Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Gondoljatok egy híres emberre, és mehet a menet! Nekem még Vágási Ferit is kitalálta, nagyon nagy, érdemes kipróbálni:

 

Kipróbálom milyen jó

Nagyon jópofa, bár sokat kérdezett, mire rájött, akire gondoltam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam egyelőre beletört a bicskája a fazonnak a dologba. Utána akartam nézni hogy fenn vannak-e még a képek amiket felraktam de nem tudta kitalálni azokat akikhez tartoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

George Lucas 20. kérdésre jött össze neki :)

 

 

 

Más. Az én Celebration Europe videóim megvannak valakinek a gépén? A freeweb ugye bezár, nekem meg csak dvd-re írva (adatként) van meg az egész, az meg ugye.... nem az örökkévalóság. Tudom, jókor jut eszembe :D de... jahh. Elősazer meg fogom nézni a DVD-n mi van jól és mi nem, de ha esetleg valami hiányzik, kitől tudom pótolni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más. Az én Celebration Europe videóim megvannak valakinek a gépén?

Huha, meg kell néznem, hogy megvannak-e valahol lemezen. Ha nem sürgős, akkor jövő héten, sajnos a héten nem igazán tudok nekiállni keresni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, esetleg ért valaki az eMule nevű programhoz? Ugyanis találtam bizonyos linkeket, amelyeket csak edk2 klienssel lehet letölteni, az eMule pedig támogatja ezeket. Igazi ritkaságokról van szó, híres sorozatok webizódjai és hasonlók, én pedig ezen a szinten mániákus gyűjtő vagyok. Ránézésre úgy néz ki, mint a torrent, be is töltöttem a sok letöltést, de egyik sem indul el, mi lehet a baj?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, esetleg ért valaki az eMule nevű programhoz? Ugyanis találtam bizonyos linkeket, amelyeket csak edk2 klienssel lehet letölteni, az eMule pedig támogatja ezeket. Igazi ritkaságokról van szó, híres sorozatok webizódjai és hasonlók, én pedig ezen a szinten mániákus gyűjtő vagyok. Ránézésre úgy néz ki, mint a torrent, be is töltöttem a sok letöltést, de egyik sem indul el, mi lehet a baj?

Olyasmi mint a DC++. Ha nem indul el a letöltés az szerintem azért van, mert nincs meg elég embernek. Gondolom nem a legújabb Lady Gaga albumot akarod leszedni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, esetleg ért valaki az eMule nevű programhoz? Ugyanis találtam bizonyos linkeket, amelyeket csak edk2 klienssel lehet letölteni, az eMule pedig támogatja ezeket. Igazi ritkaságokról van szó, híres sorozatok webizódjai és hasonlók, én pedig ezen a szinten mániákus gyűjtő vagyok. Ránézésre úgy néz ki, mint a torrent, be is töltöttem a sok letöltést, de egyik sem indul el, mi lehet a baj?

 

 

Kapcsold kia Windows tűzfalát. Anno nekem a DC++ azért nem ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.