Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nekem dettó ez volt az első gondolatom :D 

 

Erre nagyon erősen kíváncsi leszek, hogy mennyire fog sikerülni összehangolni a busz és a vonatközlekedést, remélem hogy nem hasraütésre fognak dönteni.

A jegyrendszert szerintem meg a Mobiljegyben össze lehet hangolni, ha már tud Volánbuszt meg BKV-t akkor a MÁV-ot se nehéz beletenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Erre nagyon erősen kíváncsi leszek, hogy mennyire fog sikerülni összehangolni a busz és a vonatközlekedést,

Én is mert én úgy tapasztalom, hogy magát csak a vasúti közlekedést sem sikerült olyan hű, de jól összehangolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 07. 15. - 18:44, Darth Cupsy írta:

Én is mert én úgy tapasztalom, hogy magát csak a vasúti közlekedést sem sikerült olyan hű, de jól összehangolni.

Pedig a vonatok olyan összehangoltan késnek, hogy jujj. Ha Amikor a vonat Szombathelyről késve fut be Veszprémbe, akkor tuti, hogy a Szombathelyre tartó vonat is késve indul el Veszprémből. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam dettó, ha a Dombóvár-Dunaújváros késik, akkor az ellenkezőirányba tartó is késni fog, mert mindig meg kell várni Ercsinél amíg továbbrobog. Ugyanez vica versa.

 

Legalább kiszámíthatóan késnek :D 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes cikk :) Csórók nem tudták micsoda hullámot fognak elindítani az első káromkodásukkal :D Egyébként totál úgy hangzik mintha nem lettek volna szomjasak, és itt most nem a németek vérére gondolok :D Ilyen szempontból annyira változás nem is történt 700 év alatt :lol:

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem ugyanaz. Az infrastruktúrát, a hirdetői kört, a szponzorokat nem vitték magukkal. Elég csak arra gondolni, hogy ezután pl. nem lesznek helyszíni riportok mondjuk az USA-ból vagy a Közel-Keletről. Nő a burok a magyar tájékozódó körül folyamatosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy full új hírportált elindítani azért lesz szerintem pár hónap, de én nagyon remélem hogy sikerül nekik. Egybe is akarják minél jobban tartani minél a bandát.

 

De ahogy Nute is írja, totál nulláról kell ezt kezdeni, és pont a hirdetésekkel, szponzorációkkal lehet nagyon jól befolyásolni a hírportálokat. Pusztán közösségi finanszírozásból nem tudom mennyire lehet ezt megoldani egy 90 fős szerkesztőségnél, szerintem semennyire.

 

Az viszont tök jó, hogy a távozók facebook oldalát kevesebb mint 1 nap alatt már majdnem 140.000-en követik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban egy percig sem kételkedtem, hogy nem akarnak majd egy új portált létrehozni, ez a logikus lépés. Baj inkább ott van, hogy ha tényleg megakarják tartani ezt a létszámot vagy valamivel kevesebbet akkor ahhoz már valaki olyat kell találni akinek erre van lóvéja. Ha függetlenként akarnak működni bárminemű politikai befolyás nélkül, akkor viszont kb. a feszett fejsze kategória a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 minutes ago, Nute Gunray said:

@Darth Cupsy, mit szoktál olvasni tájékozódás céljából?

Bár nem engem kérdeztél, de én majdnem mindent a nagyobb portálok közül, amely nem az Index vagy a 444. :D (De tulajdonképpen én is úgy vagyok, mint Cupsy, olvasom, ami szembejön.) A 444 egy igénytelen szenny, az Indexen meg sokszor írnak ökörségeket. Például az idei érettségik kapcsán, miután Maruzsa Zoltán beszélt vele kapcsolatban, olyat írtak, hogy csak a végzősök érettségizhetnek idén, holott Maruzsa ilyet egyáltalán nem mondott, és nem is lett így. A másik, ami nálam kiverte a biztosítékot, hogy olyat írtak, hogy még talán jövőre se lesz vakcina a koronavírusra, mikor még nagy külföldi portálok is olyanokról irkálnak, hogy mennyire dolgozik a világ az oltóanyagon, és hogy akár már év végére el is készülhet.

Az S. Dávid nevű szerzőről pedig ne is beszéljünk... Ő a "kedvencem". 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezzel erősen vitába szállnék. Mind az Indexen és a 444-en rendes, kiváló újságírók dolgoznak többségben. Elég csak a parkolási mutyit lehozó 444-re, vagy az épp aktuális Kaleta ügy fényderítésére gondolni a néhai Indexen. Ilyet KESMA tulajdonú, vagy egyéb kormánypárti oldalon már jó idelye nem látni, ahogy azt se hogy arccal és névvel vállalják a cikkeiket. De felhozhatnám példának Varga Istvánty aki a KESMA elnöke volt, 2019-ben ezt nyilatkozta:igényes, jó tollú újságírókat, és nem kell megsértődni, nyugodtan mondhatom, inkább a másik oldalon látok."

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A G-napon nagyon sokan örömködtek azon az oldalon, különösen az indexen.

Én mégsem teszem most ezt.

De nem azért mert sajnálom őket, pusztán csak eleganciából. Ja és a történet sem ugyanaz. Egy baloldali portál baloldali portál marad.

Részemről end of story.

 

Na már jönnek is a hülye jelek. :D

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.