Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Ha klónok is meg Ashoka is a Ghoston fog ténykedni akkor egész komoly kis csapásmérő egységgé lépnek elő :D Egyébként nagyon tetszetős, ahogy minden egyes sötét oldali karakterhez párosít egy érzést Vader=Félelem, Inkvi férfi=Harag, Inkvi nő=Utálat. Erről jut eszembe ha két Inkvi lesz egyszerre akkor, hogy lesznek megkülönböztetve?

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, csesszétek meg, ilyen már komolyan mondom nincsen. Pár nap alatt ilyen dózis már káros az egészségre. :D Ez a trailer szinte minden várakozásom felülmúlja, egyszerűen csak ámulok rajta. Megint azt érzem, hogy az új Rebels évad jobban izgat, mint az Ep.7, pedig az se akármi. Hú, mi van itt és még csak az ízelítőknél tartunk. Csomó dolgom lenne, erre ilyen sokkhatások érnek, aztán próbáljon az ember bármi másra figyelni, mai nem SW. :) Nem vagyok egy türelmetlen típus, de ezt most azonnal akarom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint azt érzem, hogy az új Rebels évad jobban izgat, mint az Ep.7, pedig az se akármi.

Ezzel nem vagy egyedül. :D:rock:

 

Azért de szépen bekapcsolódik a sztori a TCW-be.

 

Fives elmondta Rexnek a chip dolgot és Rex hitt neki. Nyami!

 

Azt el tudom képzelni.

 

 

Egyébként érdekes módon a tegnap előtti TCW-s panelben pont arról volt szó, hogy lett volna néhány Ahsoka lojalista klón. ;)

 

CW26.jpg

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állati jó ez a trailer! Mondjuk az első évad fináléja után lehetett sejteni, hogy a kispályás lázadósdi után Kanan-ék csapata belekerül immár a dolgok sűrűjébe, de azért egészen más élmény ezt a képernyőn látni. És szuper, ahogy összeillesztik a Rebels-t a TCW-vel!

 

Rex, és a klónok idősen visszatérnek! No meg Hondo is! :D Vader szereplése már nem újdonság, de arra nem számítottam, hogy már ebben az évadban közvetlenül konfrontálódni fog mindkét Jedi-vel. Vajon Ahsokával is? :hmm: Az egy igazi nagyjelenet lenne. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na tételesen:

 

 

 

- Az idős klónok elképesztően viccesen néznek ki, főleg, hogy a hangjuk nem változott

- A Vader vs. Ezra & Kanan nagyon komoly, főleg, ha mondjuk meglépnék Ezra halálát

- Vader hangja sajnos meg sem közelíti JEJ-t :( az Uralkodó viszont remek volt!

- Kicsit kezd nagyra nőni ez a Lázadás így az EpIV előtt ennyivel...

- 2 Inkvizítor? WTF? És még Vader is? :D Az előző Inkvizítor egyébként jobban nézett ki szerintem.

 

 

Összességében nagyon várós!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állati jó ez a trailer! Mondjuk az első évad fináléja után lehetett sejteni, hogy a kispályás lázadósdi után Kanan-ék csapata belekerül immár a dolgok sűrűjébe, de azért egészen más élmény ezt a képernyőn látni. És szuper, ahogy összeillesztik a Rebels-t a TCW-vel!

 

Rex, és a klónok idősen visszatérnek! No meg Hondo is! :D Vader szereplése már nem újdonság, de arra nem számítottam, hogy már ebben az évadban közvetlenül konfrontálódni fog mindkét Jedi-vel. Vajon Ahsokával is? :hmm: Az egy igazi nagyjelenet lenne. :)

 

 

Most akkor elmondhatjuk, hogy a klónok még mindig gyorsabban öregednek?

 

 

Na tételesen:

 

 

 

- Az idős klónok elképesztően viccesen néznek ki, főleg, hogy a hangjuk nem változott

- A Vader vs. Ezra & Kanan nagyon komoly, főleg, ha mondjuk meglépnék Ezra halálát

- Vader hangja sajnos meg sem közelíti JEJ-t :( az Uralkodó viszont remek volt!

- Kicsit kezd nagyra nőni ez a Lázadás így az EpIV előtt ennyivel...

- 2 Inkvizítor? WTF? És még Vader is? :D Az előző Inkvizítor egyébként jobban nézett ki szerintem.

 

 

Összességében nagyon várós!!!

 

Vader hangja sanszos, hogy JEJ.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várható volt, hogy a 2. évadban újabb szintre lépve belevágunk a sűrűjébe. Jó látni, hogy a TCW a befejezetlen sztorik kiadásán túl, tovább él ebben a sorozatban is. Így vagy úgy, de csak megkapják a maguk kis folytatását az ott félbehagyott szálak...

 

 

- Rexék felbukkanása meglepett, a kiöregedett klónok sztorijából sokat ki lehet hozni. Mit csináltak az Ep3 idején, hogy kezelték a chipes történetet, milyen szerepük lesz a lázadásban, stb? Lehetnek vagy 56 évesek, a növekedésgyorsítás láthatóan hatással van még rájuk.

- Hondóról már tudtam, de öröm látni, hogy a TCW ezen darabját is "átmentették" a Rebelsbe.

- Ahsoka szála főként a Vaderrel való találkozás miatt lesz érdekes... szerintem biztos, hogy már ebben az évadban megtörténik, bár ez nem jelenti azt, hogy a nő is rögtön meghal. Ellenkező esetben, Kanannak és Ezrának sem jósolok hosszú jövőt. Igaz, így se nagyon... az Ahsoka-Kanan-Ezra hármasnak el kell tűnnie az Ep4-re, máskülönben értelmetlenné válik a birodalmiak azon hite, hogy Vader mellett Obi-Wan a Jedik vallásának utolsó hírmondója. De Leia sem küldte volna R2-t azzal az üzenettel Obi-Wanhoz, hogy ő a lázadás utolsó reménye. Meg egyáltalán hol voltak a régi trilógia idején? Sok megoldást nem látok. Azt viszont nem hiszem, hogy Ezra a sorozat végénél előbb halna meg... rémlik egy olyan tartalmú mondat Filonitól, hogy ha egy főszereplőt kéne meghatároznia a sorozatban, az Ezra lenne. Holtan nehezen lenne főszereplő a további részekben.

- Az új inkvizítorok szintén érdekesek. Ezzel gyorsan el is dőlt, hogy egy vagy több inkvizítor van-e. Ezek szerint, a spéci fénykard nem kizárólag az Inkvizítor jellemzője volt, inkább amolyan "szabvány inkvizítor eszköz" lehet. Az egyik újonc 100%, hogy nő, a testalkata és mellei elég egyértelművé teszik. Mivel maszkban van, szinte biztos, hogy olyasvalaki, akit mi és hőseink ismerhetünk (Barriss, Dhara). Még Ventressre gondoltam, de azután, hogy elhagyta a Sötét Oldalt, nem lenne szerencsés visszarángatni egy ilyen szerepbe. Bár maga a karakter előkerülhetne.

- Lothal elhagyása borítékolható volt az 1. évadfinálé után, ahogy a kemény Birodalmi válaszlépés is. Ez jó jel arra nézve, hogy rakat új bolygóval ismerkedhetünk meg az évadban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúúúú a mindenit!!!!! Hazajövök sörözésből és ilyen meglepetés fogad :D

 

 

-Vader hangja nekem tetszik, szerintem James Earl Jones az, de ha más is, akkor is jó szerintem, ahogy az Uralkodó hangja is jó lesz

-Rex és a többi klón furcsán néz ki, elsőre inkább nyugdíjas vízvezeték szerelőnek néznék őket, de örülök a feltűnésüknek, érdekes lesz majd, hogy Kanan miként viszonyul a klónokhoz a 66-os parancs után. Nagyon tetszik ahogy a TCW elvarratlan szálait itt továbbviszik.

-Hondo feltűnésének is nagyon örülök az egyik kedvencem volt korábban.

-Az is eldőlt, hogy több Inkvizítor van, fel kell kötniük a gatyájukat, ha az első évadoshoz felakarnak érni, szerintem akkora fenyegetést nem jelentenek majd mint elődjük, ez az évad Vaderre lesz kihegyezve.

-Az Ahsoka Vader találkozásból szerintem szándékosan nem mutattak semmit, ezt egy nagy ütőkártyának szánják, de most már egyre inkább aggódom, hogy Kanan vagy Ezra a vártnál hamarabb kikerül a képből Vader miatt.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem is leesett az állam, főleg hogy egy ilyen hosszú előzetest kaptunk. Elég sok mindent ellőttek, de lesz itt nemulass. Vader egy állat már most látszik...na nem mintha nem tudunk volna, csak az érdekel, hogy Ashokával lesz e valami közös kis "agresszív véleménycseréje" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AZT A SZENTSÉGIT. TE JÓISTEN MI LESZ ITT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nálam hülyébb idiótát különben a föld nem hordott a hátán. Teljesen kiment a fejemből hogy esetleg lesz a Celebrationon a 2. évadból előzetes, és nekiálltam este filmezni. Még gondoltam hogy megnézem a facebookot és ott láttam nemrég a trailert. Holott már rég kint van és tudtam volna róla beszélni veletek.

 

Szóval a TCW nem szünt meg csak átalakult. :D Most a következő lépés hogy felirat is legyen hozzá és tudjam mit mondanak egészen. Kb 50 %-ot értettem.

 

 

Visszajön a cimborám Hondo. Nagyon örülök neki. Az öreg klónok furcsák kinézetre. Nálam a fő kérdés az hogy Rex hogy tünt el az 501-es légióból. Elvileg neki a Templomban kellett lennie a 66-os kiadásakor a mészárló osztagban Anakin mögött. Gondolom akkor dezertált, de Anakin miért nem kerestette? Vajon tudja-e hogy Anakin=Vader? Amikor Vader Ezra nyakához nyomja a saját kardját ott egyértelmü hogy Ashoka közbe fog lépni. Akkor fog jönni a nagy párbaj.

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.