Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 3 hónappal később...

Elvileg Werebazs fordítja, bár még egy szót se írt ide, szóval reménykedjünk benne, hogy tényleg ő lesz az új fordító.

 

Bízzunk az Erőben,hogy fordítani fogja. Szerintem szív ügye ez neki is ha ideje engedi persze. Kíváncsi vagyok nagyon a részre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne aggódjatok, itt vagyok, fordítani is fogok, csak azért nem írtam eddig ide, mert nem igazán tudtam mit mondjak :oops: Mindenkinek, Lok Durd-nek külön is köszönöm a bizalmat igyekezni fogok rászolgálni.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne aggódjatok, itt vagyok, fordítani is fogok, csak azért nem írtam eddig ide, mert nem igazán tudtam mit mondjak :oops: Mindenkinek, Lok Durd-nek külön is köszönöm a bizalmat igyekezni fogok rászolgálni.

Előre is köszi. Nem tudtam, hogy Te leszel. Azt hittem, hogy KyloRen lesz. Bár Ő amilyen hirtelen jött, úgy el is tűnt.

Te azért már nem "tegnap óta" vagy a fórumon. Várjuk a munkáidat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előre is köszi. Nem tudtam, hogy Te leszel. Azt hittem, hogy KyloRen lesz. Bár Ő amilyen hirtelen jött, úgy el is tűnt.

Te azért már nem "tegnap óta" vagy a fórumon. Várjuk a munkáidat!

Várjuk a feliratok. Köszönjük előre is. Az Erő legyen veled.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne aggódjatok, itt vagyok, fordítani is fogok, csak azért nem írtam eddig ide, mert nem igazán tudtam mit mondjak :oops: Mindenkinek, Lok Durd-nek külön is köszönöm a bizalmat igyekezni fogok rászolgálni.

Valami ilyesmire vágytam. :D Köszi szépen, hogy elvállaltad! Kíváncsian várjuk az eredményt.

 

A személyeskedést kéretik itt mellőzni.

Ki személyeskedett és hol? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Werebazs!

Melyik változatot szedjük le? Tudható, hogy melyikhez lesz a felirat?

 

szerk.: a 720p "UAV" változatban van angol felirat! Lehet hogy a többiben is. Én ezt szedtem egyelőre.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan szedted le? Nekem nincs se torrentem se cloud-om, szóval egyenlőre keresgélek. Egy elvileg HDTV-720-ra időzített felirat fájlt már találtam, de videót hogy leellenőrizzem egyenlőre nem. (Pont most omlott össze a harmadik letöltésem, elvileg olyan fájl volt mint a tiéd)

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan szedted le? Nekem nincs se torrentem se cloud-om, szóval egyenlőre keresgélek. Egy elvileg HDTV-720-ra időzített felirat fájlt már találtam, de videót hogy leellenőrizzem egyenlőre nem. (Pont most omlott össze a harmadik letöltésem, elvileg olyan fájl volt mint a tiéd)

torrentről:

https://rarbg.to/torrent/makl5fu

 

Lehet, hogy le kellene szedned egy torrent klienst. Hisz így a legegyszerűbb és gyors is.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy angol felirat, web-dl-hez jó.

 

Szerk: Ja bocs, nekem nem engedi feltölteni

 

Hogyhogy? Csatolva simán engednie kell, csak előtte a file-t tedd zip-be, vagy rar-ba.

Amúgy van már felirata Werebazsnak és a legtöbb változat tartalmazza az angolt, szóval nem biztos, hogy kell külön, de ahogy gondolod! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nekem se engedte még rar-ba se

Simán megy a file csatolás. Valamit nem jól csináltok.

Ez egy .srt file zip-be csomagolva total commander segítségével.

"Új válasz"---"tallóz"---"csatol"---"Hozzászól"!

Ezt most ne szedje senki, mert nem az! ;)

red.tails.1080.zip

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.