Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hány történetszálat is kapunk? Ha jól rémlik, 4-et? Ebből egyik a Mandalore ostroma, egy másik a Bad Batch befejezve. A harmadik talán egy főleg Ahsoka-ra koncentráló szál (a trailerekből ítélve). Negyediknek akár még jöhet is ez a fejvadászos, amiből már láttuk a nyers változat egyik jelenetét, melyben

 

Spoiler

Boba párbajban kinyírja Cad Bane-t.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Hány történetszálat is kapunk? Ha jól rémlik, 4-et?

Sajnos csak 3 at. Mandalore ostroma, Bad Batch és Ahsoka's Journey amely az előzetesből ítélve felvezetője lesz majd a Mandi zárónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Fulcrum írta:

12 részes lesz az évad. TCW-ben egy story arc 3 részes volt szóval akkor sztem 4 story arc-t kapunk. 

A vége felé már sok négy részes történetszál volt (az 5. évad gyakorlatilag csak ilyenekből áll), úgyhogy lehet, hogy sajnos tényleg "csak" három külön történet lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, Fulcrum írta:

12 részes lesz az évad. TCW-ben egy story arc 3 részes volt szóval akkor sztem 4 story arc-t kapunk. 

Mint ahogy Wilde is írja, továbbá Filoniék is megerősítették korábban: a későbbi - szám szerint 13 történetszál - mind qvadrológia lett volna. A befejező évad valóban 12 részes lesz, azonban csupán csak 3 történetet kapunk majd:

Egy klónokra és a háborúra fókuszáló történetet,

Egy Ahsokára fókuszáló történetet,

És egy kvázi lezárást Mandalore ostroma keretében.

 

Pedig szerintem még egy történetszál, az Utapau benne lehetett volna a záró évadban így adva lezárást Anakin és Obi-wan karaktereinek is - igaz mindketten fontos szereplői a Bad Batch sztorinak, különösen Anakin. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 08. 10. - 20:16, Bence1997 írta:

így adva lezárást Anakin és Obi-wan karaktereinek is

Szerintem nekik fölösleges lezárást adni, mivel az ő történetük folytatódik az ep3-mal. Számukra csak annyi a fontos, hogy a TCW-s karaktert összekössék az ep3-as cselekménnyel.

Spoiler

Ami, mint tudjuk, meg fog történni a Mandis sztoriban, hiszen abban indul el Anakin és Obi-Wan Corusantra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Szerintem nekik fölösleges lezárást adni, mivel az ő történetük folytatódik az ep3-mal.

Na igen, így viszont marad egy történet, amely félkészen lett tálalva. Ha Filoniék azt is megcsinálták volna, akkor szerintem a TCW valóban megkapta volna a méltó lezárását. Így is megkapja, mitöbb, a Bad Batch állítólag nem az lesz 100% -ban, mint anno 4 éve. Jó kérdés, hogy miként változtatták meg a sztorit

Spoiler

eltudom képzelni, hogy Filoniék végül kivették Echo -t a történetből és helyettesítették egy olyan klónnal, akit pl. Rex régről ismert (talán Gregor így kerülhetne a képbe? Jó, a droid szálban nem találkoztak, de attól még talán a háború elején találkozhattak :)) továbbá ugye ha már az Ahsoka történetet is megcsavarták, egy klónt átvariálni se nehéz.

 

De arra is kíváncsi vagyok, hogy a Mandalore ostromát miképpen oldják meg. Sok dolog fog benne történni, remélem Filoniék jól bánnak az idővel. Ugye a részek néha eléggé függtek a time limittől, remélhetőleg a Mandi ostromnál nem lesz hiányérzetünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egen, az utapaus sztoriszálat is megcsinálhatták volna rendesen, mert az ráadásul azért az RO-hoz is kapcsolódik lazán, de én úgy érzem, hogy így sem fogunk elégedetlenül hátra dőlni. :) Sőt én már akkor sem panaszkodnék, ha csak a mandis szálat kaptuk volna meg, mert nekem ez az egy hiányzott nagyon. Egyrészt Ahsoka és Maul számára is egy lyuk volt, másrészt többször is utaltak rá a Rebels-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 08. 13. - 11:02, Dzséjt írta:

Egen, az utapaus sztoriszálat is megcsinálhatták volna rendesen, mert az ráadásul azért az RO-hoz is kapcsolódik lazán, de én úgy érzem, hogy így sem fogunk elégedetlenül hátra dőlni. :)

Ja igen, a RO -hoz is volt valamennyire köze a szálnak. Sajnálom, mert igazán jó történetről mondtak le Filoniék, de a maradék 3 történetszál valóban azt mutatja, hogy a TCW -s karakterek - Ahsoka, Rex, Bo-Katan és igen, valamelyest MAUL - történetére pontot tesznek.

 

Nagyon várom, a D23 -on talán kapunk valamit, de ha nem sebaj, én már egy időintervallumot is eltudnék fogadni idén - például Spring 2020 - majd jövőre jöhet a lezárás, amely remélhetőleg méltón fel lesz vezetve további képregény/regény sokasággal a nyomában. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

‎2019‎. ‎06‎. ‎24‎. - 0:56, Bence1997 írta:

 Taylor azt mondta neki, hogy valószínűleg idén novemberben - az első napon - fognak érkezni az új részek, ezzel is "boostolva" a 

Disney+-t. :)

[�IMG]

[�IMG]

Hoppá, talán meghallgattattak az imáim.. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Hoppá, talán meghallgattattak az imáim.. :) 

Én is örülnék, ha a Disney+ debütálásakor érkezne, de...

már annyi minden fog érkezni ősszel - és decemberben - hogy a Disney inkább jövőre rakja ezt a sorozatot. És mivel a Resistance jövő tavasszal lezárul végleg, én nekem van egy olyan érzésem, hogy ezt a sorozatot nagyon fogja promózni - lévén nagy finálé lesz - és mire a következő Celebration történik, a TCW -nek is vége lesz és ott kvázi egy múltlezáró dolgot kapunk mindenből - ST, OT, TCW, Resistance stb. - és jöhetnek az új dolgok. Most valahogy így érzem.

 

De alapvetően még nagyon dolgoznak rajta, bár kétségtelen, hogy '17 vége óta - saccperkábé azóta dolgozhatnak rajta, van egy olyan érzésem, hogy amikor 17 végén bejelentették, hogy érkezik a Disney streaming szolgáltatása és a Mandi lesz az egyik nagy attrakció, a Disney ezek után rögtön felkeresték Filonit a TCW -vel kapcsolatban - ezt ugye maga Dave mesélte a TCW paneljén. És ahogy láttam, már a TLJ premierje környékén megvolt egy-két concept art a Mandalore ostromából. De ettől függetlenül a jövő év pont tökéletes lesz a sorozat lezárására. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem a Resistance véget ér még a TROS előtt. 

Még nem tudjuk milyen hosszú a 2. évad de ha ugyan olyan vagy hasonló hosszú mint az első akkor nehezen mert a két premier között csak 11 hét van. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A promoban utaltak rá, hogy a kilencbe fog belevezetni a második évad, egy "epic conclusion" -al. Ez azt is előrevetítené, hogy a Resistance szereplői közül a TROS-ban is szerepelnek páran. Még ha annyira is mint anno a Ghost a RO-ban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az már nincs olyan soká. :)

 

Így viszont amint végetér a Mandi, rögtön jön a TCW. Márha a Mandi szünetet tart a TROS premierje környékén.

 

Ja és Filoni hivatalosan is bejelentette, hogy ez az utolsó évad! Korábban volt olyan hogy az emberek több évadot aposztrofáltak, de szerintem ez eddig is egyértelmű volt, hogy ez a 12 rész lesz az utolsó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Esélyes lehet. Én most egy olyat tudok elképzelni, hogy

Spoiler

látjuk majd Kanant és mesterét, ahogy az utolsó küldetésükön vannak és elhangzik a 66 -os parancs.

 

Amúgy a Lucasfilm levédett egy újabb logót, amelyen egy klónsityak található. Ebből azt lehet következtetni, hogy az elkövetkezendő időkben esélyes, hogy a TCW -hez jönnek majd tie-in történetek vagy éppen új Lego szettek is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Esélyes lehet. Én most egy olyat tudok elképzelni, hogy

  Spoiler elrejtése

látjuk majd Kanant és mesterét, ahogy az utolsó küldetésükön vannak és elhangzik a 66 -os parancs.

 

Amúgy a Lucasfilm levédett egy újabb logót, amelyen egy klónsityak található. Ebből azt lehet következtetni, hogy az elkövetkezendő időkben esélyes, hogy a TCW -hez jönnek majd tie-in történetek vagy éppen új Lego szettek is. :D

Képregény formába még egy Fallen Order tie-in is elképzelhető, sőt én kifejezetten örülnék neki. A Fallen Order amúgy is kapott már a Vader sorozatban is egy kis felvezetést, most meg megy egy saját sorozat is. Egy klón háborús képregénybe simán betehetnék a fiatal Cal Kestist, már  annyira is elég lenne, hogy elsétál a folyosón Anakin vagy Obi-Wan mellet. :D 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.