Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ody: 4,5 éve utazok a vonalon személy/gyors vonaton, eddig nem volt semmi gond. Szóval kétlem, hogy az IC jegy lenne a megoldás. :) Ha mindig IC-vel mennék az eléggé megdobná a költségvetést.

 

Amúgy meg mindig aludni szoktam. Csak sokszor vannak utastársak is. Elég nehéz lenne alvás nélkül elütni az időt, meg a vonaton mindig elálmosodok. Reméljük, többet ilyen nem lesz. :) És tényleg mázlim volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éjszaka is könnyen elálmosodik az ember. Olyankor én is becsukom a szemem, bár elaludni nem szoktam, túlzottan bennem van, hogy le kell majd szállni, nehogy lekéssem a megállót. Mindig meglepődöm, hogy mennyi ember utazik ilyenkor is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elv meg a szándék a részedről megvan, de a pénz a bolt (szerverek, domain stb) fenntartására mennek, nem az árubeszerzésre. Az továbbra is lopásos módszerrel történik, amiért sem közvetve sem közvetlenül nem fizettél. Szerintem sokkal eredményesebb lenne egy becsületkassza, amit néhány zenecsapat már csinál is egyébként: ingyen letöltheted a zenéjüket, de megadják hogy hova hogyan lehet utalni, amit szánsz rá. És mivel a forgalmazók hasznát nem kell fizetni (lévén nincs forgalmazás) ami pénz befolyik, az viszont az övék. Nem biztos, hogy rosszabbul járnak, mint a CD-s kereskedelem, csak persze a Sony Music nem az ő érdekeikért fog kiállni. Bár végülis nekik mindegy, maximum most tényleg ők lesznek a "jófejek" miközben a hagyományos stúdióknak.... csökken a népszerűsége.

Ja, ez nem rossz ötlet, bár nem tudom, hogy a letöltők hány százaléka lenne olyan becsületes, hogy tényleg dobna abba a kasszába. Szerintem nem túl sok. Bár az is tény, hogy még mindig jobban járnának a készítők, mint a jelenlegi helyzetben.

Remélem, idővel megoldódik ez a letöltőoldalas probléma. Emlékeim szerint, mintha anno az ncore-t is zárolták volna, ma mégis működik. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vonaton én sem alszom, pont azért, amiért Karrde. Ha elalszom, és nem térek magamhoz időben, Szombathelyen ébrednék. Az meg azért vicces lenne az éjszaka közepén. :)

Buszon is fennragadhatnék mondjuk, ha éppen Keszthely felé menővel jövök haza, de a Székesfehérvár-Veszprém szakasz már annyira bennem van, hogy automatikusan ébredek Veszprém határában, akármilyen mélyen is alszom. Még a múltkori tali után is, pedig akkor Várpalotáról azt hittem, hogy még Fehérvár. Szóval nem az útidőre vagyok beállva. :D

Bár a belső ébresztőórám amúgy is elég jó és az éber alvást is elég jól mívelem, de vonaton inkább nem reckírozok.

Személy szerint a kabátzsebemben már évek óta nem hordok értéket. Azóta, hogy egyszer kiesett a buszon (pont egy tali előtt) a pénztárcám, benne minden iratommal. Annak ugyan szerencsés kimenetele lett, mert a buszsofőr találta meg, de azóta inkább farzsebbem hordom. A legtöbb nadrágomon amúgy is gombolható, szűk vagy csak rálóg a 9 mm-es csöve. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kemény Donát. Örülök hogy megúsztad. Nagyon helyesen cselekedtél. Az erőtől megriadnak.

 

A bezárásoktól nem kell félni. Majd nyílik helyettük 30. Akiknek nincs torrent hozzáférésük, majd ha lesz nekem szólok. Ott fent vannak szinkronosan a sorozatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem ezeknek nem ártana egy életfogytiglan és kézlevágás(hogy ne tudjanak gépelni). Hogy miért? Mert ezek nem a kormányzatokat és cégeket szivatják hanem emberek millióit. Pl azt aki meg akarta volna nézni a cbs műsorát.

 

http://www.origo.hu/techbazis/internet/20120123-az-internet-megbenitasaval-fenyegetozik-anonymous.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véleményem szerint nem fog senki se harakirit elkövetni mert nem tudta megnézni mikortól adják a How I Met Your Mothert.

Ellenben ezek olyan szintű problémamegoldások az Anonymustól hogy kitöröm Orbán autójának a szélvédőjét, és ha nem emeli a forintot akkor minden nap ezt fogom tenni. Persze biztos lesznek akik megtapsolnak, talán még facebookos rajongói oldalam is lesz, de attól még nem lesz kevésbé értelmetlen a tettem.

 

Sose volt más ez a hacker csoport, mint a kockafejek erőfitogtatása. Persze hatalmas bátorságukhoz nem fér kétség, mert ugyebár Robin Hood is öt proxyn keresztül rabolgatta a gazdagokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...A csoport korábban megbénította az amerikai igazságügyi minisztérium, a RIAA és MPAA (film, illetve zenekiadói szövetségek), a Universal és EMI zenekiadók és az FBI honlapját...

 

Itt azért akadnak kormányzati szervek is.

 

(forrás:http://index.hu/tech/2012/01/23/bedurvult_az_anonymous/)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van itt rajtam kívül Bumeráng fan? Délelőtt az 501-es légió bent volt a Bumerángban :D

Régen nagyon sokat hallgattam őket, de mikor már olyanból űznek viccet amiért még én is kiosztanék pár sallert akkor már ott valami hibázik. Ezt a műsort most du meghallgattam, de kétszer majdnem a stop gomb felé kattintottam, mert a bunkóságot ( öncélút) már nem tolerálom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van itt rajtam kívül Bumeráng fan? Délelőtt az 501-es légió bent volt a Bumerángban :D

 

 

Reggel munkába indulás előtt szoktam hallgatni egy 20 percet. Én szeretem a humorukat. Persze néha tényleg bunkónak tűnik. Néha még este a neten meg szoktam nézni a honlapjukat és ami érdekel azt megnézem/hallgatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is reggel hallgatom a Bumerángot. Függő nem vagyok, de az a 15 perc, amit hallok belőle, épp elég egy jókedvű munkába induláshoz. :) Egyik kedvencem a "Tudsz hunul?". :D

Igen, néha bunkók, de inkább kedvesen, mint tenyérbe mászóan. Szerintem nem bántó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bochkorékkal nincs bajom, Balázst viszont egy utolsó tahónak tartom. :)

Mármint a Sebestyén Balázst? De miért? Ő még kifejezetten normális, vannak néha piszkáló viccei, de egyébként nincs semmi baj vele. Inkább a Kasza Tibit utálom akit valamiért olyan über király arcnak állítanak be, aztán nincs benne semmi extra, még a poénjai se jók. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bumerángot azóta hallgatok rendszeresen, hogy a nyomdába kerültem. Amíg a telefonnál ülök, az szól. Én sem találom őket bántóan bunkónak, szerintem Balázsék rosszabbak (pedig én a Balázst is bírom).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már a Pirítós óta minden nap hallgatom Balázsékat. Amióta meg a Class-on vannak, azóta kb. a neten is fent van egy srác jóvoltából a teljes adás. Délután/este hazajövök, letöltöm, megy az mp3 lejátszóba és másnap meghallgatom utazás közben (sokat utazok) vagy mikor adminisztrálok a munkahelyen.

Ebből gondolom kitaláltátok, hogy nagyon bírom a srácokat. Főleg a Janit, akit anno a Mennyi? 30! műsorban ismertem meg. Ő a legjobb. :peace:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Morning Show-t azért nem szoktam hallgatni sose mert olyan emberek vannak benne akiket majd' minden nap látok a TV-ben. Nincs bajom Balázsékkal félre ne értsétek :) Amúgy szerintem Bochiékkal semmi gond nincsen, jó lehet néha bunkónak tűnnek de gondolom ők se gondolják azért komolyan, azért vannak fizetve hogy szórakoztassanak. Én is úgy szoktam csinálni mint Phobos a Morning Showval, hazajövök, felmegyek Bumeráng oldalára, letöltöm az aznapi témákat amiket már nem hallottam suli miatt, másnap hazafele buszon meg meghallgatom, körülbelül másfél órányi adás jön így le, ami bőven kitart hazáig :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma reggelre mifelénk jókora havazás kerekedett és csak dél utánra csitult le. Most elég visszafogottan eseget.

 

 

Bochkorékkal nincs bajom, Balázst viszont egy utolsó tahónak tartom. :)

Balázskával én se vagyok kibékülve igaz én inkább tevében szoktam vele találkozni mert nagyon ritkán rádiózok.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább hazavinném mint hogy ne adj isten elüssék :)

Vicceltem.... ;) Ugye nem dőltél be? Hofi se találhatott volna ki ennél nagyobb viccet, hogy a nagyinknak szurkoltassunk vad idegen emberekkel, hogy bekerüljön az otthonba. :D Én azóta ezen röhögök. :lol: Azért tartsunk már egy szintet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.