Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Szerintem egyenlőre rendben van a főcím.

 

Nincs is főcím! :D A sorozat eddig csúcsszuper, de ahogy látom, komoly problémájuk akadhatott a főcímmel, ugyanis azt egyértelműen kiszedték. Kinner zerveztt hozzá egy zenét, ami azt sejteti, hogy volt rendes főcím, de bizonyos okokból végül törölték a főcímet a hozzá komponált zenével együtt. Talán azért, mert a sorozat részei nagyon szorosan kapcsolódnak majd egymáshoz és így picit 24 életérzése támadhat a nézőnek.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább a szokásos okra szavazok: a reklámidő. Ha jól emlékszem, anno te is nézted a Stargate sorozatokat. Tudod, azoknál is volt egy-egy évad, amiben pár rész erejéig ugyanezt csinálták, hogy kiírták a sorozat címét, azt csók, mindezt azért, hogy nyerjenek még pár másodperc reklámidőt. Csak akkor a közönség felháborodása miatt visszatették az openinget, de az SGU-hoz már olyan nem készült. Szerintem itt is lehet valami ilyesmi, az intrót majd megkapjuk a BD-re... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26-án állítólag újra leadják a Spark of Rebelliont az ABC-n egy vadonatúj jelenettel...

 

Darth Vader szereplésével, valószínűleg James Earl Jonesszal. Én annyira nem örülök, neki, hogy máris megjelenik Vader... jobb lett volna, ha fokozatosan haladunk felfelé a birodalmi ranglétrán. Rohamosztagosok --> tisztek --> Kallus --> Inkvizítor --> Vader --> Császár

Ha persze értelme is lesz a cameózáson túl, akkor hajrá.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy kidobják a képre a logót azzal a zenével a semmiből, azt továbbra is hihetetlenül rossznak tartom.

A tcw-ét sem szerettem, de ennél még az is jobb volt. A cw-s, az a hologramsercegős gunship-mormogásos még a legjobb szerintem, mert szolíd.

Viszont minden más tetszik eddig hálisten'.

Nekem a grafikára sem lesz egy szavam sem ezentúl. 720p-ben Plazmán olyan szép, hogy nem is igaz.

Azok pár csillogó felület úgy megvesz kilóra, mint a pinty! És a többi is rendben van pláne egy első évadnak!

 

A 26-i ujrajátszásra meg kíváncsi vagyok. Főleg

Vader

kinézetére.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

WUT? 6,5 millió csak 52%-al több mint a dátumra és időpontra eső éves átlag? Én meg azt hittem a Disney Channel kevésbé nézett, mint CN...Egyébként ha igaz ez azt jelenti, hogy a Rebels premier lenyomta a TCW premiert ami "csak" 5 millió nézővel a CN történetének legnézettebb premierje volt.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontositás: a 6,5 millió a nemzetközi össznézettség, a 2,7 millió pedig az amerikai. És ez a Disney Channel volt, de itt csak a pilot ment, a következő részek már a DisneyXD-n fognak.

Viszont a számok ettől függetlenül kifejezetten jók. A csatorna átlagát messze meghaladó volt az érdeklődés. Arra érdemes számítani, hogy ezek a számok esni fognak a következő hetekben, de ha 1 millió felett marad az amerikai érdeklődés akkor szerintem jók vagyunk. Azt lehetett tudni, hogy a Rebelst a DisneyXD húzónevének szánják és egyelőre úgy tűnik, hogy ez be is fog jönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26-án állítólag újra leadják a Spark of Rebelliont az ABC-n egy vadonatúj jelenettel...

 

Darth Vader szereplésével, valószínűleg James Earl Jonesszal. Én annyira nem örülök, neki, hogy máris megjelenik Vader... jobb lett volna, ha fokozatosan haladunk felfelé a birodalmi ranglétrán. Rohamosztagosok --> tisztek --> Kallus --> Inkvizítor --> Vader --> Császár

Ha persze értelme is lesz a cameózáson túl, akkor hajrá.

 

Nagyon remélem, hogy ez csak pletyka. Az eddigi interjúk alapján nekem nem úgy tűnt, hogy Filoni máris le akarja lőni a poént.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy normál hír, kvázi tény.

Lesz egy plusz Vader jelenet. Én se örülök neki, bár ha a leendő Blu-rayen rajta lesz mindkét verzió vagy eleve rá se rakják a plusz jelenettel megtoldottat, akkor nem zavar. Vader modelljére pedig azért kíváncsi vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korai még. Egyáltalán mit keresne arrafelé? Hacsak nem ugrunk át a Galaxis túlsó oldalára valami nagyon fontos látnivaló miatt, értelmetlen ilyen hamar a szereplése, hisz még az Inkvizítor sem futott össze a bandával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem is csak cameozni fog Vader. Nem is illik a sztoriba. Az Inkvizítor is csak egy pillanatra tűnt fel... Ennek fénylében meg pláne hülyeség lenne Vadert hosszabban szerepeltetni. Ennek nagyon marketing szaga van.

 

 

A nemzetközi nézettségi számok is nagyon jók! Csak így tovább. :)

 

A főcím hiányáról pedig annyit, hogy szerintem a történet folyamatosságával lehet kapcsolatban. A TCW -ben kellett egy olyan kezdés ahol a mesélő feltárja a helyzetet, mert ott eleinte össze-vissza ugrált a történet, nem volt idő bemutatni az alapkonfliktust. Itt ilyen előzetes felvezetésre nincs szükség.

 

A Spark of Rebbelion oldalán meghallgatható Kiner egy szerzeménye amit a sorozathoz írt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Mi van, ha csak hologramként jelenik meg? Mi tudom én, HoloNet news, vagy Kallus jelent neki a lázadókról, vagy ilyesmi. Egyáltalán nem biztos, hogy eleven valójában jelenik meg.

 

 

Én is erre gondoltam. Vagy az inkvizitor tesz neki jelentést és akkor más lesz a film vége.

 

A Csillagkapus példánál maradva igazad lehet, el is felejtettem, hogy kis ideig ott is mellőzték a főcímet. Talán itt is a pénz reklámidő volt a tényező. De még mindig erős bennem a gyanú, hogy kicsit 24-esre akarták venni a tempót, elvégre itt egy nagy történetszállal lesz dolgunk.

 

XY-n feltűnését nem tartom korainak. Ő ebben a galaxisban egy meglehetősen ismert hadúr, nincs ebben semmi csiribá, hogy mutatják. Ő nem egy titkos szereplő, akit rejtegetni kéne.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első résznél engem a főcím hiánya nem zavart, mert ott a jelenet közben jelent meg a felirat (amikor a csillagromboló a város felé kúszik), a második epizódban viszont a rövidke főcímért megszakították az eseményeket (miután Artuék a kis szállítóhajó fedélzetére lépnek), az annyira nem tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyire furcsa belegondolni,hogy ok mar az EPIV-tol nincsenek!? :( (nagyon korai tudom de vajon mi tortenik majd veluk?)

Nem hiszem,hogy csak ugy lelepnek a Lazado Leiaektol... :(

 

Filoni egyik nyilatkozatából én arra következtetek, hogy egy idő után a sorozat eseményei párhuzamosan fognak futni a filmekkel. Pl. jön a hír, hogy felrobbant a Halálcsillag, kisöpörték a Lázadókat a Hoth-ról, stb.

A Rebels-ben a filmek nagy csatái csak említés szintjén lesznek benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni egyik nyilatkozatából én arra következtetek, hogy egy idő után a sorozat eseményei párhuzamosan fognak futni a filmekkel. Pl. jön a hír, hogy felrobbant a Halálcsillag, kisöpörték a Lázadókat a Hoth-ról, stb.

A Rebels-ben a filmek nagy csatái csak említés szintjén lesznek benne.

Hát az egy érdekes fordulat lenne, ha kiderülne, hogy Luke mellett akad még két Jedi a Szövetség berkeiben, és Luke mit sem tud róluk. Azért ahhoz, hogy ezt megjátsszák, valami nagyon jó magyarázatot kell adni rá, hogy hol csámborgot Kanan és Ezra a filmek idején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már ha Kanan akkor még él. De ezt a korábbi Filoni nyilatkozatot ettől függetlenül én se nagyon értettem. Szerintem akkor működne a legjobban a Rebels, ha a Halálcsillag terveinek megszerzése lenne az utolsó rész. Az ep.4 és az ep.5 közötti űrt inkább spin-offokkal tömködjék be vagy egy új animációs sorozattal, ami kifejezetten Luke-ékra koncentrál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán az is lehet, hogy a szálakat egyszerű megoldással varják majd el. Organa az Alderaanra hívja a csapatot mikor Leiát elküldi Obi-wanért, hogy egy helyen tudja a még élő jediket, és amikor a Halálcsillag elpusztítja a bolygót hőseink épp ott tartózkodnak majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor "ha en elmegyek ,Te leszel az utolso dzsedaj!"-nak nincs ertelme.

Annak szerintem amúgy sincs, mert Yoda a Dagobah-n ülve nem tudhatja, hány Jedi kószál még a Galaxisban. Ezt már az ep3-ban sem tudta. A Sundered Heart fedélzetén is azt mondja, hogy nem tudnak további túlélő Jedikről. Pedig hát, már legalább kettőről tudunk, aki átvészelte a 66-os parancsot. Inkább - most már :) - úgy gondolja, hogy Luke lesz az utolsó, aki e hitvallást nyíltan felvállalja és követi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már a tcw-nál is voltak olyan felvetések, hogy belenyúlik majd a filmekbe minimum a 66-os parancsig.

Ott nem derül ki, hogy valaha is sor kerülhetett volna erre, de remélem itt sem ez az elképzelés. Nem tartanám szerencsésnek.

És nem a halál az egyetlen megoldás. A tcw esetében is mekkora karakterek halálát követeltük/vártuk eleinte.(Ahsoka, Rex, Ventress, Maul)

Most simán benyeljük, hogy élve rohangálnak valahol a galaxisban.

Itt sem fog a Ghost legénysége sem az Alderaan-nal robbanni, sem hősi halált halni. Legalább is, hogy nem mindenki, az tuti! De Ezra tuti nem! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.