Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Huhh. Hát, sok Erőt hozzá! És részvétem.

Teendők közül csak az jut eszembe, hogy ugye temetést kell szervezni (nyilván nem ilyenkor kell a hamvasztás vs koporsós témát először érinteni, de részleteken mindig van mit megtárgyalnotok) plusz az örökléssel kapcsolatos utánajárás, bár azt meg nem tudom hogy pontosan hogy megy. Ingatlan, ingóság, végrendelet, szerintem az önkormányzatnál tudnak ebben tanácsot adni.

 

Ja, és említed, szoc. otthonban volt. Nyilván az ottani dolgozóknak is van rutinjuk abban, hogy ilyenkor mi a teendő.Egy nagy doboz elegánsabb csoki (pl 32-darabos Merci, azzal hogy köszönöm amit a nagyiért tettek) után biztos segítőkészek lesznek.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor veszek gyorsan pár 1-2 terrabájtos külső lemezt, és ncore-on szedem a filmeket/sorozatokat ezerrel december végéig. Elég sokat meg kéne még néznem.

De egyébként nagyon szomorú, ha ez igaz. Sőt, felháborító.

 

Véget érnek majd a nagy sorozat darálások is...:( sőt...bele se merek gondolni, mik érnek majd véget...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha eddig nem is terveztek lázadást az emberek, ezután fognak. Ez már tényleg mindennek az alja, na jó ez nem igaz, mert azt már párszor meglépték,szóval ez csak egy újabb a sorban és ha ez tényleg életbe lép...én nem tudom mi lesz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.