Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Vicceltem.... ;) Ugye nem dőltél be? Hofi se találhatott volna ki ennél nagyobb viccet, hogy a nagyinknak szurkoltassunk vad idegen emberekkel, hogy bekerüljön az otthonba. :D Én azóta ezen röhögök. :lol: Azért tartsunk már egy szintet. :D

 

Tudtam ám hogy vicc volt :D:oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na gyerekek. Az alábbi történet is jelzi, hogy érdemes moziba járni. :D

 

Ma voltunk barátnőmmel a Suszter, Szabó, Baka, Kém című filmen, ami elég szövevényes volt, de erről majd a filmek topikban. Szóval, beültünk 10 perccel az előadás előtt. Voltunk vagy 10-en. Egyszer csak bejön egy pacák, azt mondja: "egy pillanatra a figyelmüket kérném: ugye tudják, hogy ez a film egy könyv trilógia első darabja? Nos, ezt a könyvet meg lehet nyerni, csupán egyetlen kérdésre kell helyesen válaszolni. Aki a leggyorsabb, azé. Szóval jól figyeljenek: ... melyik az a fantasy vagy varázs..."

 

Na itt szakítottam félbe, és bekiabáltam: "hééé! Én! Harry Potter!"

 

Fickó les (fel se tette még a kérdést :D). Azt mondja: "igen".

 

Aztán odajött, és átvehettem a 3000 forintos könyvet, meg csinált egy fotót. Nagyon vicces volt. :D

 

Amúgy a főszerepet Gary Oldmanre osztották, sejtettem, hogy valami ehhez kapcsolódó kérdés lesz. Jellemző, hogy mire a faszi elindult felém a könyvvel, addigra eszmélt fel a barátnőm, hogy "volt kérdés?" :D A többi néző azt se tudta, hogy mi történt. :D

 

Nyertem egy könyvet! :D Jeeeeeeeee. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó vagy Donát! :clap::rock:

 

Árányos. :) Bár kicsit szkeptikus vagyok a hosszú távú jövőjével kapcsolatban. Szép-szép ez a számítógép a katona hátsójában is elv, de nekem már túl technikafüggő. Képzeld el, hogy az ellenség - jó, nyilván nem Afganisztánban - egy elektronikai zavaróval hogy ki tudja ütni ezeket a fegyvereket. Ráadásul, ezek a cuccok igen érzékenyek, harctéren javíthatatlanok, és azért kíváncsi vagyok, egy mocsaras vagy párás terepen hogyan boldogulna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szomorú, hogy még mindig ilyenekre költenek. 35ezer dollár egyetlen gránátvetőért, ami tuti, hogy az első adandó alkalommal bekrepál? Ez kábé olyan, mint a Macsakfogó, meg a kétmilliós, távirányítós játékegér...

Mondjuk szívesen kipróbálnám a kifejlesztőin :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szomorú, hogy még mindig ilyenekre költenek. 35ezer dollár egyetlen gránátvetőért, ami tuti, hogy az első adandó alkalommal bekrepál?

Mint a cikkből kiderül, nem krepált be az első adandó alkalommal, sőt, még a kétszázadik alkalommal sem. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint a cikkből kiderül, nem krepált be az első adandó alkalommal, sőt, még a kétszázadik alkalommal sem. :roll:

 

Persze teszteken..."Ideális" körülmények közt. Az ilyenek szoktak az első éles bevetésen a katona képébe robbanni, csak erről mélyen hallgatnak a hírek :roll: Ha meg mégis működik, csak annál szomorúbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyertem egy könyvet! :D Jeeeeeeeee. :)

Gratula, és jó a sztori :) A filmről majd írj, mert én is szeretném megnézni valamilyen formában, és kíváncsi vagyok véleményekre. Mindenképp megnézem, csak érdekel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze teszteken..."Ideális" körülmények közt. Az ilyenek szoktak az első éles bevetésen a katona képébe robbanni, csak erről mélyen hallgatnak a hírek :roll: Ha meg mégis működik, csak annál szomorúbb.

Afganisztánban háború folyik, milyen ideális körülményről beszélsz? Olvastad a cikket, vagy csak láttad? :roll:

"Sőt, várhatóan még jóval nagyobb mennyiség – tízezernél is több darab – megrendelése követi, elegendő ahhoz, hogy az afgán terepen minden gyalogsági osztagnak jusson belőle." Szerinted amiből ekkora mennyiséget akarnak legyártani, az csak tesztelések szintjén létezik?

2010 óta rendszeresített fegyver, 2010. december 3-án volt a fegyver tűzkeresztsége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze teszteken..."Ideális" körülmények közt. Az ilyenek szoktak az első éles bevetésen a katona képébe robbanni, csak erről mélyen hallgatnak a hírek :roll: Ha meg mégis működik, csak annál szomorúbb.

 

 

Éles bevetéseken használták Afganisztánban ahogy Dzséjt is írta.

 

Oldie: Kalasnyikovos kollégát meg kirobbantják épületestül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Afganisztánban háború folyik, milyen ideális körülményről beszélsz? Olvastad a cikket, vagy csak láttad? :roll:

"Sőt, várhatóan még jóval nagyobb mennyiség – tízezernél is több darab – megrendelése követi, elegendő ahhoz, hogy az afgán terepen minden gyalogsági osztagnak jusson belőle." Szerinted amiből ekkora mennyiséget akarnak legyártani, az csak tesztelések szintjén létezik?

2010 óta rendszeresített fegyver, 2010. december 3-án volt a fegyver tűzkeresztsége.

Jól van na, hagytam, hogy a valóságbeli hadviseléssel szembeni undorom és megvetésem beszéljen belőlem. Egyszerűen hányingerem van attól, hogy mennyit költenek az amcsik az afgán kecskepásztorok kiirtására, és utána van képük a "demokrácia" bajnokaiként pózolni.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van na, hagytam, hogy a valóságbeli hadviseléssel szembeni undorom és megvetésem beszéljen belőlem. Egyszerűen hányingerem van attól, hogy mennyit költenek az amcsik az afgán kecskepásztorok kiirtására, és utána van képük a "demokrácia" bajnokaiként pózolni.

Szegény kecskepásztorok a fél világot ellátják heroinnal. Mér báncsák őket? :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény kecskepásztorok a fél világot ellátják heroinnal. Mér báncsák őket? :(

Mert ebből tudnak csak megélni. Erre van kereslet és ha nem akarják, hogy éhezzen a családjuk, akkor ilyet kell termelni.

Ternelhetnének mást is, csak azt kutya nem venné meg.

Amúgy meg ezek az emberek civilek, ártatlanok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert ebből tudnak csak megélni. Erre van kereslet és ha nem akarják, hogy éhezzen a családjuk, akkor ilyet kell termelni.

Ternelhetnének mást is, csak azt kutya nem venné meg.

Amúgy meg ezek az emberek civilek, ártatlanok.

Jézusom nehogy már védd őket. :D Tudod mennyi pénzük van ezeknek? :D Éhezzen a családjuk... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert ebből tudnak csak megélni. Erre van kereslet és ha nem akarják, hogy éhezzen a családjuk, akkor ilyet kell termelni.

Ternelhetnének mást is, csak azt kutya nem venné meg.

Amúgy meg ezek az emberek civilek, ártatlanok.

Az értékesítők/földtulajok nem civilek és nem ártatlanok. Akik éhbérért beszedik azok igen, de hát nem is velük van a probléma. És nem, nem csak ezt lehet megtermelni: a környező országok például Pakisztán érdekes módon nem erre épitik a gazdaságukat mégis jobban elélnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mákteának és az ebből készült ópiumnak komoly hagyománya volt már az ókori Kínában is. Az ópiumháborúról hallottál már, Werebazs? Segítek, nem az amerikaikhoz kötődik...

 

Köszi mindenkinek. Az lett volna a kérdés, hogy melyik fantasy/varázsló filmsorozatban játszott fontos szerepet Gary Oldman. :)

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Robbantgatós kollégának ahhoz közel is kell jutnia ahhoz a ponthoz ahonnét robbantgathat.

 

 

Nem ,nem. 2 Apache, vagy 2 Abrams. Kollégának annyi. Ne hasonlítsuk már össze az amerikai haditechnikát(mely a legjobb a világon) egy nyomorult kézifegyverrel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ,nem. 2 Apache, vagy 2 Abrams. Kollégának annyi. Ne hasonlítsuk már össze az amerikai haditechnikát(mely a legjobb a világon) egy nyomorult kézifegyverrel.

Ki mondta, hogy kézifegyverrel állítanák meg őket? ;) Per pillanat egy orosz csúcs-vadászgép pl röhögve körberepüli az amcsik madárkáit. ;) Nehogy már bevedd, hogy sebezhetetlenek az amcsi fegyverek meg a kezelőik, mert dobok egy hátast. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van na, hagytam, hogy a valóságbeli hadviseléssel szembeni undorom és megvetésem beszéljen belőlem. Egyszerűen hányingerem van attól, hogy mennyit költenek az amcsik az afgán kecskepásztorok kiirtására, és utána van képük a "demokrácia" bajnokaiként pózolni.

 

 

Azok nem kecskepásztorok hanem terroristák akiknek a nyugati világ emberei elpusztitandók. Nem tetszik nekik a jólét és hogy dolgozni kell. Na az USA tanítja őket egy kicsit ezzel védve a gyerekeink jövőjét is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.