Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Olyan nincs. ;)

Utapaut két nép lakja, a kicsik akik feltankolják Obi-wan hajóját és a nagyok, mint a Tion Medon és az Inkvizítor. előbbiek az Utaiak, utóbbiak a Pau'anok..azthiszem...

Tisztában vagyok vele, de a pau'anokat hívják utapauiaknak is ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, a lekkujit meg levágta. :) Ahsoka vajmi nehezen viselne ekkor már ilyen sisakot, hiszen eddigre már túl lenne huszadik életévén, azok a fejnyúlvánok meg csak nőnek. Jedinews, én így szeretlek. :D

 

 

Szerintem konkrétan használhatatlan ebben a formában, de ezen a játékfigurán az Inkvizitor kardja hangyányit baromira el lett nagyolva. A többi képen már csak félkör van, szvsz az animátorok is rájöttek, hogy a dizájnerekkel kicsit elszaladt a ló, azért tervezték át a kardját.

 

Eddig két kardot láttunk, egy teljes és egy félköríveset. A teljes körben az a különleges, hogy a kard ott körbefordul. Egyfajta ventillátor a forgatója kezében, nem is vívásra való, inkább csak tartani kell, miközben pörög. Lehetséges, hogy több kardot is használni fog és nincs szó áttervezésről, de persze minden lehetséges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig két kardot láttunk, egy teljes és egy félköríveset. A teljes körben az a különleges, hogy a kard ott körbefordul. Egyfajta ventillátor a forgatója kezében, nem is vívásra való, inkább csak tartani kell, miközben pörög. Lehetséges, hogy több kardot is használni fog és nincs szó áttervezésről, de persze minden lehetséges.

Igen, ez is egy lehetőség, sőt, szerintem ez a valószínűbb, mert elég nagy a különbség a két kard között - s nem csak a körre gondolok. :) Persze ellen meg az a példa szól, hogy az ep3-ban a klónpilóták sisakja is más volt pl. a lego ARC-170-eseknél, mert később alaposan áttervezték. Na majd meglátjuk, ahogy a vak is mondta. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez is egy lehetőség, sőt, szerintem ez a valószínűbb, mert elég nagy a különbség a két kard között - s nem csak a körre gondolok. :) Persze ellen meg az a példa szól, hogy az ep3-ban a klónpilóták sisakja is más volt pl. a lego ARC-170-eseknél, mert később alaposan áttervezték. Na majd meglátjuk, ahogy a vak is mondta. :cool:

Mondjuk én örülnék az áttervezésnek, mert elsőre nagyon hülyén néz ki, ahogy a kissrác kardján az a táskafogas is. :D Eddig a kedvencem Csubi 2.0 és a rongyba csavart fegyvere. Nagyon egybe van az egész show designja, eddig 5 csillagos. Aladinban benne van a cukiság faktor, de ott sem veszélyes. Kanan jetpackos - sisakos ruhája pedig mintha a klasszikusból lett volna átemelve. Egyedül az inkvizitor karakterével kapcsolatban van némi fenntartásom.

 

A dobozképen Aladin harcol az Inkvizitorral. Merem remélni, hogy az csak egy reklámfotó és nem a sorozatból van, mert egy sima utcagyerek, mindennemű tudás nélkül azért ne menjen neki egy jedik ölésére kiképzett karakternek. Persze nekironthat....csak ha meg kívánják őrizni az Inkvizitor tekintélyét és súlyát, legyen a csata 2 másodperces.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én örülnék az áttervezésnek, mert elsőre nagyon hülyén néz ki, ahogy a kissrác kardján az a táskafogas is. :D

Még arra is gondoltam, hogy a fénykard átalakítható. Az eddigi képek alapján ugyanis három különböző kard van. Az első, amely hosszú és teljes kör van rajta:

lZaGhlB.jpg

 

A második a rövid, szintén teljes körös:

the-inquisitors-lightsaber.png

 

És a harmadik rövid, félkörös:

rebel-big-inquisitor.jpg

(Remélem a képek megjelennek. :clap2: )

 

Alapjaiban mindhárom ugyanannak az egy változatnak a különböző formái, szóval lehet, hogy ez ilyen szétszedhető, összecsukható/kinyitható kütyü.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagány csajszinak tűnik. Egy ilyen mandalore karakter is remek kapcsolat lehet a két korszak között. Kifejezetten tetszik, hogy az ő kezében is WESTAR-35 van, mint a TCW mandiknak. Jó, ha ilyen apró részletekben is egységesítik az univerzumot. Nem kell itt masszív ep4-5-6 hangulattól tartani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapjaiban mindhárom ugyanannak az egy változatnak a különböző formái, szóval lehet, hogy ez ilyen szétszedhető, összecsukható/kinyitható kütyü.

 

Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy ilyen átalakítható kütyűről van szó. Jó hír viszont, hogy Aladin kardjának a játék verzióján nincs rajta a bőröndfogas, szóval lehetséges, hogy a sorozatban sem lesz rajta végig. Lehet, hogy valami álca dolog, mondjuk táskának van álcázva, mint az AVP-ben a fegyverek. Szerk.: Ezt benéztem.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapjaiban mindhárom ugyanannak az egy változatnak a különböző formái, szóval lehet, hogy ez ilyen szétszedhető, összecsukható/kinyitható kütyü.

 

Én is erre gondolok. Egy pengét használva félkör, majd önmaga tükörképére nyílik; a markolatot védő félkör kör lesz és mehet a másik penge meg a műsor! :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a csaj olyan mintha egy divatlapból lépett volna ki. Kis cuki rózsaszín festések és melírozott haj... :D Meglátjuk milyen lesz de így elsőre kicsit fura a stílusa. Egyébként nekem kicsit komolytalannak tűnnek a lázadás alapjainak lerakásához. Én mindig is úgy gondoltam, hogy azt Bail -ék kezdték el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első benyomások alapján egyelőre engem se győzött meg az utóbbi két szereplő. Ezráról akaratlanul Aladdin jut eszembe. :P Sabine meg valahogy nem egy gyilkolásra kész, vérbeli mandalore-i benyomását kelti bennem. Persze ezek csak a külsőségek, igazán mérvadó a jellem lesz.

 

Találtam még két képet Sabine-ról:

Qj6MEnq.jpg

7dAZGue.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a csajszi igencsak kilóg a sorból. Túlcsordulni érzem a cukiságot. Ez a rózsaszínre festett sisak azért nem egy Bo - Katan karaktert sejtet. :( Azt azért fogjuk fel poztív üzenetnek, hogy ezt a tündibündi karaktert nem elsőként mutatták be nekünk. Az inkvizitorral indítottak, tehát mondjuk úgy, sziklából megyünk át vajba, de azért jó lenne megállni valahol a kiszáradt homokkő keménységénél. Több cuki karakter ne legyen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pluszba még valamivel erősebb smink. :D

Amúgy az eddig bemutatott figurák közül ezt a csajt csípem egyelőre a legjobban.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem annyira nem tölt el rossz előérzettel ez a csajszi. Ez a sok rózsaszín kicsit zavar, de amúgy ha nem egy plázacica személyisége társul hozzá (hanem vmi harcoséhoz méltó, még ha nőies változatban is), akkor nem lesz vele semmi gond.

 

Az viszont szembetűnő, hogy a Rebels mennyire más "dizájnú" arcokkal dolgozik, mint a TCW. Itt ezek a kerekebb, simább, letisztultabb formák eléggé kedveskés irányba húzzák a karakterek kinézetét. Ezt lehet szeretni vagy nem szeretni (én se annyira örülök neki), de várható volt a Disney nyomán.

Amúgy van egy olyan érzésem, hogyha Ahsoka, Padmé vagy Satine arcvonásai is ebben a szellemben készültek volna vagy ilyen jellegűre alakítanánk őket, akkor hasonlóan tündibündi manökeneket kapnánk. Ahogy Anakin, Lux vagy Clovis meg klasszikus szépfiúk lettek volna. Ott a szögletesebb, karakteresebb vonások egyértelműen zordabb és szigorúbb kinézetet kölcsönöztek.

Nagy kár, hogy a Rebels-ben már nem igazán kerülhetnek elő komolyabb TCW-s szereplők vagy legalábbis nem abban a formában. A csak TCW-seket aligha erőltetik, Anakin, Maul, Dooku, Padmé, Obi-Wan, Palpatine, Yoda, Windu, klónok stb. meg már vagy meghaltak vagy igencsak átalakultak (vagy nem fogjuk látni őket). Talán Bail lehet az, aki itt is komoly szerepet kap és az arcán lekövethetjük hogyan is néz ki ugyanaz a figura a kétféle megközelítésben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt én önmagában még nem feltétlenül bánom, ha kevesebb durvulás lesz. A TCW-nél is volt hogy egy visszafogott, szinte gyermeteg sztori totál bejött és volt hogy egy bevállalós meg nem annyira (nem azért mert bevállalós volt hanem mert valami más nem jött be rajta). Amin viszont rengeteg fog múlni azaz animáció szinvonala. Nyilván túlzás azt mondani, hogy a hétfői teaserrel fog minden eldőlni. Pár résznyi esélyt így is úgy is fogok neki adni, de azért az első igazi képkockákból sok mindent le lehet majd szűrni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam meg perdöntő lesz a nyáron bemutatásra váró egész estés Rebels tv film. Ha 70-80 perc során magába szippant a világ, amit alkottak, jöhet az első évad!

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.