Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Fórum népe!

 

Áldott, békés karácsonyt kívánok Nektek és kedves Családotoknak, kutyátoknak, macskátoknak, teknősötöknek, hörcsögötöknek, díszhalatoknak, stb... Steam/Origin/Uplay/stb játékaitoknak, DVD/BD gyűjteményeiteknek, házimozi rendszereteknek, és minden másnak, mi kedves nektek.

 

SAGA FÓRUM! Örömökben gazdag és szeretetteljes ünneplést! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs közületek olyan, aki albérletben/saját lakásban lakik Budapesten, és van külön bútorozott szobája internet kapcsolattal? :)

Ideiglenes megoldás is érdekel, amíg nem találok tartós albit. :hmm:

 

Olyan nehéz találni albérletet Pesten mostanában, hogy az valami hihetetlen. És én január 5-től már kezdek dolgozni Bp-en belvárosban. Hát ez most jól összejött nekem :(

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot! :)

 

Végül sikerült egy jó kis lakásra lecsapnom a Liszt Ferenc Tér, Madách Színház környékén. Szerintem jó környék :)

Az egy nagyon jó környék. :) Ha elfogadható áron tudtál ott albérlethez jutni, az nagy szerencse. :) Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! :D

Ami azt illeti, dolgozik, a nyomdában ül és híreket meg novellát írt névnapja alkalmából. Meg valamiért most E/3-ban beszél magáról. Meg kapott Legót, itt áll a portán négy klón katona Cody légiójából (az egyiket el is kereszteltem Waxernek, egy másikat Boilnak :D) és egy Octuptarra combat tri-droid! :yeah::yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog névnapot, Dzséjt! :)

Valamelyik nap az itteni teaházban találkoztam a kiköpött hasonmásoddal, szintén Tamásnak hívják... o.O ismerõsömnél rákérdeztem, hogy milyen Tamás, aztán kiderült, hogy mégsem. :) Csodálkoztam is hogy hogyhogy te itt Debrecenben? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.