Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nagyon köszönöm mindenkinek a köszöntéseket! ;)

Ez az első szül.napom itt, lassan jön az egyéves évforduló is. :)

 

Isten éltessen PB! Mostanában keveset vagy... :(

Rendszeresen nézek fel olvasóként és követem az eseményeket. Igazából azért írok kevesebbet, mert nem adja úgy ki a téma. A TCW-nek vége, a Rebels meg még nem kezdődött el, ahogyan az új filmekről is csak a ködösítés meg pletykaáradat van. Azt pedig megmondom őszintén, hogy ezek a várakozások, kombinálások és elmélet-gyártások nem igazán fekszenek nekem. Ha valamelyik eddigi film témájában felmerül olyan érdekesség, akkor reagálok rá, de amúgy annyira nincs most ami ingerelne. :)

 

A filmekben sosem voltam igazán otthon, sportban meg eléggé más az érdeklődésem. Klubfociról, teniszről, biliárdról itt nincs nagyon szó, Vettel-t meg pl. kb. mindenki utálja. :D Más fórumokon (adott céltémában) leírom ezekről is a véleményem, de itt nem akarom ilyenekkel borzolni a kedélyeket, nem igazán érzem ide valónak. :)

 

Úgyhogy ez van, de azért itt vagyok, még ha sokszor nem is látszik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mekkora szánalom!

 

Az RTL klub X-faktor műsorának utolsó 2 versenyző száma értékelhetetlen volt, mert szó szerint ugráltak a hangok a több oktávval mélyebbtől a héliumos magasságokig. Nem a versenyzők énekeltek rosszul, hanem hanghiba volt. Felháborítónak tartom, viszont kíváncsi lennék, hogy aki esetleg innen nézte, szintén tapasztalta-e, ergo országos problémáról van szó, vagy csak mi voltunk ilyen kivételezett helyzetben?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki kóstolt már füstölt teát? Hol lehet olyat beszerezni? Kollégától kaptam kóstolót, és nagyon-nagyon :) Főleg tejjel, bár én a fekete teát egyébként is úgy iszom. Viszont ő is ismerőstől szerezte. Tudtok valami lelőhelyet személyes tapasztalat alapján?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mondanám hogy a lopás tényét legalább utólag jelentenie kellett volna, de hát tele volt az üggyel két napja a sajtó. Mégpedig pont ezért: mert fennállt a veszélye hogy a saját területén tárolt bornak látszó veszélyes anyagból kereskedelmi forgalomba jut. Még ha feketekereskedelmibe is. (Mert azt erősen sejtem hogy nem zárjegyes palackban vásárolták, akik vásárolták.) Főleg hogy a halálos áldozat főlopóról állítólag tudják hogy ki volt, tehát legalább a falurádió biztos tudatta hogy tőle nem érdemes venni és amit megvettek az kuka. Legalábbis ezt kívánná a józan ész.

Amúgy egy heveny etilénglikol mérgezésnek egy nap alatt már nagyon látványos tünetei vannak, fura hogy a többi érintettről csak most esik szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.origo.hu/itthon/20131105-riport-a-vacszentlaszloi-borlopasrol.html

Ha ez igaz, akkor az nem (csak) etilénglikol volt, mert az 1, a vesét károsítja és veseleálláson kívül jellemzően görcsöket okoz, 2, vízben és alkoholban maradéktalanul oldódik tehát nem ülepedik le. Ja és ha palackban volt odakészítve, akkor aztán mintázhatják a borosgazda többi borát - maximum az a kérdés hogy olyan palackot találnak-e amin a gazda és a lopó ujjlenyomata is és a méreg is ott van.

 

Ja és egyébként volt már olyan, hogy valaki felvett a szekérre "stoppost", aztán amikor másfele nézett a stoppos talált pár palack valamit amit jóóól meghúzott annak ellenére, hogy nem volt jó íze. (De hát alkohol volt, lopott lónak ne nézd a fogát.) Aztán a szekér megállt egy szőlő előtt és a tulaj szépen rápermetezte a növényvédőszert a szőlőjére. A stoppos meg hiába került kórházba, meghalt.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.