Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

 

 

 

Jesszusom, ezt honnan ástad elő? Emlékszem, hogy egyszer régen megírtam ezt, de hogy hová? :)

Emlékeztem, hogy volt egy frappáns bemutatkozó szöveged az egyik fórumon :P A csillagkapu.hu archívumból bányásztam elő:D

 

Ja, nekem is eljött az utolsó 2X ideje. Lassan talán felnövök. :D

És akkor te még Darkoo voltál. :) Annak is már több mint tíz éve és kettőnkön kívül már nincs is meg senki abból a csapatból.

 

Először még Joda néven fórumoztam 2004 környékén :P:) Te is ugye még Tom néven írogattál először :)

Néha fellapozom az archívumot :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csillagkapu.hu archívumból bányásztam elő:D

 

Először még Joda néven fórumoztam 2004 környékén :P:) Te is ugye még Tom néven írogatták először :)

Néha fellapozom az archívumot :)

Jé, tényleg, mindkettőre! :D

Basszus, tényleg, te voltál Joda is. :) Jó sok nevet elhasználtál, hallod-e? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, Rog, Nabo, Bomarr, Nute, Krande, Wilde, Revan, köszi szépen! :)

 

Nem is várd, hogy sikerül fog :P

Tény, ha 29 év alatt nem sikerül, nem a hátralévő 71-ben fog. :D

 

Boldog szülinapot Dzséjt. Azt nem mondom hogy annyi sört igyál meg amennyi éves lettél ma, de a negyedét megihatod. :D

Hát eddig kettő sörnél és két Unicum Nextnél járok, de fiatal még az este. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól tudod, hogy azok a képek, amiken 100x ugyanaz a nő szerepel, amint éppen a tükörben pózol, az technikailag ugyan fénykép, de jelentéstanilag NEM AZ. Ha nem vagy elég érett hozzá, hogy megértsd a mondatomat, ne idézgess. Wilde egyből megértette és tökéletesen leírta. Az, hogy lefényképezed magadat, amit a haverjaiddal bulizol, az egy fénykép....az, ha a tükör előtt állva 100 képet készítessz magadról, az technikailag ugyan fénykép, de jelentéstanilag az, amit Wilde írt, tehát, hogy agyilag gyerek vagy, önbizalomhiányban szenvedsz és pózolsz a világnak, hátha a 101. képen az FB-s haverjaid felfedeznek valami olyan ritka kincset, amit eddig még nem láttak meg benned. Önbizalomhiány, az elégtelen környezeti visszacsatolás eredménye, amiben a mai tinik és néhány éretlen felnőtt is szenved. Társadalmi kórkép, hogy az emberek önértékelése rossz és torzult, mert nincs igazi közösség, ahonnan valódi ingereket kapnál.

 

Ellentétben Veled, én nagyon is jól tudom értelmezni a soraidat. A gond csak az, hogy végtelenül pongyolán fogalmaztál, és az idézett mondatban általánosítottál. Lehet utólag magyarázni a bizonyítványt, de akárhogy nézzük, általánosságban beszéltél a selfie-ről, pedig azt lehet jó és rossz célra is használni, én csak erre céloztam, és a mondandóm helyénvaló volt, lévén, hogy korábban általánosságban beszéltél, amikor meg felhoztam a példát, hirtelen visszakoztál, és még engem nézel h*lyének, amikor te írtál orbitális baromságot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A selfie lényege nem az, hogy az embert az adott pillanatban kapja el? Nyilván ha a tök átlagos előszobám tök átlagos tükre előtt állok tök átlagos ruhában, abból ritkán sikerül művészi alkotás, amivel érdemes lenne terhelni a világhálót.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.