Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ó, skacok, nem is tudtam, hogy van egy topic, ahol fel szoktátok köszönteni a fórumtagokat. :) Na de most már ezt is tudom, úgy hogy nagyon szépen köszönöm mindenkinek. :) Kaptam szülinapomra Star Wars zsepit, Star Wars bögrét, meg Star Wars üdvözlőlapot. :D:)

Akkor most már én is innentől kezdve mindenkit felköszöntök, akár aktív fórumtag, akár nem. ;)

Azt mondják egy hétig fel lehet köszönteni bárkit, szóval Jake, Luke, Lenci utólag boldog szülinapot! :D

 

Ja és hogy tetézzem a dolgokat, 22-én a szülinapom, 23-án a névnapom van. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivéve az aktuálpolitikát. Azt itt sem szabad, a lelki nyugalmunk miatt :)

 

(Meg aztán úgysem hiszem, hogy meg tudnánk győzni egymást.... inkább röpködnének a "Hát te egyébként olyan okos ember vagy, miért nem látod be hogy" jellegű mondatok, szerintem. De ez mellékes. A lényeg a no-politics policy)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kitöltöttem. Nekem tetszett, csak valóban, talán lehetett volna rövidebb is. Gyakran volt olyan érzésem, hogy ugyanazt a kérdést kérdezi többféleképpen, bár lehet, hogy pont ez benne a lényeg: így lehet kiszűrni, hogy következetesen válaszolunk-e, vagy csak véletlenszerűen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor megsúgom :)

 

A téma a 80-as években használt kérdőívek összehasonlítása a "modern" kérdőívekkel, azaz mit fejlődött a kérdezés-tudomány :) és mennyire ad mai szemmel pontos válaszokata régi kérdéssor.

 

Nagyon köszönöm mindenkinek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kitöltöttem, sajnos rá kellett jönnöm a kérdések alapján, értéktelen az életem. :) Na mindegy, többet ilyet soha.

Ezt csak nem egy kérdőív mutatja meg reálisan. :)

 

 

Akkor megsúgom :)

 

A téma a 80-as években használt kérdőívek összehasonlítása a "modern" kérdőívekkel, azaz mit fejlődött a kérdezés-tudomány :) és mennyire ad mai szemmel pontos válaszokata régi kérdéssor.

 

Nagyon köszönöm mindenkinek :)

Nincs mit, érdekes volt. :)

Kíváncsi vagyok, a felmérés mit hoz majd ki az adott témában. Majd azt is oszd meg velünk a kiértékelés után. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.