Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én biztosan. :)

 

Helyes! 4 rész hosszú idő..még szünet nélkül is. Az ember gondolatai teljesen ráállnak egy akutális világra az sw-n belül ilyenkor.

Mióta is divat quadrológia a tcw-ben? 4. évad? -asszem. Nem rosszak ezek, de most nagyon jól fog esni a vérfrissítés!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki tudja, hogy nálad kevesebb ember szereti jobban ezt a sorozatot, soha egy részt nem szidtál. Még én is szapultam egy részt, mégpedig a tea akciót, pedig aztán én is szerelmes vagyok a sorozatba...és bizonyosan vannak még jópáran, akik hozzánk hasonlóan picit elfogultak de mindenekelőtt igyekszenek csak a jót meglátni, de előtted kalapot kell emelni! (ez már majdnem nyalás volt!) :love:

Ugyan már Zééé. :) Ne hozz zavarba. :oops: Beleélem magam, ennyi. Nem kell ezt túlragozni barátom. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ej de várom már a következő részt!

Remélem mindenki rá tud hangolódni a dráma után!

 

Igyekszem nem nagy elvárásokkal nekimenni ennek a következő szálnak... Lehet nálam az Onderonnal is az volt a baj, hogy túl nagyok voltak az elvárásaim :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már Zééé. :) Ne hozz zavarba. :oops: Beleélem magam, ennyi. Nem kell ezt túlragozni barátom. :)

 

Azééé nem olyan nagyon túlzó ez! :D Szerintem te vagy itt a legnagyobb TCW rajongó....ez vitán felül áll. Meg azért viszed itt a fórumot évek óta, ami ismét tiszteletet érdemel. Sok jó embert összegyűjtöttél, csolibácsi, KisKósa, WBalázs...Frenki, Kudar, Donát stb. végtelenségig lehetne ragozni, ez azért jelent valamit! Most megyek TCW-t nézni! :peace:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hammil sikeres lett a popkultúrában, mégha Hollywood nem is kért belőle (vagy Ő nem kért Hollywoodból!). Sok fatökű színész van a vásznon, akiknek inkább krumplit kéne pucolniuk. Kedvencem Pátiszón Róbert a Tájlájtból...sem szinészi kvalitása, sem férfias kiállása nincsen, egy nagy nulla, egy csinált sztár, akinek a képét csókolgathatják az agyamputált lányok.

Hammil saját képregénysorozattal is büszkélkedhet (The Black Pearl), a Wing Commander PC játékban ő volt Blair az űrvadász, amivel végérvényesen bevéste a nevét az elektronikus szórakoztatóiparba. Emellett híres szinkronszínés, Jockert mindenki a személyével (jobban mondva a hangjával) azonosítja, ahogy azt lentebb már leírták. Filmszínészként nem lett befutott...ami annyit jelent, hogy nem lett mainstream, nem futtatták, mert azt azért tudni kell, hogy a Hollywood és nem a nézők döntik el, hogy kit avanzsálnak sztárrá, ahhoz pedig le kell feküdni a pénznek, el kell kurvulni nem is kicsit, szipákolni kell a fehér port a partykon, be kell lépni a szcientológia egyházba, jóba kell lenni Tom Cruissal és nem árt ha biszexuális is az ember. Hollywood egy nagyon mocskos dolog, sok könyv született már róla, hogyan keletkeznek ott a sztárok. Szerintem nem szégyen, hogy Mark Hammil más téren érvényesült. Egyébként a Star Wars-ban szuperül játszik, legalább annyira hiteles, mint Michael J. Fox a Vissza a Jövőbe trilógiában.

 

Ez most már offos kissé, de azért elmondom, tökéletesen képben vagyok Hamill munkásságával, de azt beláthatjátok, hogy amíg Hamill szinkronszínészként és valljuk be, filmen B-kat színészként tengődött, addig Harrison Ford hollywood egyik állócsillaga lett, és az biztos, hogy ő nem kurvult, nem volt biszex és még csak gazdag sem, csak pusztán hihetetlen tehetséggel rendelkezett. Luke figurája természetesen abszolút tagja a popkultúrának, a Hamill-féle Joker szinkront nem hiszem, csak az elvetemültebbje ismeri, nekem kapásból két nayságrendekkel jobb színész jut eszembe Jokerről, és az a baj, hogy az egyik még ráadásul rendelkezik azzal a tulajdonsággal is, hogy ő Jack Nicholson. Amúgy Marty McFly inkább Han Solo, Luke figurája meg inkább a Frodo meg Harry Potter archetípus előfutára. Ezekből a szerepkörökből nagyon nehéz kitörni, például most Radcliffe is nagyon próbálkozik, meg a már említett Robert Pattinson is, de nekik is nagyon nehéz dolguk lesz, és sejthető, hogy valószínűleg soha nem is fog sikerülni nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

addig Harrison Ford hollywood egyik állócsillaga lett, és az biztos, hogy ő nem kurvult, nem volt biszex és még csak gazdag sem, csak pusztán hihetetlen tehetséggel rendelkezett.

Kicsit OFF, de Fordnak nem tehetsége volt, hanem sármja. Ez főleg az újkori filmjeiből látszik. Itt ugyanis az utóbbi már kiveszett belőle és elég egyértelműen látszik, hogy szinésznek úgy önmagában legfeljebb jó közepes (de ez tényleg csak jó szivvel állitható). A sárm + a befolyásos barát (Lucas) kombó viszont már elég egy jó szinészi karrierre és aligha vitatható hogy Han Solonak, Indiana Jonesnak tökéletes volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Tehát most már vuki is lehet Jedi.

 

 

Igen volt egy korábbi kép, amin szerepelt és én feltettem hogy padawan lehet, de valaki írta, hogy garantáltan nem, mert Lucas ezt megtiltotta, de a videó alapján ez már nem kérdés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a padawanok közül a tholothi lepett meg legjobban, nem hittem volna, hogy valaha is találkozunk gyerekkel abból a fajból :)

Egyébként jó látni, hogy a háttér részletekre is figyelnek a készítők- gondolok itt a Templom körül tevékenykedő klónokra :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen volt egy korábbi kép, amin szerepelt és én feltettem hogy padawan lehet, de valaki írta, hogy garantáltan nem, mert Lucas ezt megtiltotta, de a videó alapján ez már nem kérdés.

Igen én írtam, még valamikor régebben olvastam. Rögtön utána néztem meg a wookie "Wookies" lapját, és ott már írták, hogy a tiltás ellenére szerepelni fog ez a wookie Jedi tanonc a TCW-ben, és hogy emiatt nem tisztázott a helyzet a tiltás körül. Úgy tűnik Lucas meggondolta magát, de hivatalosan még nem fűztek hozzá semmit a dologhoz :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz a videókat, Ágki!

 

 

Gondolom a hangulatváltás kedvéért ékelték be az Onderon után ezt a történetet. Kissé az Academy-re emlékeztet az 1. videó, ahol rövid időre Ahsoka válik egyfajta tanárrá. Várom, miként alakul a további története...

 

A wookiee-s dolgot nem értem... miért ne lehetne wookiee Jedi? Mivel indokolta George?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A wookiee-s dolgot nem értem... miért ne lehetne wookiee Jedi? Mivel indokolta George?

Ugyanazzal, minthogy miért nem lehet felfedni Yoda szülőbolygóját és faját: "Csak" :P

 

Lehet, hogy Lucas csak ebben az egy esetben tett kivételt.

Nem, mert a Dawn of the Jedi-ban is van egy wookie Jedi.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen én írtam, még valamikor régebben olvastam. Rögtön utána néztem meg a wookie "Wookies" lapját, és ott már írták, hogy a tiltás ellenére szerepelni fog ez a wookie Jedi tanonc a TCW-ben, és hogy emiatt nem tisztázott a helyzet a tiltás körül. Úgy tűnik Lucas meggondolta magát, de hivatalosan még nem fűztek hozzá semmit a dologhoz :yeah:

 

Én nem bánom, hogy lesz. Ne legyen faji diszkrimináció a messzi-messzi galaxisban. ;)

 

Igen mesés részek elé nézünk. :) Ráadásul a Jedivé válás kerül előtérbe ami roppant érdekesnek ígérkezik.

 

Bizony-bizony. Én régóta nem vártam így részt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.