Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Tegnap végérvényesen elromlott a mosógépem.Úgyhogy vennem kell egy újat. Viszont én nagyjából annyit értek hozzájuk hogy hova kell tekerni a kapcsolót hogy elinduljon. Azt szeretném kérdezni milyen márkát érdemes venni hosszútávon? Milyen tapasztalatok vannak? Én a Bosch-ra gondoltam sok jót hallottam róla és német. Ha meglesz a mosógép akkor csak rákötöm a vízhálózatra és annyi? Érdemes üresen vele mosni egyet először?

A másik kérdésem hogy innen vásárolt már valaki valamit? Gondoltam innen megrendelem elég szimpatikusnak tünnek.

 

http://www.onlinemarkaboltok.hu/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap végérvényesen elromlott a mosógépem.Úgyhogy vennem kell egy újat. Viszont én nagyjából annyit értek hozzájuk hogy hova kell tekerni a kapcsolót hogy elinduljon.

Sajnálom, hogy elromlott a mosógéped, nem kis bosszúság. Ebben a témában nem tudok segíteni, de hátha majd valaki más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A reklám is jó, de a legszebb a háttértörténet. :)

Atyaég, tényleg 100 éve kezdődött az I. világháború? Ebbe csak most gondoltam bele..

Hát igen, egyszerre hosszú, de rövid is ez az idő. Én most is azt állítom, hogy az első világháború a világtörténelem legnagyobb sorsfordító eseménye, amely után már semmi sem volt az, mint annak előtte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a kicsike. Mármint az új mosógép. Szombaton hozták de csak ma hoztuk működésbe a sógorommal. Végül ezt vettem meg:

 

http://www.onlinemarkaboltok.hu/bosch-haztartasi-gep-markabolt/bosch-wab20262by-eloltoltos-mosogep

 

Valami elképesztő hova fejlődtek a mosógépek. Az előző egy 2003-as Whirlpool volt. Ahhoz képest ez sokkal halkabban működik. Mindenfélét kiír a kijelzőre, de a legdurvább az hogy a 10000-es fordulatú centrifugálásnál meg sem mozdul a gép. Nem is rezonál mikor megfogtam. Áll mint a cövek. A z előző gépem 700-as fordulatnál táncolt egy helyben és ha rajtahagytam valamit az végül leesett róla. Szóval örülök neki mint majom a farkának és holnap a mai első mosás(ami ruha nélkül volt) után ruhát is mosok vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök jó Frenkie, hogy egy férfi ennyire tud örülni egy mosógépnek. :D Egyébként a műszaki cikkeknél nagyon fontos a törődés. Azt általában mindig meghálálja a gépezet.

 

Én minden új műszaki cikknek tökre örülök. Imádom hogy mennyivel könnyebbé teszi az életünket a technika és főleg maga a fejlődés. Mondom ez 11 évvel későbbi mint az előző, de nagyon durván fejlődött.

 

R2-D2: Elvileg igazad van de érdemesebb márkásabbat venni mint mindenből. Hosszabb távon bírják és jobb az anyagminőség is. Hisz hosszútávon gondolkodunk ugye.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2-D2: Elvileg igazad van de érdemesebb márkásabbat venni mint mindenből. Hosszabb távon bírják és jobb az anyagminőség is. Hisz hosszútávon gondolkodunk ugye.

 

 

Ezen én is elgondolkodtam... Pár éve cseréltem én is, de maradtam a középkategóriánál. Ugyanis ha mondjuk kétszer annyiért veszek kétszer olyan tartósat, akkor nemcsak nem vagyok árban előbbre, de vélhetően az idők alatt fejlődő technológia miatt inkább hátrébb lennék.

 

Konkrétan: hiába tart mondjuk a Miele kétszer annyi ideig, inkább veszek mondjuk két Zanussit az idő alatt, mert félidőben cserélve vélhetően frissebb technológiám, kevesebb fogyasztásom lesz. De ez csak az én nézőpontom...

 

Szóval szerintem középkategória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie köszi az ajánlatot. Az elöl töltős akkor jobb, mint a felül töltős?

 

Igazából nincs különbség. Sőt, valamilyen szempontból jobb a felültöltős (kevesebb hibalehetőség). :) Egyébként az is számít mennyi helyed van rá. Van ahová csak a felültöltős fér el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie köszi az ajánlatot. Az elöl töltős akkor jobb, mint a felül töltős?

 

R2-D2: igen, sajnos ma már minden műszaki cikkre igaz az 5 éves átlagidő..

 

Azt nem mondanám hogy jobb. Én azért vettem elöltőltőst mert az új gépet a konyhába raktam a munkalap alá így értelemszerűen a felültölltös nem jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.