Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Mindig is tudtam, hogy egy állatkertben dolgozom, de nem hittem, hogy szó szerint lesz véve. A kóbor macskák és a lődörgő darazsak mindennapos események. Ám tegnap délután ülök a fotelban, nézem a Band of Brotherst, erre valami mászik a vállamon. Odanézek, hát nem egy kis gyík nézett vissza rám? Mondom neki: hát szevasz! Kitettem a szűrét a betonkerítésre.

De az igazi meglepetés hajnalban ért. Ülök a gép előtt, a járőröm éppen a pihenőidejét tölti, mozgás éppen nuku, én meg netezek. Erre hallom, hogy valami neszezés van a folyosó felől (tudni kell, hogy a külső helyiség - ahol voltam - és a folyosó között van még egy szoba). Gondoltam, a vörös macska már megint bepofátlankodott és kukázik. Kikiáltok a konyhába (mely a folyosón van), hogy sicc. Ennyi elég szokott lenni, ám kisvártatva hallom, hogy a belső helyiségben lezuhan a földre a táskám. Na mondom, a pofátlan macskája a szendvicsemre hajt. Felállok, nagy dérrel-dúrral átmegyek és már mondanám, hogy takarodj innen, te rohadt dög, amikor realizálódott bennem, hogy a táskámból egy lompos farok lóg ki, és a gazdája - bár vörös volt -, valamivel nagyobbra nőtt, mint egy macska. Róka volt a koma! Szegény, legalább annyira meglepődött a találkozáson, mint én, mert nagyon iszkolt kifelé. :D Persze pár perccel később besunyított a külső helyiség ajtaján is, de mikor meglátott, megint eliszkolt.

Tudtam, hogy ott a portán van egy házi róka, korábban láttam elszaladni a porta előtt és a többiek is mesélték, hogy telente a külső helyiség ajtaján be szokott lesni. Oda szokott, mert telente etetni szokták. Szóval nem ért váratlanul. De arra azért nem számítottam, hogy a belső helyiségben futok össze vele, amint éppen kifoszt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Bomarr! :)

frenkie: el sem tudtam érni, még annyira érzi a tegnapi bulit, nem igaz, Phobos? :D

Pontosan. Most jöttem haza egy ivóból, ahol összejöttünk a haverokkal. Képzeljétek, egy öreg manus is ott volt valami szöszi fiatal gyerekkel. Egyik bealkoholizált haverom odament haverkodni a szöszihez, ő meg megijedt tőle, erre az öreg levágta a kezét. Ne tudjátok meg mi volt. Ki is jöttek a fehér ruházatú helyi rendfenntartók :lol: Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.