Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ez a baj, hogy minden rettenet elveszti a súlyát.

 

A nácik ezek voltak, nem azok a gamerek, aki csak az egyik PC-t szeretik, a másikat meg nem.

Spoiler

NaziExecution-Rex-v2-1068x801.jpg

 

És a nemi erőszak az, amit a szovjek katonák csináltak, amikor bevonultak, nem az, amikor megfogom valakinek a seggét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Már rég itt vagyunk csak nem tudtok róla. Szerinted miért olyan 2020 amilyen? Készítjük elő az inváziót :D 

T-rexet hoztok? Ha igen, akkor önként jelentkezem. Az ideológia ugyan nem tetszik, de nagyon szeretnék T-rexen lovagolni. Még a nevemet is megváltoztatom, mondjuk Hugo Stiglitz-re, és elég, ha csak az őrmester rangig jutok. :chainsaw::fuck2:

 

@Brodie jó meglátás. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Szedem is elő a karszalagom, tudtam én hogy elfog jönni még a mi időnk. :D 

 

 

Te is Paulus alatt szolgáltál? Bezzeg akkor a Hugo Boss nem méregdrága öltönyöket, ingeket gyártott hanem nekünk egyenruhát. Ajj a régi szép telek Sztálingrádnál.:D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Brodie írta:

Ez a baj, hogy minden rettenet elveszti a súlyát.

 

A nácik ezek voltak, nem azok a gamerek, aki csak az egyik PC-t szeretik, a másikat meg nem.

Nem véletlen szokták mondani, hogy PC Master Race :lol:

 

8 perccel korábban, Dzséjt írta:

T-rexet hoztok? Ha igen, akkor önként jelentkezem. Az ideológia ugyan nem tetszik, de nagyon szeretnék T-rexen lovagolni. Még a nevemet is megváltoztatom, mondjuk Hugo Stiglitz-re, és elég, ha csak az őrmester rangig jutok. :chainsaw::fuck2:

A T-Rex csak a kezdet, nekem a sárkány a kedvencem :) 

7 perccel korábban, Frenkie írta:

Te is Paulus alatt szolgáltál? Bezzeg akkor a Hugo Boss nem méregdrága öltönyöket, ingeket gyártott hanem nekünk egyenruhát. Ajj a régi szép telek Sztálingrádnál.:D:D

Szép volt a telek, csak az a fránya fagy... Nem segített sajna a Boss se, pedig milyen jól nézett ki :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , NorbiLordi írta:

A T-Rex csak a kezdet, nekem a sárkány a kedvencem :)

Meh... Sárkányon már ki nem tud lovagolni? Havas Jánosok, Hablatyok, Rick Sanchezek és Sárkánymamák után elvesztették a varázsukat. Na de egy Rex, na, azon még nem ült meg sok mindenki. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Meh... Sárkányon már ki nem tud lovagolni? Havas Jánosok, Hablatyok, Rick Sanchezek és Sárkánymamák után elvesztették a varázsukat. Na de egy Rex, na, azon még nem ült meg sok mindenki. :D 

Ez csak nektek Földieknek újdonság, nálunk a Hold sötét oldalán ez a mindennapok :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Ott minden árja gyermek kap egy baby T-Rexet, amit aztán fel kell nevelnie? Mindezt a Führertől?:yes:

Pontosan :D Minden gyermek kap egy T-Rex tojást a 6. születésnapjára amit ki kell költenie és fel kell nevelnie. Ezzel bizonyítja a rátermettségét és az érettségét. Csak akkor lehet valaki igazi árja ha sikeresen felnevelte a saját T-Rexét. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Pontosan :D Minden gyermek kap egy T-Rex tojást a 6. születésnapjára amit ki kell költenie és fel kell nevelnie. Ezzel bizonyítja a rátermettségét és az érettségét. Csak akkor lehet valaki igazi árja ha sikeresen felnevelte a saját T-Rexét. 

 

Akkor a Homeworld Command már eleget tud az invázióról. Ideje megállítani!:evil:

Stargate GIF - Find & Share on GIPHY

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtátok, hogy a Mercator-féle térképvetület is rasszista? :D

 

 

 

 

Persze valójában csak annyi a történet, hogy ugye a gömbnek a palástja nem téglalap alakú, ezért torzítás nélkül nem is lehet téglalapra rárajzolni a világtérképet. A Mercator-féle vetületen minél távolabb vagyunk az egyenlítőtől, a méretek egyre jobban torzulnak. De a tudálékos nyugdíjas néni belemagyarázta, hogy annak idején a pápa kérte Mercatort, hogy ilyen legyen a térkép, hogy azok a területek, ahol fehérek laknak, nagyobb méretűnek tűnjenek :facepalm:

 

Az már csak hab a tortán, hogy elővesz egy másik, "helyes" térképet, ami valójában szintén torzít, csak éppen horizontális irányba

Szerkesztve: - Yoda József
  • Dühítő 1
  • Zavaros 1
  • Szomorú 1
  • Meglepő 1
  • Vicces 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nem okoz gondot, nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy a nagy szólásszabadságban, amihez oly sokan ragaszkodnak, nekem gondolkodnom kell azon, hogy mit szóljak, mert már oly mértékben kifordult a világ a sarkaiból, hogy a "férfi" és "nő" szavak is puszta sértést jelenthetnek.

11 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ez a probléma, hogy erre figyelnem kell. És ez nem kicsi, hanem iszonyú nagy baj!

Mélységesen egyetértek. A liberális eszméknek addig kellene terjedniük, amíg nem korlátozzák vagy hátráltatják az emberek egy nagyobb szeletét. Ez alól természetesen kivételt képeznek az egyértelmű bűncselekmények, tehát hiába akar egy tömeg mészárolni, őket meg kell fogni.

Ma eljutottunk oda, hogy a fene nagy liberalizmus mindkét kitételt áthágta. Már a mindennapokban is mkinek figyelni kell minden egyes szavára, gesztusára, nézésére, mert a hibbant sjw-ok lesik mki minden lépését. Ill. vannak bizonyos közösségek, akik szintén várják, hogy lecsaphassanak a lehetőségre és megsértődhessenek.

A másik fele, hogy most már ott tartunk, hogy az egyértelmű bűncselekményeket is elnézik, ha vmi esélyegyenlőségi propagandát mögé lehet vizionálni. Elég csak megnézni mi folyik az USA-ban.

6 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Az már csak hab a tortán, hogy elővesz egy másik, "helyes" térképet, ami valójában szintén torzít, csak éppen horizontális irányba

És az a legjobb, hogy egy ilyen idióta tanár, akit gyerekek közelébe engednek, sőt formálhatja a szemléletüket, nevelheti őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No vége az utópisztikus álmodozásnak.

 

Akkor most lehet megindítani a bűnvádi eljárást a polgármester és a rendőrfőnök ellen, amiért 1 hónapos töketlenkedésükkel 4 ember halálát okozták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ma olyan dolog történt velem, ami kiverte a biztosítékot. De nagyon. Már jó ideje próbálok elhelyezkedni. Mind piaci, mind közfoglalkoztatott állás jó lenne. Közfogis állások közül vannak olyanok, melyek irodai, hivatalnoki tevékenységhez kötődnek és egy kicsivel magasabb a fizetés - nem sokkal, nettő 70.000-esek ezek. Igyekszem a képességeimnek, végzettségeimnek megfelelő állást találni. Már sokadik alkalommal kértem közfogis közvetítő lapot. Most a vízügyi hivatalnál kerestek általános irodai adminisztrátort. Elmentem egyeztetni. Minden jó lett volna. Munkaidő megfelelő. Jól megközelíthető Az irodai asszisztens végzettségemnek megfelel a pozíció. Erre van egy óriási bibi. Van dipmomám - történész bölcsész - és ez kizáró ok. Az illető pasas arra hivatkozott, hogy vagy egy bizonyos törvény, rendelet, jogszabály, vagy valami ilyesmi, amely miatt nem vehetnek fel. Nem volt ez mindig így. Mesélte, hogy volt korábban is irodai közfogis dolgozójuk, aki aztán jól teljesített és fel tudták venni normál fizura,  állandóra. Aztán jött ez a hülye jogszabály és most már diplomásokat nem vehetnek fel e miatt. Ők is hülyeségnek tartják és szenvednek is miatta, mert kell a plusz ember.

Szóval ez most nagyon kiborított. Mikor hazaértem, már nem bírtam és ordítoztam dühömben, mint a sakál. Anyám régi Xanax készletéhez hozzá kellett nyúlnom, hogy lenyugodjak. Ez a nyavalyás jelenlegi rendszer azt pofázta, hogy 3 hónapon belül mindenki kap munkát.. Hülye hazugság. Jó régóta nem idegesítettem fel magam ennyire. Az külön bosszant, hogy ha nem lett volna ez a rendelet, akkor felvesznek, és x idő után arra is lehetőségem lett volna, hogy végre normális pozíciót is kapok. Olyan elkeserítő ez a helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, valami más volt a háttérben. Korábban is volt irodai közfogisuk magasabb 70.000-ért, és most is magasabb 70.000-et fizetnének irodai alkalmazottat, ha találnának olyan embert, akinek nincs felsőfokú diplomája.  El is mondta a pasas, hogy jó nagy hülyeségnek tartja ezt a rendeletet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Nem, valami más volt a háttérben. Korábban is volt irodai közfogisuk magasabb 70.000-ért, és most is magasabb 70.000-et fizetnének irodai alkalmazottat, ha találnának olyan embert, akinek nincs felsőfokú diplomája.  El is mondta a pasas, hogy jó nagy hülyeségnek tartja ezt a rendeletet.

Az önéletrajzodban nem volt benne, hogy diplomás vagy? Vagy ez másképp megy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az önéletrajzodban nem volt benne, hogy diplomás vagy? Vagy ez másképp megy?

De benne van. Csak most épp ez úgy ment, hogy közvetítő lappal kellett kimennem állásegyeztetésre. Akkor rákérdeztek, hogy milyen végzettségeim vannak. Elkezdtem felsorolni őket.  Akkor jött a baj, mikor mondtam, hogy egyetemi diplomám is van. Ha az nem lett volna, akkor az irodai asszisztens OKJ-s végzettségem alapján foglalkoztattak volna. A röhej az, ha nem mondom meg, hogy van diplomám, akkor is kiderült volna. A pasas el is mesélt egy korábbi esetet, mikor felvettek valakit, aki nem mondta el, hogy van diplomája. Később a munkaügyi központtal való adategyeztetés során kiderült, hogy van és e miatt el kellett bocsátani. Tehát ha nem mondtam volna meg, akkor is kiderült volna rövid időn belül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm. Én is sajnálom. Közben kiderült, hogy mi áll a háttérben. A Belügyminisztérium rendelete. A cél az, hogy a hozzám hasonlókat elsősorban nyílt munkaerőpiacra közvetítsék ki. Ezzel nincs is baj, csak azzal van gond, hogy ez most azzal járt, hogy több területen megtiltották irodai adminisztrátori munkakörben a diplomás végzettségű emberek alkalmazását közfoglalkoztatotti munkakörben. Még akkor is tiltva van, ha az illetőnek van irodai munkához releváns OKJ végzettsége. Ez azért nonszensz a köbön. Tehát, csak azért, hogy a statsztikákban ne legyen túl sok olyan eset, melynél, diplomás végzettségű közfoglalkoztatott van, hoznak egy ilyen baromságot. Külön fájó pont az, hogy a Vízügynél meséltek nekem olyan közfoglalkoztatottról, akit a szerződése lejárta után normál munkaviszonyban garantált bérminimumért felvettek. (Ezt az illetőt egyébként még a tiltás előtt tudták alkalmazni.)  Szóval most elúszott annak lehetősége, hogy 2021-től már legyen egy biztos helyen legalább garantált bérminimumom.

De nem baj, nem adom fel. Megyek tovább, húztam új közvetítő lapot, és adtam be piaci helyekre is. Egyszer csak lesz valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felháborító ez a gyakorlat! Itt vagy Te, @Darth Revan9, aki dolgoznál, a végzettséged is megvan hozzá, munkahely is lenne, mégsem tudtok egymásra találni egy a munkaerőpiac szempontjából értelmetlen bürokratikus rendelet miatt. :( A kormány amit a foglalkoztatás támogatása érdekében tesz, az egy vicc. 

 

Nagyon drukkolok, hogy találj olyan állást, ahol minden klappol majd! 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez a lényeg Revan! Sikerülni fog, ne add fel. 

 

3 órával ezelőtt, Pildi írta:

Felháborító ez a gyakorlat! Itt vagy Te, @Darth Revan9, aki dolgoznál, a végzettséged is megvan hozzá, munkahely is lenne, mégsem tudtok egymásra találni egy a munkaerőpiac szempontjából értelmetlen bürokratikus rendelet miatt. :( A kormány amit a foglalkoztatás támogatása érdekében tesz, az egy vicc. 

 

Nagyon drukkolok, hogy találj olyan állást, ahol minden klappol majd! 

Köszönöm szépen. Én is bízom benne, hogy lesz jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annó az volt a mondás, hogy "Senkit se hagyunk az út szélén", és nekem régóta az a véleményem hogy ezt nagyon jól be is tartják mert úgy rugdossák az embereket az árokba hogy az hétszentség. Az a nagy duma pedig éppen, hogy mi márpedig egy munka alapú társadalom vagyunk. Ehhez képest ha valaki nem dolgozik az a baj, ha valaki akar meg az a baj, és hülye bürokratikus szabályokkal akadályozzuk a népet.

 

Lényeg @Darth Revan9 hogy ne add fel, előbb-utóbb összejön ez. Nekem majd 2 évembe tellett munkát találni, igaz én pályakezdő voltam még akkor. Pedig szinte kétnaponta jártam Budapesten állásinterjúkra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Ehhez képest ha valaki nem dolgozik az a baj, ha valaki akar meg az a baj

"Az anyja úristenit, hát már megint nincs rajta sapka." :( 

 

@Darth Revan9, sajnálom, hogy ez történt veled, de a hozzáállásod helyes. Ne add fel! Van eszed és kitartásod, biztos találsz majd valami munkát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.