Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ashoka, mikor a lépegető elejére felugrott, és a kabinból láttuk, az sztem vizuálisan nagyon jó elgondolás volt. Tetszett.

 

Anakin ismét zúz, ott van a toppon. De hogy a tw'ilek csajt hogy fogják likvidálni, arra kíváncsi leszek. (sztem ősszehívják a válságstábot a jediknél, hogy jó hogy nincs érzelem de ennek a feje akkor is durva... :P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ashoka, mikor a lépegető elejére felugrott, és a kabinból láttuk, az sztem vizuálisan nagyon jó elgondolás volt. Tetszett.

Vajon a klónpilóta tudott koncentrálni a vezetésre? :P

 

Amúgy nem twi'lek, hanem tougruta vagy valami hasonló nevű faj. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon a klónpilóta tudott koncentrálni a vezetésre? :P

Az egy nagyon jó jelenet! Egyébként az egésznek súlya van. Ez a sziklán harcolás is remek ötlet, és nagyon eredeti. Látni kellene egyben az egészet... végülis ha a harcok jók lesznek, már csak azért is érdemes lesz megnézni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hát akkor ezért nem szimpatikus! :P

Nem Aayla Secura-stílus, hanem Shaak Ti :P

 

Amúgy a jelenet ízelítőnek jó, de én már nem akarnék ennél hosszabb jelenetet így előre látni a filmből, mert akkor elvész az újdonság varázsa a moziban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az oké, hogy az SW főleg gyerekeknek szóló mesefilm. Nade ennyire leadni a évszámot a megtekintéshez szükséges évekhez! De nem baj, Tamáska belefér az intervallumba. :P

És ezért fognak engem zokszó nélkül beengedni, míg rád meg furcsán nézni, hogy mit keres egy ilyen vén ló a mesefilmen. :P

 

Nagyon jó jelenet, azt hiszem, a csaták vinni fogják a filmet. Ashoka fura, a zene nekem tetszett. Játékokban már hallottam furábbat is, szóval viszonylag nem furcsa, ha egy nem tipikus SW zene cseng SW alatt. A gegek is tetszettek, a droidok mindig elég mókásak voltak, különösen az ep3-ban. Bár kicsit értelmetlen ez a leszédülő fémkupac, de a másik beszólása telitalálta. És hát a csatákat nem lehet eléggé dícsérni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atomjó lesz. Tetszik az elektronikus zenei taktus is. Ashokát imádom, mimikája rendben van. Moziban ott leszek...remélem. Animáció nagyon minőségi...jobban tetszik mint a Pixar termékek. A mozgás kissé báb jellegű, de nem gáz mert ez marionett filmeket vett alapul.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... Izgalmasnak néz ki :P

Viszont a szinkronok miatt kicsit szomorú vagyok. Mace Windun, C-3PO-n és Grievouson kívül más szinkronhangok lesznek :P

De most nézem, augusztus közepén kint leszek Angliában és akkor mutatják be ott is :D

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzetes nagyon jó.Nekem tetszenek a robotok marhaságai a tanítvány sem gond kinézetileg, de azt elvárom, hogy hihetően magyarázzák meg. hogy került Anakin mellé(aki bizonyos értelemben szintén zöldfülű).

 

 

Kit Fisto nem igazán lehet a Halálcsillagon, mert azt az EP3 végén kezdték építeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek hír! Állítólag a film 121 perces lesz. Ez is felettébb érdekes!

Én azt sem tudom, hogy akkor most 3 vagy 4 részt vontak össze a tv sorozatból.

Eddig mintha 3-ról beszéltek volna, de ez megerősíti a 4-et.

 

És akkor ezt az első négyet nem adják le a tv-ben szeptembertől, ugye? Egyből az ötödikkel kezdenek, és heti bontásban adagolják (szünet nélkül, nem úgy, mint a Lost, rajfilm Clone Wars 1. évad vagy a Battlestar Galactica sorozatoknál, ahol fél évet is kell(ett) várni)?

Volt erről valami?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi konkrét nem volt, de itt előre elkészítik szinte az összes részt. Szerintem nem kell majd hónapokat várni két epizód között. Egyébként egy két órás mozifilmben azért már a sztorinak is izmosnak kell lennie!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.