Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

21 perccel korábban, Yoda József írta:

Az oroszok bejegyezték az első hivatalos Covid-vakcinát, bár ahogy olvasom, vannak körülötte aggályok (pl. a tesztelés utolsó fázisán nem igazán esett át az anyag)

Attól félek ez csak méginkább feltüzeli az oltásellenes mozgalmakat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Putyin azt mondta, hogy a lánya is megkapta már az oltást, ő elég nagy magabiztossággal állítja, hogy működik és nem veszélyes, és hogy "mihamarabb" megkezdik a tömeggyártást. Persze ez lehet propaganda is, és lehet még átejtik az anyagot a tesztelés utolsó fázisán, mielőtt elkezdenék gyártani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Attól félek ez csak méginkább feltüzeli az oltásellenes mozgalmakat.

Ezért kell majd "erőszakkal" oltani. Amit Donát írt hogy törvényt kell rá hozni ,hogy kötelező legyen. Hülyékkel nem érünk rá vitatkozni. Minél hamarabb vissza kell térni a normális életbe, repüljenek az emberek, járjanak étterembe koncertre, és az iskolák is rendesen működjenek. Ez azonban csak akkkor lehetséges ha a lakosság 60-70 %-a beoltja magát.

Bár az oroszoknál nem hinném hogy valaki ellent mer mondani a hatóságoknak.

A nyugati világban kicsit érdekes lesz, de az USA-ban Trump meghozhatja a törvényt. Aki ennek ellnére nem oltat az 10 év börtön és teljes vagyonelkobzás. A többi oltatni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is bízom abban hogy kötelezővé fogják tenni az oltást, és regisztrálnak mindenkit aki megkapta. 

16 perccel korábban, Frenkie írta:

iskolák is rendesen működjenek

Hát a matek itthon jobban ment, szóval én egy hibrid oktatásban is kieggyeznék.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 minutes ago, Iqvi said:

Hát a matek itthon jobban ment, szóval én egy hibrid oktatásban is kieggyeznék.:D

Mondd ezt a tanároknak! :)

Személyes tapasztalatból írom, hogy azt a szenvedést, ami az elmúlt hónapok során történt, nem kívánnák még egyszer átélni, még ha csak hibrid formában is. Sok gyerek sajnos nem rendelkezik megfelelő eszközökkel otthon, a számonkérés meg még több fejfájást okozott nekik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, caseyjones írta:

Mondd ezt a tanároknak! :)

Személyes tapasztalatból írom, hogy azt a szenvedést, ami az elmúlt hónapok során történt, nem kívánnák még egyszer átélni, még ha csak hibrid formában is. Sok gyerek sajnos nem rendelkezik megfelelő eszközökkel otthon, a számonkérés meg még több fejfájást okozott nekik. 

Én ezt csak diák szempontból mondtam. Speciel voltak olyan tantárgyak amik normális oktatásban mentek jobban, mások pedig online oktatásban. Egy hibrid formát simán be lehetne vezetni legalább középiskolától szerintem, de ehhez az oktatás jelenlegi formáján drasztikusan változtatni kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.