Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Bezáratták a megauploadot. Ami azért is rossz, mert egy csomó sorozatrész online fel volt ide töltve, és ingyen lehetett nézni... :(

 

:\ Ez nagyon nem jó, most is egy pár olyan sorozat közepén voltam, ami tévé híján máshogy nem követhető így albiból... remek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:\ Ez nagyon nem jó, most is egy pár olyan sorozat közepén voltam, ami tévé híján máshogy nem követhető így albiból... remek...

Az a durva, hogy pont MA gondolkodtam azon, hogy felutalok 14 €-t és cserébe két hónapig darálhatom a sorozatokat folyamatosan. Merthogy a koliban még az albinál is rosszabb a helyzet: a) nincs torrent b) 900 ember van a 72 perces korlátozásra... vagyis hát csak volt...

 

De végül úgy döntöttem, hogy a kutatásommal kell törődnöm, úgyhogy nem utaltam fel. 2 órával később bezárták az egészet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom,h ogy az amerikai szenátusban miért nem jönnek rá, hogy ezzel a SOPA-val semmit sem érnek el. Kalózkodás mindig is volt, mindig is lesz, egy pillanatra megfingatják őket, de aztán találnak új kiskapukat és ennyi, minden folytatódik tovább ugyanúgy, annyi különbséggel, hogy a SOPA közben tönkretesz mindent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bezáratták a megauploadot. Ami azért is rossz, mert egy csomó sorozatrész online fel volt ide töltve, és ingyen lehetett nézni... :(

 

Ez most nagyon kiakasztott :angry:

Persze vannak (még) más utcákban más boltok, de ebben az üzletben elég gyakran megfordultam. Ha ez a bolt nyitva volt, nem mentem máshová. Most pedig bezárták. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most nagyon kiakasztott :angry:

Persze vannak (még) más utcákban más boltok, de ebben az üzletben elég gyakran megfordultam. Ha ez a bolt nyitva volt, nem mentem máshová. Most pedig bezárták. :(

 

Engem az b*sz fel hogy ugye ahol cikkeket írok szimulátor oldalra kerülnek fel modok is a játékokhoz, melyeknek többsége megán volt fent. Most ez mind mehet a kukába, vagy kereshetek más linket hozzájuk. Köszönjük Amerika hogy ezt is elcs*szted nekünk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, csak felületesen olvastam ma a topicot :para:

Jójó ilyen bárkivel előfordulhat. Valamikor biztos elő fog megint velem is annak ellenére hogy berakosgatás előtt mindig visszanézegetem a HSz-eket a berakandó dolgok megjelenésének az idejéig.

Most inkább az háborgatja jobban a lelkem hogy miután én beraktam senki se bagózott rá míg a tiédre amazzal ellentétben már reagáltak. Nem irigy vagy féltékeny vagyok hanem úgy érzem mintha a dolgok többet érnének mások szemében ha nem én rakom be őket és ebből olyasmi jön le nekem hogy alá vagyok becsülve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jójó ilyen bárkivel előfordulhat. Valamikor biztos elő fog megint velem is annak ellenére hogy berakosgatás előtt mindig visszanézegetem a HSz-eket a berakandó dolgok megjelenésének az idejéig.

Most inkább az háborgatja jobban a lelkem hogy miután én beraktam senki se bagózott rá míg a tiédre amazzal ellentétben már reagáltak. Nem irigy vagy féltékeny vagyok hanem úgy érzem mintha a dolgok többet érnének mások szemében ha nem én rakom be őket és ebből olyasmi jön le nekem hogy alá vagyok becsülve.

 

Nem vagy alábecsülve ne aggódj :) Van arra is szerintem magyarázat hogy miért nem reagáltak a tiedre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bezáratták a megauploadot. Ami azért is rossz, mert egy csomó sorozatrész online fel volt ide töltve, és ingyen lehetett nézni... :(

Én is innen néztem a Chuck-ot. :( Szépen össze voltak szedve felirattal az epizódok, csak egy kattintás volt...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jójó ilyen bárkivel előfordulhat. Valamikor biztos elő fog megint velem is annak ellenére hogy berakosgatás előtt mindig visszanézegetem a HSz-eket a berakandó dolgok megjelenésének az idejéig.

Most inkább az háborgatja jobban a lelkem hogy miután én beraktam senki se bagózott rá míg a tiédre amazzal ellentétben már reagáltak. Nem irigy vagy féltékeny vagyok hanem úgy érzem mintha a dolgok többet érnének mások szemében ha nem én rakom be őket és ebből olyasmi jön le nekem hogy alá vagyok becsülve.

Tehát, ha jól értem, azért reagáltam NorbiLordi videójára, a tiédre meg nem, mert őt kedvelem, téged pedig utállak? Szerintem egy hangyányit valószínűbb az (mivel így is van), hogy elsiklottam a te posztod felett, mert a filmes topikot sokszor csak futólag nézem át, nem elemezgetek ki minden egyes hsz-t.

De miért lennél alábecsülve? Nem értem, miért következtetsz egyből a legnegatívabb lehetőségre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát, ha jól értem, azért reagáltam NorbiLordi videójára, a tiédre meg nem, mert őt kedvelem, téged pedig utállak?

Nem érted jól mert gondolom azért reagáltál Norbi videója után mert előtted már reagáltak rá mivel a reakciód már nem közvetlenül a vidire irányult. Amúgy lehet hogy nemcsak te siklottál el fölötte.

Amúgy ha általánosságban nézem akkor valahogy úgy lehet ahogy leírtad mert valami oka csak van hogy gyakorta előfordul hogy egyesek átsiklanak némely HSz-em felett és újráznak egyet-egyet. A link formájában berakott cuccokon való átsiklásra még azt mondom hogy elmegy mert azok nehezebben észrevehetőek de a direkt látható képek vagy videók mégiscsak jobban láthatóak. Én se elemezgetem a HSz-eket hanem igyekszem odafigyelni hogy mik vannak bent és óvatosabb vagyok amikor valami újat rakok be. Mindegy milyen topeszról és cuccról van szó.

Azt nem gondolom általánosságban hogy a cuccaim feletti átsiklások és/vagy a rájuk való nem reagálások minden esetben azért fordulnak elő mert másokat egyáltalán nem érdekel hogy miket rakok be de néha megesik hogy mégis elképzelhetőnek tartom. Amúgy ez nem új nálam mert már vagy öt-hat hónapja motoszkál bennem és előbb-utóbb ki kellett jönnie.

 

 

De miért lennél alábecsülve? Nem értem, miért következtetsz egyből a legnegatívabb lehetőségre.
Szerintem a kisebbségi komplexusom miatt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem érted jól mert gondolom azért reagáltál Norbi videója után mert előtted már reagáltak rá mivel a reakciód már nem közvetlenül a vidire irányult. Amúgy lehet hogy nemcsak te siklottál el fölötte.

Amúgy ha általánosságban nézem akkor valahogy úgy lehet ahogy leírtad mert valami oka csak van hogy gyakorta előfordul hogy egyesek átsiklanak némely HSz-em felett és újráznak egyet-egyet. A link formájában berakott cuccokon való átsiklásra még azt mondom hogy elmegy mert azok nehezebben észrevehetőek de a direkt látható képek vagy videók mégiscsak jobban láthatóak. Én se elemezgetem a HSz-eket hanem igyekszem odafigyelni hogy mik vannak bent és óvatosabb vagyok amikor valami újat rakok be. Mindegy milyen topeszról és cuccról van szó.

Azt nem gondolom általánosságban hogy a cuccaim feletti átsiklások és/vagy a rájuk való nem reagálások minden esetben azért fordulnak elő mert másokat egyáltalán nem érdekel hogy miket rakok be de néha megesik hogy mégis elképzelhetőnek tartom. Amúgy ez nem új nálam mert már vagy öt-hat hónapja motoszkál bennem és előbb-utóbb ki kellett jönnie.

Pedig nem kellene ezen megint agyalnod, főleg számon kérni ha nem írnak. :) Biztos nem direkt hagyják ki... Én pl. arra általában nem reagálok ami nem érdekel. Felőlem írhatja Bomarr is vagy valaki akit jól ismerek, akkor se fogok írni rá semmit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értelek, Rog, de ha azt nézed, ez mindenkivel előfordul. Valaki berak valamit (esetünkben egy vidit), a másik hulla fáradtan hazajön suliból/melóból, nincs energiája, figyelmetlenebb és átsiklik dolgok felett, míg máskor, amikor egy fokkal pihentebb, már észreveszi és reagál rá, még ha más is rakta be... szerintem sokan vagyunk ezzel így, nem a fórumozók személye ellen irányul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: Dzséjt kb 1 vagy másfél hónapja beírt egy hozzászólást a videjójátékok topicba, nekem címezve. Ötleteket adott a Modern Warfare 1-hez. Azóta tervezem hogy válaszolok neki mert tök rendes volt hogy beírta és jogosan gondolhatná hogy milyen tahó vagyok hogy nem is válaszolok.

De szerintem nem gondolja ezt, mert tudja hogy előbb-utóbb válaszolok(baromira nem volt kedvem eddig ,de meg fogom tenni), vagy tudja azt hogy ha már nem látom értelmét a vitának akkor nem válaszolok, de azért mer felesleges oldalakat írni a másik meggyőződésére.

Azaz bevallom mint Ody hogy ha nem érdekel az egész ,vagy már nem látom értelmét a folytatásnak akkor nem válaszolok.

Viszont a te beírásaidat figyelem mert mindig te hozod elsőnek az új filmtrailereket amik nagyon jók mert sokszor a videóid által tudom meg hogy létezik az a film. Az hogy nem reagálnak rá nem azt jelenti hogy nem nézik meg. Hányszor volt olyan nálam is hogy valamit belinkeltem és nem volt rá válasz? De ez lényegtelen mert tudom hogy megnézték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig nem kellene ezen megint agyalnod, főleg számon kérni ha nem írnak. :)

Úgy általában nem is kérem. Kismilliószor bennem volt már hogy talán megteszem és mégse tettem és nem is akarok többet ezzel előjönni de ez a mostani eset betett annyira hogy mégis szóvá kellett tennem. Valahol mégiscsak zavarónak tartom hogy az enyémre akár átsiklás vagy akár más ok miatt nem reagáltak míg az ismétlésre igen. Ha az ismétlés nem történt volna meg vagy ha nem vont volna maga után rá vonatkozó HSz-eket akkor máris pozitívabban láttam volna valamennyire a helyzetet.

Amúgy nálam is gyakran van olyan hogy nem reagálok az érdektelen dolgokra.

 

 

Valaki berak valamit (esetünkben egy vidit), a másik hulla fáradtan hazajön suliból/melóból, nincs energiája, figyelmetlenebb és átsiklik dolgok felett, míg máskor, amikor egy fokkal pihentebb, már észreveszi és reagál rá, még ha más is rakta be...

Ezzel úgy-ahogy tisztában vagyok de azzal meg teljesen hogy legalább egy újonnan megjelent dolog berakása előtt jobban szét kéne nézni hogy bekerült-e már.

 

 

Megerősíthetem, hogy nincs benne semmi rosszindulat, vagy célzás bármire is.

Ezt próbálom a fejembe erőltetni jó ideje de valahogy nem úgy érzem a dolgokat ahogy gondolom hogy éreznem kéne.

 

 

jogosan gondolhatná hogy milyen tahó vagyok hogy nem is válaszolok.

De szerintem nem gondolja ezt, mert tudja hogy előbb-utóbb válaszolok

Én nem tudnék így hozzá állni. Ha választ várnék valamire és nem kapnék viszonylag rövid időn belül akkor tutira kiakadnék hogy sz*rnak a fejemre.

 

Viszont a te beírásaidat figyelem mert mindig te hozod elsőnek az új filmtrailereket amik nagyon jók mert sokszor a videóid által tudom meg hogy létezik az a film.
Az szerintem túlzás hogy mindig. Csak akkor vagyok első ha úgy jön ki a lépés.

 

Az hogy nem reagálnak rá nem azt jelenti hogy nem nézik meg. Hányszor volt olyan nálam is hogy valamit belinkeltem és nem volt rá válasz? De ez lényegtelen mert tudom hogy megnézték.

Én valahogy nem tudok mindig biztos lenni abban hogy megnézték-e amiket beraktam de nem problémázok rajta különösebben mert úgy se tudhatok mindig arról hogy ki mit néz meg és mit nem. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: Dzséjt kb 1 vagy másfél hónapja beírt egy hozzászólást a videjójátékok topicba, nekem címezve. Ötleteket adott a Modern Warfare 1-hez. Azóta tervezem hogy válaszolok neki mert tök rendes volt hogy beírta és jogosan gondolhatná hogy milyen tahó vagyok hogy nem is válaszolok.

De szerintem nem gondolja ezt, mert tudja hogy előbb-utóbb válaszolok(baromira nem volt kedvem eddig ,de meg fogom tenni), vagy tudja azt hogy ha már nem látom értelmét a vitának akkor nem válaszolok, de azért mer felesleges oldalakat írni a másik meggyőződésére.

:o Őőőő... biztos nem gondolom, hogy tahó vagy, mert szerintem én már akkor elfelejtettem ezt, amikor megírtam. :pfff: Látod Rog, csináld azt, amit én. Felejtsd el. :) Na jó, nem kell, de magadra sem szabad venned. Az internet ilyen, nem fog mindig mindenki reagálni mindenre. Én sok trailert, amit linkeltek, még csak meg sem nézek, mert nem érdekelnek, de ha meg is nézem, akkor sem reagálok rájuk, mert ha csak nem olyanról van szó, amire kifejezetten odafigyelek ilyen-olyan okokból, akkor nem látom értelmét beírni olyat, hogy "jó trailer", "hűdefaja", stb. Mint ahogy kérdésekre sem felelek, ha nem tudok rá választ, vagy nem szólok hozzá ahhoz a témához, amihez nem tudok, vagy nincs róla véleményem. És néha egyszerűen nem elkerüli a figyelmem egy-egy hozzászólás. Sok-sok oka van annak, ha az embert "figyelmen kívül" hagyják, nem kell egyből arra gondolni, hogy személyesen téged ignorálnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok-sok oka van annak, ha az embert "figyelmen kívül" hagyják, nem kell egyből arra gondolni, hogy személyesen téged ignorálnak.

Mint Pildinek is írtam igyekszem magam győzködni hogy nem azért fordulnak elő ilyesmik mert egyeseknek velem van bajuk de lélekben valamiért mégis az ellenkezője csapódik le és ez nemcsak itt hanem máshol is elég gyakran előfordul velem. Gondolom azért van így mert nem tudok eléggé bízni az emberekben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen, most látom, hogy annak az utolsó, senkiházi kifutópályaszökevénynek, sárga föld alá rejtőző sz*rházinak szülinapja van. :D

Ortis, muslincasereg nélkül fel ne told ide a képed még véletlenül se. :lol:

Ha mégis, akkor meg főleg Boldog szülinapot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, egyszer bízz abban, hogy úgyis lesz*rnak a soron következő hszednél, aztán mikor reagálnak rá, kellemesen meglepődsz. ;):D :D

Inkább tisztább lenne ha le tudnám sz*rni azt hogy ugyan foglalkoznak-e a HSz-eimmel. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet készíteni lassan a túlélő felszereléseket

 

Veszélyes vírus elszabadulásától tartanak a kutatók

Olyan nincs, hogy elszabadul. Elszabadítják. Ebola és a hasonló esetek jó példa erre.

Majd jön az, hogy véletlenül valamelyik gyógyszergyártó kifejlesztett az utolsó utolsó pillanatban egy szert, ami.....áh, hagyjuk is. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan nincs, hogy elszabadul. Elszabadítják. Ebola és a hasonló esetek jó példa erre.

Majd jön az, hogy véletlenül valamelyik gyógyszergyártó kifejlesztett az utolsó utolsó pillanatban egy szert, ami.....áh, hagyjuk is. :pfff:

 

Persze :D Meg jön a sablon duma hogy nem akarják hogy terroristák kezébe kerüljön. Akkor miért beszélnek róla? Eddig titokban volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt próbálom a fejembe erőltetni jó ideje de valahogy nem úgy érzem a dolgokat ahogy gondolom hogy éreznem kéne.

Ez nehéz ügy. De látszik, hogy igyekszel, és én úgy látom, hogy egyre ritkábban fogy el a cérna, és teszel szóvá ilyesmit. Szerintem jó úton haladsz. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.