami nagyon bejött, a látvány, a hangulat, a dizájn, Matt Damon szerepeltetése, ami így a Mentőexpedíció Marsi előszobájában különösen vicces, plusz a két robot humora. Először mondjuk furcsán néztem rájuk, mert szerintem már az '50-es években is dizájnosabb robotokat terveztek filmekhez, de a mozi végül nagyszerű értelmet adott a külsejüknek. Na meg a zene, az is nagyon begyütt.

A hangulata tetszett nekem is a legjobban. :) Igaz, a tudományos részéből sok mindent csak érintőlegesen fogtam fel, de ezt bőven pótolta a látvány, a történet csavarossága (nekem eléggé sokára esett le, ki is az üzenetet hagyó :oops: ) és az egész harmóniája a zenével együtt. :) Ez volt az a film sok év óta először, amin elfelejtettem egy korty vizet is inni közben, dacára a 3 órás idejének, annyira lekötött.

 

Apropó, a Marsit én is elkezdtem olvasni, és nagyon szórakoztató könyv. Konkrétan hangosan röhögtem jó pár napló szövegen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne vedd magadra, de én is csak a legvégén jöttem rá ki az üzenetküldő. :) Annyira lekötött a film hangulata, hogy nem agyaltam rajta. Hagytam, had sodorjon magával. Egyébként ez jó jel egy filmnél. Legalábbis nálam mert ez azt jelenti, hogy leköt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem inkább látványra volt csodálatos élmény, a történet elmegy. Amikor az űrhajó siklik a néma űr kozmikus magányában, mint valami fémkoporsó, engem a mozi közben klausztrofób érzés fogott el (sajnos hajlamos vagyok rá), de így utólag ez is hozzátesz az élményhez. Nolan korántsem a kedvencem, de ez a film nálam nagyon betalált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon hamar leesett az üzenethagyó kiléte, de ez semmiben sem rontotta az összélményt. Én "sokkos" állapotban voltam a film alatt és után. :P Ez van, ilyen hatással van rám Nolan. Tény, hogy volt 1-2 dolog a sztoriban, ami maradéktalanul nem nyerte el még az én tetszésemet sem, de annyira elhanyagolható, hogy említésre sem méltó :) Nagyszerű film!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hirtelen nem sok jó lengyel fantasy film címe jut eszembe :).De neked legyen igazad csak az a baj Witcher látván bőven elférne egy hollywoodi budget a film mögött.

 

Ja megérdemelten elférne mögötte, de még az sem garancia hisz hollywoodi büdzsé mellett is születtek eléggé gyenge játék/könyv adaptációk.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utána néztem ennek a Vaják filmnek és kicsit pozitívabb lett a véleményem mert a film készitője Tomasz Bagiński és a stúdiója, Platige Image. A csávót Oscar-díjra is jelölték, animációs rövidfilm kategóriájában és Bagiński rendezte a The Witcher-játékok renderelt átvezetőit, illetve a Cyberpunk 2077 előzetesét is. Emellett csinált egy sc-fi rövidfilmet is Kisujjal ami elég látványos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért még remélem, hogy jó lesz a Vaják film. A Dungeons and Dragons-zel kapcsolatban nagyobbak a kételyeim. Sajnos állítólag megint önálló sztorit csinálnak, ez a legutóbb se vált be. Jobban örülnék, ha Forgotten Realms és Dragonlance regényeket filmesítenének meg. Az viszont jó hír lehet, hogy a Dungeons and Dragons esetében az ötödik kiadás óta a Forgotten Realms világa a fő helyszín.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól, hogy legutóbb nem vált be az önálló sztori, most beválhat. A kettő között nincs összefüggés, ha csak nem tök ugyanazok csinálják a filmet. Azért, mert tegnap ettél egy rossz pitét Veszprémben, ha tíz év múlva eszel egyet Pesten, az nem lesz rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.