Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, caseyjones írta:

Szerintetek van rá esély, hogy a Kánon-könyvek közül néhány arra a sorsra jut, mint pár Legends-könyv, tehát hogy 15-20 év múlva úgy kell majd vadászni rájuk, mert olyan ritkák? Pl. mint most A Birodalom árnyai, a Külső űr, az X-szárnyúak-sorozat, A holtak védelmezői... 

Nem lenne jó, ha mondjuk x év múlva kedvet kapnék pl. A Sith nagyurakhoz, aztán 15K alatt addigra már nem lehetne hozzáférni. 

 

Ez attól függ, hogy a Disney-Lucasfilmnél meddig lehet folyamatosan újítani a szerződéseket. Eddig a Szukits Kiadó mindent megtett annak érdekében, hogy a lehető legtovább lehessen árulni a SW könyveket - tök mindegy, hogy kánon vagy legendák.

A korábbi kiadók - pl. Lap-Ics Aquila, Valhalla erre nem fektettek hangsúlyt a 90-es és a 2000-es években. Kiadták egyszer és nem akartak, vagy nem tudtak hosszabbítani, ezért csak rövid ideig voltak piacon az ő könyveik. Ezért van az, hogy több könyv is óriási hiánycikk lett rövid időn belül.

 

Más. A Bizonyos Szemszögből - A Birodalom visszavág antológia magyarul leghamarabb és legjobb esetben 2021. március - április környékén jöhet, legalábbis jelen jóslásom szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
19 órával ezelőtt, Iqvi írta:

happy winnie the pooh GIF@Kargarosz ezt nézd nézd:D!

 

Nagyon finom, és külön az Akciós menübe is sok finomság van most :D  Sőt mindenhol aki akar venni könyvet a Szukitson az tényleg most tegye. 

 

2020. 06. 26. - 0:19, Nute Gunray írta:

Valószínűleg inkább emiatt tűntek el az előrendelhető és az új könyvek ideiglenesen.

 

Ez oké,de áruld már el nekem ez a fő oldalon hol vagyon írva? Mert én nem látom sehol se lehet én vagyok a vak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

 

Ez oké,de áruld már el nekem ez a fő oldalon hol vagyon írva? Mert én nem látom sehol se lehet én vagyok a vak. 

Kint van a Szukits facebook oldalán, a kódot végig nagybetűvel írd. Ja és mégvalami, csak egyéni könyvekre érvényes, csomagtermékekre nem.:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Kint van a Szukits facebook oldalán, a kódot végig nagybetűvel írd. Ja és mégvalami, csak egyéni könyvekre érvényes, csomagtermékekre nem.:(

 

Az oké,de én a fő oldaljukat többször nézem azért oda se lett volna rossz megemlíteni :D Mind1 rád számíthatok, ha bármikor ilyen van az biztos,hogy jelzel :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, luke19 írta:

Érkezni fog a jövőben egy Mandalorian regény, sajnos több részletet nem árultak el. Az író Adam Christopher lesz. Egyéb finomságok is lesznek.

Na ez nagyon érdekesen hangzik.:D Engem az se érdekel, ha az egész könyv Baby Yodáról fog szólni, akkor is megveszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide, nagyon remélem, hogy ez magyarul is meg fog jelenni.

 

Mellesleg az ifjúsági regényváltozatot egy visszatérő, Joe Schreiber írja. Ő még az új kánonban nem alkotott.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Mellesleg az ifjúsági regényváltozatot egy visszatérő, Joe Schreiber írja. Ő még az új kánonban nem alkotott.

De, éppenséggel alkotott. Méghozzá a Solo ifjúsági regényváltozatát. :)

 

A Mandalorian regény kódneve Sparrow lesz. Khm... csak nem Hondo teszi tiszteletét? :D

A többi is érdekes lesz. Már alig várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide, nagyon remélem, hogy ez magyarul is meg fog jelenni.

 

Mellesleg az ifjúsági regényváltozatot egy visszatérő, Joe Schreiber írja. Ő még az új kánonban nem alkotott.

Azt hiszem a Kolibri vezetője pedzegette, ha lesz képeskönyv A mandalorihoz, akkor azt kiadják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most összegeztük a kiadónál hány kötet várható. Ami most még nincs fent a honlapon sem előrendelhetőben, sem előjegyezhetőben elég szép mennyiség. 9 könyv még idén év végétől kb. 2021. nyár végéig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.