Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na jó csak nekem tűnik úgy, hogy a Jedik ebben az évadban rohadtul háttérbe szorulnak, és inkább Padmé a főszereplő? :) Meg Ashoka? :D
Eddig ez a képlet. :P De nem is baj. Két évad alatt szinte csak a Jedik és a klónok voltak előtérben. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem készíteni a 2. évadot 1080p Blu-Ray RIP-ben, magyar szinkronnal

Az 1. lemezt tudtam eddig rippelni és 5 epizód alá már hozzáigazítottam a magyar szinkront és a feliratot.

Készítek 5.1-es hangot is, bár ha erős a sorroundból hallható zene akkor egy kicsit diszharmónikus, mivel egy kicsit más, mint a frontokból szóló magyar változat, de effekteknél jól jön az 5 hangszóró és a mélynyomó (ha nem tetszik az mkv tartalmazza a 2.0-ás szinkront is.)

 

Az első 5 rész ugyan az, mint a TV-s változat. 1 évadnál a Blu-Ray változat hosszabb volt...

De simán nem lehet alátenni a 720p-s hangot, mivel ott az epizódok többsége SKYHD-ról felvett PAL változat volt, a Blu ray forrás meg 23.976 fps.

 

2-3 hét lesz amíg befejezem (és a 2. és 3. disc beszerzése még folyamatban van...)

Szerkesztve: - kenand
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem készíteni a 2. évadot 1080p Blu-Ray RIP-ben, magyar szinkronnal

Az 1 lemezt tudtam eddig rippelni és 5 epizód alá már hozzáigazítottam a magyar szinkront és a feliratot.

2-3 hét lesz amíg befejezem (és a 2. és 3. disc beszerzése még folyamatban van...)

Ennek biztos sokan örülnek majd. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az oldaloam látogatói szívesen vennék, az biztos. :P
Előző hsz-ban van a 16-os rész.

Amúgy meg a látogatóid nem valami szimpatikusak, nem ismerik az oldalam elérhetőségét :D

Valamint az aláírásodban lévő webcímet is módosíthatnád :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük Kenand és Phobos! Egyébként szerelmes vagyok ebbe a sorozatba. :D

 

 

A képi alapot már gyűjtöm a 3. évadhoz is:)

Már csak a szinkron hiányzik...pár hónap múlva (április, május?) talán megérkezik

 

Fejlődtem a PAL-NTSC konverzió tekintetében, a hang nyújtáshoz már profibb software-t használok, így jobb a minőség.

Persze a legjobb, ha nem kell nyújtani, de nehéz jó minőségű PAl anyaghoz hozzájutni. (vagy csak jóval később jelenik meg)

 

Ez most offtopik:

De ha szerettek egyéb Lucas dolgot is....

 

Egy kedves ismerősömmel elkészítettük a Monkey Island SE 1 és 2. részének is a magyarítását

PC-re és iPhone/iPod Touchra is

 

Itt megtaláljátok:

http://www.szfki.hu/~selm/forditas/

Szerkesztve: - kenand
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képi alapot már gyűjtöm a 3. évadhoz is:)

Már csak a szinkron hiányzik...pár hónap múlva (április, május?) talán megérkezik

 

Fejlődtem a PAL-NTSC konverzió tekintetében, a hang nyújtáshoz már profibb software-t használok, így jobb a minőség.

Persze a legjobb, ha nem kell nyújtani, de nehéz jó minőségű PAl anyaghoz hozzájutni. (vagy csak jóval később jelenik meg)

Sok sikert. Nekem megvan a gyári BD kiadás, így páholyban vagyok. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2. évadhoz van szinkronos HD letöltési lehetőség? Eddig csak az 1. évadhoz találtam, illetve a 2.-hoz is, de csak angolul.
720p-hez már fent van 1-16-ig, meg a 22-es is. A napokban megy fel a hiányzó.

1080p-hez meg kenand mostanában készíti a dualt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz a linkeket Phobos, a 16-17-18. rész már a gépemen csücsül. :D

A korábban feltöltött részeket egyébként hol tudom elérni? Természetesen nem találom. :D

Lévén, hogy Jinx oldala még mindig béta, így az én oldalamon fellelhetőek még. Regiszrálni kell oda, viszont csak 11 után tudlak majd aktiválni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lévén, hogy Jinx oldala még mindig béta, így az én oldalamon fellelhetőek még. Regiszrálni kell oda, viszont csak 11 után tudlak majd aktiválni.

Bevallom, eddig nem ismertem az oldalad, de már lementettem a könyvjelzők közé. :D

 

Egyébként csak nálam tölt ilyen lassan (30-40 kb/s), vagy másnak is órákig tart mire lejön egy rész?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bevallom, eddig nem ismertem az oldalad, de már lementettem a könyvjelzők közé. :D
:D Regisztráltál? Mert nekem nem jött e-mail :D

Nekem max. sebességgel jön, ha magáról a multupload-ról töltöm. Másoknak a megaupload-ról jön max. sebességgel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Regisztráltál? Mert nekem nem jött e-mail :D

Nekem max. sebességgel jön, ha magáról a multupload-ról töltöm. Másoknak a megaupload-ról jön max. sebességgel.

Az előbb próbáltam, de valami nem felel meg neki. :D

Az e-mail cím, a jelszó és a megerősítő kód pedig biztos, hogy jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlenül. Ki lehet emelni a Klónok háborújából számtalan más eseményt is. Tényleg nagyon monoton lenne, ha csak csatákról szólna minden epizód, kellenek ilyenek is szerintem. Bár az igaz, hogy nem minden ilyen mellékszált sikerült maradéktalanul jól megoldani.

én nem azt mondom hogy csak csatákrol szóljon de igazán megcsinálhatnák ugy a sorozatot mint anno a régi Tartakowsky féle cw-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.