Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én láttam videót a kivégzésükről, akkora füst volt körülöttük, hogy pont a lényeg nem látszott. Ez nekem túl HD. Hol vannak a golyónyomok a testükön. Mi tartja őket ilyen félig gugoló pozícióban, el kellene dőlniük szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én láttam videót a kivégzésükről, akkora füst volt körülöttük, hogy pont a lényeg nem látszott. Ez nekem túl HD. Hol vannak a golyónyomok a testükön. Mi tartja őket ilyen félig gugoló pozícióban, el kellene dőlniük szerintem.

Éppen dőlnek. Ez egy fénykép így egy pillanatkép. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap hogy jártam!? Este 8-ig meló, aztán mentem haza.

Tudni kell, hogy Mohácson a csütörtöktől keddig most busójárás van és a csütörtök az első etap, ami más néven: kisfarsang.

 

Mi várt otthon? Egy tetőtől talpig Jedi ruhába öltözött barátom/munkatársam békés fokozatban leültetve a nappaliban, -de tök részegen.

Meg akart lepni. Sikerült! Egy két páleszt ittam vele, aztán beszállt a kis családi rakott-krumpli vacsiba is.

Kiderült, hogy nem akaródzik elszakadni tőlem. Két választást láttam: vagy nekimegyek vele éjszakának, vagy velünk éjszakázik..

Előbbi lett! A mobilja folyamatosan csörgött felvettem, további cimborák vártak már a közeli kocsmában. Tehát, ha már lúd legyen kövér; belebújtam a köpenyébe, fogtam a Yodás FX kardot és elindultunk.

Qurva nagy sikerünk volt az utcán; rögtönzött kis fénykard párbajainkra még egy két autó is megállt -egyik másik kénytelen volt mert az út közepén is előfordultunk.

De türelmesek voltak, még pózolnunk is kellett, félek is, hogy youtube-sztár lettem..remélem nem.

Egy 20-25 perc alatt odaértünk a kocsmába, ahogy egy szerzetesnek öltözött cimborámmal, és egy-két búsó ismerősünkkel kiegészülve vígadott tovább a két jedi..

Egyszer kétszer még meg kellett akadályozni a részegebb jedit, hogy el ne üttesse magát az utcán, de végsősoron jó kis spontán este lett. Most hidratálok, mert még elég fehér a szilványom jelenleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.