Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

1 hour ago, Darth Cupsy said:

Én sajnálom a te jelenléted a fórumon, de hát ez van nincs mit tenni. ;)

Látom, sikerült megtalálni a lényeget a hozzászólásomban. :facepalm:

De ugye addig se kellett azzal foglalkoznod, hogy az öngyilkosság sokkal összetettebb probléma szimpla gyávaságnál.

 

Mondjuk azok után nem is tudom, mit várok tőled, miután egyszer, nem is olyan régen (pár hónapja) kíváncsiságból ki akartam kérdezni a véleményed egy másik topikban, mikor nyomtál nekem egy "nem értek egyet" gombot, hogy megérdeklődjem a gondolataid az adott témával kapcsolatban, aztán elkezdtél burkoltan elküldeni "szép helyekre", meg nekiálltál hazudozni, hogy én sírtam ki a dühítő reakciót. :D Holott én csupán a véleményedre voltam kíváncsi, hátha írsz valami olyan infót, ami elgondolkodtat/meggyőz az adott témával kapcsolatban (nem az volt a problémám, hogy piros gombot kaptam tőled...). 

 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, caseyjones írta:

Látom, sikerült megtalálni a lényeget a hozzászólásomban. :facepalm:

Csupán ugyanazt írtam le amit te nekem csak nem burkoltan. ;) Vagy így jobb lenne: sajnálom, hogy vannak a fórumon olyanok akiknek a pandémia közepette az a legfontosabb, hogy a drágalátos meccseik nehogy zárt kapusak legyenek, meg a koncertjeik amire el szeretnének menni meg legyenek tartva vagy így: sajnálom, hogy vannak a fórumon olyanok akikkel nem elég töviről-hegyire átbeszélni ugyanazt a témát akár 3x is mert még felhozzák 15x is akár.

4 perccel korábban, caseyjones írta:

De ugye addig se kellett azzal foglalkoznod, hogy az öngyilkosság sokkal összetettebb probléma szimpla gyávaságnál.

Talán az oda vezető út bonyolultabb, de maga a döntés, hogy megteszi valaki ahelyett, hogy harcolna az már puszta gyengeség, gyávaság.

4 perccel korábban, caseyjones írta:

meg nekiálltál hazudozni, hogy én sírtam ki a dühítő reakciót. :D 

Ki hazudott te szerencsés? Miért nem tőled indult ki?

18 perccel korábban, caseyjones írta:

elgondolkodtat/meggyőz az adott témával kapcsolatban

Írja ezt az akivel kismillióegyszer kellett átbeszélni több topikban is a kánon-legends kérdést :lol2: ilyen előzmények mellett "talán" úgy gondolom nem érdemes bármit is kifejteni az irányodba, most sem reagáltam volna, ha nem lett volna benne semmi ami a személyemet célozza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Darth Cupsy @caseyjones Srácok, a személyes sérelmeket vigyétek inkább privátba, ne itt beszéljétek ki, a személyeskedést meg abba lehet hagyni, mert mindkét felet figyelmeztetésben fogom részesíteni. :nana:

 

@Ody Mandrell, boldog születésnapot! :sor:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Döbbenet hogy hány tűzijáték gyár meg raktár robban be a világon. Közben nézem hogy nálunk anno 2004-ben volt hogy berobbant egy törökbálinti petárdaraktár. Akkor hárman meghaltak. Valaki nem tudja, hogy itthon hol vannak tüzijátékgyárak? Ennek kapcsán sehol nem találok infókat igy hirtelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Születésnapot utólag is Ody!

 

Az állatvilág és az evulóció csodája?

https://index.hu/techtud/2020/08/04/a_beka_masik_vegen_maszik_ki_egy_megevett_bogar/

Az evolúció egészen elképesztő túlélési stratégiákat dolgozott ki egyes fajoknál, és ez alól a vízben élő Regimbartia attenuata bogár sem kivétel. Jól kihasználja az életmódjából fakadó előnyeit, és azt a tényt, hogy az egyik fő ellensége, a ragadozó béka nem tudja megrágni a táplálékát.

BENYELI AZ EGYIK VÉGEN, KIMÁSZIK A MÁSIKON.

 

Sok hírlap beszámolt erről a csodáról, pedig köztudott, hogy embernél is működik. Amint a rinocérosz megeszi emberünket, ő igyekszik sietve távozni belőle.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.