Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát pedig én ha nem is hibáztatom baromira ostobának tartom azt a nőt, aki hagyja hogy verjék. Ha a húgomat egyszer megütötte volna a csávója(hálistennek tök rendes ember), akkor a faszi csomagolhatta volna a bőröndjét.

Aki meg beleszeret a túszejtőbe, vagy sorozatgyilkosoknak ír szerelmes leveleket a börtönbe az komplett idióta. Legalábbis szerintem.

 

 

Nem csak szerinted!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Obi1-nak igaza van. A szerelem bonyolult dolog, ember ki nem találná, hogy néha ki kibe miért szeret bele, és tart ki mellette, vagy hagyja éppen el. Elfogadom, hogy sokszor fontos a pénz, de ahol a pénz fontos, az már nem is igazi szerelem. Az erőszak pedig van akit taszít, de van akit meg rabul ejt, mégha nem is akarja. Nem vagyunk egyformák - szerencsére.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie ezt a pénzes dolgot inkább hagyjuk, nem tudjuk hogy mi volt a szitu. Ezen felül egy evolúcióilag természetes ösztönről beszélünk. :)

Anno még én is megnéztem ezt a műsort, sőt, amiben ez a génhulladék Damu is nyilatkozott. Az, hogy mennyi igaz abból amit elmondtak tök mindegy abból a szempontból, hogy megtörtént az erőszak, nem egyszer, hanem többször is és a csaj kitartott a férfi mellett. Nekem senki se mondja, hogy ez szerelem volt. Vagy ha igen, akkor mazochista volt a csaj. Még egy "nevelő" célzattal elcsattant pofonnál is rezegni kéne a lécnek.

És igen, több bizonyíték van rá, hogy a nő megtűri ezeket. Nem hagyja el, főleg ha addig mindent a p*csája alá tolt a pasija. Egyszóval van az a pénz....ugye ahogy mondani szokták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pedig én ha nem is hibáztatom baromira ostobának tartom azt a nőt, aki hagyja hogy verjék. Ha a húgomat egyszer megütötte volna a csávója(hálistennek tök rendes ember), akkor a faszi csomagolhatta volna a bőröndjét.

Aki meg beleszeret a túszejtőbe, vagy sorozatgyilkosoknak ír szerelmes leveleket a börtönbe az komplett idióta. Legalábbis szerintem.

Csak hogy általában az ilyesmi nem a kapcsolat elején jön el, senki se kezdi baseball-ütővel támogatni a leendő barátnő fejét az első randin. Ehhez általában évek kellenek, amikor már kialakul egy olyan viszony a két fél között hogy nem gondolkodnak tisztán. Az egyik üti a másikat, az meg szépen nyeli a pofonokat.

 

A túszejtős dologról annyit hogy az emberi agy extrém körülmények között hihetetlen dolgokra képes. Elhiheted hogy egyik elrabolt nő se szánt szándékkal szeretett bele fogvatartójába, a saját agya szórakozik vele. És ez nem ostobaság kérdése szerintem, egyik elrabolt áldozatra se mondanám azt hogy komplett idióta csak mert a sokkhatás miatt ellentétes érzelmeket táplál.

 

Nem ismerem Oldie Damu sztoriját, főleg az anyagi helyzetét nem, de annyira csak nem volt gazdag az ürge hogy eltűrje a csaj a bántalmazást. Ha meg tényleg csak erről van szó akkor persze, nem volt normális a nő hogy mellette maradt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok Boldog Szülinapot Dzséjt! :clap:

 

 

Jut eszembe:

 

"- Stockholm Finnország fővárosa.

- Svédországé."

 

/Die Hard/

 

:D

Ez valami alternatív Die Hard lehet. :D

 

Kis pontosítás:

- Feltehető hogy a túszok már átestek az úgynevezett Helsinki Szindróma első korai fázisán.

- Helsinki, mint Svédország...Finnország.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot Dzséjt. Szolgálat után hajts fel egy pálinkát. :D

Mi az, hogy szolgálat után. Előtte is! :D Tudod te. hogy milyen cudar idő tud lenni azokban a kis bódékban? Kell a védőital. :D :D

Boldog szülinapot Dzséjt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok Boldog Szülinapot Dzséjt! :clap:

 

 

Ez valami alternatív Die Hard lehet. :D

 

Kis pontosítás:

- Feltehető hogy a túszok már átestek az úgynevezett Helsinki Szindróma első korai fázisán.

- Helsinki, mint Svédország...Finnország.

Jó, tudom, csak Stockholmról volt szó, és nem akartam megkavarni, mert amúgy a Helsinki Szindróma az ugyanaz, mint a Stockholm (legalábbis valahol ezt olvastam). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi srácok! :):D

 

Mi az, hogy szolgálat után. Előtte is! :D Tudod te. hogy milyen cudar idő tud lenni azokban a kis bódékban? Kell a védőital. :D :D

Már másfél hónapja nem abban a bódéban dekkolok. Most már egy klassz, öt szobás, két ágyas, konyhával felszerelt acélból és betonból készült mikrohullámú sütőben tengetem unalommal éppen nem teli lévő szolgálataimat (állítólag télen fagyasztókamraként üzemel, de erről még a késői nyárnak hála nem volt lehetőségem tapasztalatot szerezni). :D Ráadásul ma hozták meg a víztartályt, olyan frankó hideg vizet nyomat (meg forrót, de azt inkább majd a hidegebb időkben próbáljuk ki), hogy kedvem lenne belebújni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, tudom, csak Stockholmról volt szó, és nem akartam megkavarni

Én mégis megkavarodtam. :D

A két szindróma amúgy tényleg afféle rokona egymásnak. A Helsinki-sz. amannak a névváltozata.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.