Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Filoni olyat is nyilatkozott, hogy lehet, hogy néhány Rebels szereplőt láttunk majd az élőszereplős filmekben. Ha nem merik kinyírni az animációs sorozaton belül a szereplőket (vagy legalább az egyiket) akkor esetleg megtehetik valamelyik spin-offban amiben csak mellékszereplők lennének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt szeretném kérdezni hogy aki látta magyarul és angolul , érdemes magyarul nézni? Mennyire fordították félre? Jók a magyar hangok vagy érdemesebb angolul nézni? Sajnos az utóbbi időben ultraszívás van a munkahelyemen, szinte csak aludni járok haza vagy nagyon fáradt vagyok, de már baromira meg akarom nézni most már mindkét részt. Péntek estére tervezem ami már egy új péntek este lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak én sem igazán örülnék ha a sorozat az EPIV e-l párhuzamos síkra kerülne. Legyen csak egy jó kis előzmény mint a TCW és kész.

 

Pedig az ötlet nagyon faszányos....párhuzamosan folynának az események a filmekkel. Én örülnék neki. Egy csomó jelenetet láthatnánk az ellentétes oldalról.

 

Frenkie: Nem rossz a szinkron, de szerintem Kanan hangját pont nem találták el. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer ezt mondom, de Freddie Prinze Jr csudát művelt Kanan karakterével.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szigorúan az eredeti, angol hangút javaslom.

Fülsértő magyar hangoktól, félrefordításoktól mentes, ráadásul az az eredeti, ahogy azt a készítők a közönségnek szánták!

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, Darth Vader szerepelni fog a Rebels-ben...

Kíváncsi vagyok, ki lesz majd a magyar szinkronhangja.

 

Remélem Hollósi Frigyes. Az ep IV-ben 95 óta Ő Vader és a BD-n is Ő nyomta a kiegészítéseket az ep V-höz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos Darth Vader összes magyar hangja meghalt már. :( Nagy Attila 1992-ben, Kránitz Lajos 2005-ben, Kristóf Tibor 2009-ben, Hollósi Frigyes 2011-ben. Szóval, ha Darth Vader meg is jelenik, sajnos mindenképpen új hangon fog megszólalni. Na jó, Kováts Dániel és Moser Károly még élnek, de kétlem, hogy valamelyiküket szerződtetnék le a gépesített Anakin Skywalkernek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hollósi Frigyes évekkel ezelőtt meghalt.

Valóban..Kránitz Lajosra emlékeztem, de sajnos Ő is elment már.

Akkor tessék ügyeskedni, nem lesz könyű pótolni az elődöket.

Persze ne is a bővített Spark..-ra gondoljunk, -mert az nálunk tuti nem lesz- hanem a továbbiakra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki felvilágosítana, hogy az új részek melyik nap jönnek ki? Mert a sorozatkövető programom hétfőt meg keddet is ír, a sorozatnyitó szombaton jött ki, a 2. rész pedig már 5 napja fentvan nCore-on. Most akkor mivan? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki felvilágosítana, hogy az új részek melyik nap jönnek ki? Mert a sorozatkövető programom hétfőt meg keddet is ír, a sorozatnyitó szombaton jött ki, a 2. rész pedig már 5 napja fentvan nCore-on. Most akkor mivan? :D

 

Most akkor mit értesz új részek alatt? Magyarul a 2. rész 19-én jön. Eredeti nyelven a 3. rész 20-án.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akkor mit értesz új részek alatt? Magyarul a 2. rész 19-én jön. Eredeti nyelven a 3. rész 20-án.

 

Eredeti angol sugárzásra vagyok kíváncsi hogy mely napokon adják le az új részeket. :) Mint anno a TCW-nél szombatra esett, a Rebels most melyik napra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredeti angol sugárzásra vagyok kíváncsi hogy mely napokon adják le az új részeket. :) Mint anno a TCW-nél szombatra esett, a Rebels most melyik napra?

 

Parancsolj: http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Rebels:_Season_One

 

Józsi: Az biz jó lenne!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.