Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Van az a szólásom, hogy hűűűűűűazaaaanyjááááátamindenitvááááóóóóóóó. Ezt a Call to Actionra nem alkalmazhatom. Nem elég kifejező hozzá.

 

 

Amúgy örömömre szolgál, hogy leszoktak a címlogó behajításánál a nyesett főtéma erőltetéséről. Így sokkal jobb, hogy zeneileg belesimul az epizódba a cím.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg ennyire jó volt? :o

Megpróbálom lefesteni neked a dolgot. Emlékszel, hogy a lent említett visszatérő karaktert, nevezzük nevén,

 

Tarkint, mennyire jól sikerült elkapni a TCW-ben, és mekkora görény volt az ep4-ben? Ha igen, akkor az órának vége. Ha nem, akkor tessék megnézni a TCW Tarkinos epizódjait és az ep4-et. Házi feladatként pedig képzeld el, hogy milyen Tarkin, ha a TCW-s precizitással elkapott, az ep4-ben már megcsillogtatott genya jellemét a Jedik akadékoskodása nélkül kiélheti.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi csoli, már vártam! Nagyon szép kép lett!

 

Így van hálásan köszönöm, ügyes voltam mi? :P

 

Amúgy nem győzöm hangsúlyozni, hogy jobban tetszik a képek megválasztása a mint a tcw idején.

Jobban reprezentálják az epizódot, nem tűnnek olyan randomnak, mint régen sokszor.

Itt általában az epizód mondanivalóját, vagy épp a kulminációs pontját veszik célba, ami nagyon jó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beigazolódott, amit sejteni véltünk! :D

 

 

Bezony, Ahsoka érkezik a Rebelsbe! :yeah:

Nem is akárkik társaságában... a 2. évadpremierre ígérik még Palpatine császárt és Darth Vadert is! :o

Ami engem illet... ez most rendesen feldobott. :)

 

Ja, egy francia forrás pedig arra utal, hogy Fulcrum valóban az álcázott Ahsoka.

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nem mintha Birodalom párti lennék, de akkor nekik is el kellene némi erősítés, mert 2 és fél Jedi szétkapja szegény Inkvizítort hip-hop :D Hacsak... nem maga Vader fog majd odacsapni, na az mekkora lenne: egykori mester és tanítvány szemtől szemben (bár kicsit de ja vu :) ) és a végén lehetne hogy:

 

Vader: Obi-Wan soha nem mondta el neked mi történt a mestereddel?

Ashoka: Épp eleget mondott, elmondta, hogy te ölted meg!

Vader: Nem...én vagyok a mestered!

 

:hehe::lol::hehe::lol:

 

 

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szintet ugrunk akkor. :) Jó hírek.

 

Fulcrum

 

 

Itt lehet egy olyan reveláció Vader-Ahsoka tekintetben mint később majd Vader-Luke esetében történik a Bespinen. Hihetetlen nagy potenciál van ebben a szálban. Már ha tényleg így lesz. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beigazolódott, amit sejteni véltünk! :D

 

 

Bezony, Ahsoka érkezik a Rebelsbe! :yeah:

Nem is akárkik társaságában... a 2. évadpremierre ígérik még Palpatine császárt és Darth Vadert is! :o

Ami engem illet... ez most rendesen feldobott. :)

 

Ja, egy francia forrás pedig arra utal, hogy Fulcrum valóban az álcázott Ahsoka.

 

Felcsigáztatok! :D

Vevő lennék egy

Inkvi & "a kis" Ani vs Ahsoka & Kanen & Ezra párharcra!

 

 

 

Nem mintha Birodalom párti lennék, de akkor nekik is el kellene némi erősítés, mert 2 és fél Jedi szétkapja szegény Inkvizítort hip-hop :D

 

 

Erről eszembe jutott valami! :D

nem tudom, mennyire vagytok otthon a sportfogadásban, de erről a 2,5 jediről ez jutott eszembe:

054 Az inkvizítor legyőzéséhez 2,5 kevesebb (H) vagy több (V) jedi kell! H 2,8 odds, V 1,4 odds. :D

 

Viccet félretéve

le vagyok döbbenve! Kíváncsi vagyok, Ahsoka hogy hogy néz ki 15-17 évvel idősebben, mint ahogy ott hagyták a TCW-ben! Remélem úgy, ahogy a Mortison látta látomásában saját magát! Érdekes fordulat! Lehet, hogy a Mortison látott jövőbeli énje az Rebels beli énje és lesz visszakacsintás a Rebelsben Ahsoka részéről a Mortison történt eseményekre?

 

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Viccet félretéve

le vagyok döbbenve! Kíváncsi vagyok, Ahsoka hogy hogy néz ki 15-17 évvel idősebben, mint ahogy ott hagyták a TCW-ben! Remélem úgy, ahogy a Mortison látta látomásában saját magát! Érdekes fordulat! Lehet, hogy a Mortison látott jövőbeli énje az Rebels beli énje és lesz visszakacsintás a Rebelsben Ahsoka részéről a Mortison történt eseményekre?

 

 

 

Remélem dögös lesz :D :D :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vision of Hope-ot 0,7 millióan látták a premierkor. Ez a legmagasabb nézettség a Rise of the Old Masters óta. Ez a csatorna mértékével mérve teljesen rendben van. Viszont kár, hogy nem látjuk mennyien nézik az ismétléseket (elvileg ugye a Disney Channel-en nagyon jól produkál a sorozat).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.