Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem túldramatizáljátok.

 

Az alapszitu alapján, előre elkönyvelitek, hogy ez egy sz*r történeti szál lesz (megsúgom, ezzel a hozzáállással nem is fogtok pozitívan csalódni). Nekem sem tetszik az alap, mégis kíváncsian várom, hogy sül el... mert egyáltalán nem garantált, hogy rosszul. Félbevágták? Grievous eredeti teste olyan súlyosan roncsolódott, hogy, hogy néhány szervén kívül semmi nem maradt belőle. Annak túlélése mennyivel hihetőbb? Gyakorlatilag felrobbant az egész élőlény. Mault félbevágták, a fénykard azonnal összeforrasztotta a sebeket... a zuhanást meg kimagyarázzák, ahogy akarják. Ahogy arra is előálltak már egy ötlettel (lásd KisKósa spoilere), hogy miért nem emlékszik semmire, hol volt 13 évig. Válaszok mindig vannak, ha elég kreatívak vagyunk, az, hogy ezek kinek mennyire erőltetettek, már egyéni ízlés kérdése. Dooku azért sem jó példa, mert neki a fejét szelték le, amit esélytelen, hogy bárki túléljen, még egy ilyen technikai fejlettséggel rendelkező univerzumban is.

Ha ésszerűen hozzák vissza, úgy, hogy történeti szempontból legyen értelme és logikus maradjon a filmekkel szemben, nem biztos, hogy csapnivaló lesz. Sőt, én már egyre pozitívabban állok hozzá... annyira, hogy az már engem is meglep. De ahogy írtam, aki úgy áll hozzá, hogy "ez sz*r lesz, hatalmas marhaság" úgy, hogy nem is látta az epizódot, az ne csodálkozzon, ha valóban nem fog tetszeni neki.

Mellesleg szerintem a klón megoldás ritka ötlettelen húzás lenne. Inkább álljanak elő egyedi ötletekkel, még ha az sokakat meg is oszt.

 

Bár már rengetegszer szó volt róla, várjuk ki, amíg látjuk az epizódot, utána nyugodtan lehet véleményezni, mert akkor már lesz hiteles alapja. ;)

Én nem érzem kényszernek, hogy mindent jónak találjak amire rá van irva, hogy SW. Ha marhaságnak tartom, hogy Maul él akkor marhaságnak tartom és semmi kedvem magamnak bemagyarázni, hogy ez nem ostobaság. Ilyen alapon szólhatna bármiről a Clone Wars: szóljon a teletubikról meg golfozó rohamdroidokról mi meg majd jól belelátjuk hogy milyen jó meg majd jól állunk hozzá és akkor minden oké lesz. Nekem ilyen játékba semmi kedvem belemenni. Csináljanak épkézláb részeket normális sztorival. Ha valami pedig a gyökerénél, az alapkoncepciónál rossz persze hogy előre elásom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, a "Star Wars' embléma nem feledtethet semmit, ha rossz az alapkoncepció, akkor rossz, még akkor is, ha a Star Wars franchise-ról van szó. Én úgy látom, ez a Darth Maul-szál rossz lesz, és visszahozatala csak nagyon sok belemagyarázással lehetséges. A miérteken meg kár gondolkozni. Maul nem azért tér vissza, mert jaj de jó, jöhet az Obi-Wan - Maul Round 2, hanem pusztán a pénz miatt. Maul népszerű szereplő, így a készítők abban reménykednek, hogy újbóli szerepeltetésével ugrik a sorozat nézettsége. Szerintem nem az utóbbi kell, hogy legyen a legfőbb szempont :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, a "Star Wars' embléma nem feledtethet semmit, ha rossz az alapkoncepció, akkor rossz, még akkor is, ha a Star Wars franchise-ról van szó. Én úgy látom, ez a Darth Maul-szál rossz lesz, és visszahozatala csak nagyon sok belemagyarázással lehetséges. A miérteken meg kár gondolkozni. Maul nem azért tér vissza, mert jaj de jó, jöhet az Obi-Wan - Maul Round 2, hanem pusztán a pénz miatt. Maul népszerű szereplő, így a készítők abban reménykednek, hogy újbóli szerepeltetésével ugrik a sorozat nézettsége. Szerintem nem az utóbbi kell, hogy legyen a legfőbb szempont :(

De a sorozat nézettsége így is jó, további évadokról szerződés a zsebben. A CN egyik húzó sorozata ez. No de befejeztem a károgást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem érzem kényszernek, hogy mindent jónak találjak amire rá van irva, hogy SW. Ha marhaságnak tartom, hogy Maul él akkor marhaságnak tartom és semmi kedvem magamnak bemagyarázni, hogy ez nem ostobaság. Ilyen alapon szólhatna bármiről a Clone Wars: szóljon a teletubikról meg golfozó rohamdroidokról mi meg majd jól belelátjuk hogy milyen jó meg majd jól állunk hozzá és akkor minden oké lesz. Nekem ilyen játékba semmi kedvem belemenni. Csináljanak épkézláb részeket normális sztorival. Ha valami pedig a gyökerénél, az alapkoncepciónál rossz persze hogy előre elásom.

Már nem azért, de hol írtam olyat, hogy mindent jónak kell találni (ráadásul kényszernek), amire rá van írva, hogy SW? Sehol. De arra is meg mernék esküdni, hogy direkt hozzátettem: "Ez még nem jelenti azt, hogy minden sz*rt le lehet nyomni a torkomon." Nem szeretem, ha kiszínezik a hozzászólásaimat. :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól tudod. :) Grievous szerveiből csupán az agya, néhány létfontosságú szerve, illetve a fejének egy része (többek közt a szemei) maradtak meg.

De ez is arra világít rá, hogy jóval súlyosabb sérüléseket élt túl, mint Maul. Mert bár Grievous sokkal inkább gép, az élő szervei nélkül mégse lenne több egy rakás ócskavasnál, így végső soron mégis élőlény, a legfejlettebb kibernetikával. Obi-Wan sem véletlenül úgy ölte meg, ahogy.

 

 

De Maulról nem tudott senki. Kenobi kettévágta és lezuhant az aknába. Ha ezt túléli akkor minden sw történés baromság. Vader miért nem élte túl a villámozást az EP6-ban? Könyörgöm, Mault kettévágták, a beleit stb. Nincs élőlény aki ezt túlélje. Bármilyen történetet szőnek köré ,írtózatos baromság lesz a vége. Ebből nem lehet jó kijönni, bárhogy reménykedtek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

s04e17

 

 

 

Nos igen: Jófajta töltelék-epizód volt. Helyén kezelve: 9/10

 

Előképek a következő részből:

Szerintem az elsőt kell alapul venni, de gondoltam berakom a másikat is.

Fura mód nem egyezett meg a két kép a főbb tcw szekcióban és maga a rész adatlapján.

 

És már a kép is lelövi, de

 

már megint! Anakin vs. Dooku...Ennél jobb alkalmuk pedig nem lesz egy általam rég áhított Windu vs. Dooku-ra. Nem igaz, hogy nem unják. Én nagyon.

epguide418.jpg

epguide418-2.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan jön tőlem egy újabb adag még meg nem nézett részről pár mondatos vélemény, amit lehet, hogy a hétvégén meg is ejtek! :)

Mehet a részek topikjaiba nyugodtan az értékelés. :)

 

Előképek a következő részből:

Szerintem az elsőt kell alapul venni, de gondoltam berakom a másikat is.

Fura mód nem egyezett meg a két kép a főbb tcw szekcióban és maga a rész adatlapján.

Köszi! Szerintem is marad az első. Sokkal jobb. A második csak egy nagy homály.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már beraktam lentebb. Ki is beszéltük. :)

Pedig 2 oldalt visszanéztem, de ahogy látom, még régebben volt :(

Bocsi, nem tudok annyira képben lenni mostanság a TCW-vel és a topicokkal sem. :(

 

Viszont az előzetest még nem láttam berakva:

http://www.youtube.com/watch?v=eQK1mIjN3u0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jé! túl vagyok az 500 hsz-en. Nemrég még néztem, hogy lassan ott tartok, de persze az 500-ast nem vettem észre, mikor írtam.

Persze legtöbbetekhez képest még ez is semmi, de azért öregszem itt a fórumon is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Crisis on Naboo

 

 

Basszus! Mekkora már??? Obinak kellene lelőni Palpatine -t. :D

 

 

 

 

Kétlem, hogy Palpit kéne lelőnie, egy hullát bajosan cserélhetnek ki szeparatista hadifoglyokra. Szerintem a testőrségét kell majd megritkítania. :para:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most már van sima 720p is.

 

Valóban:

egyelőre kipróbálatlan, de íme:

 

 

 

Mondjuk a file méretek gyanúsak, túl nagyok, ha gondoljátok várjatok, már töltöm az egyiket!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Máshelyről ugyan, de már letöltöttem, és annak is ekkora mérete volt. Ez most ekkora lett valamiért. :)

 

Így van, a torrent tutira jó, felteszem a másik is, hisz a méret stimmel.

Lok és Ody felirata pedig tökéletes hozzá!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.