Ugrás a kommentre

Előkészületek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na de milyen gép pilótáinak lenne ilyen sisakja? Mert a film a Birodalom idején játszódik, így aligha lenne a sima TIE vadászok pilótáinak hirtelen teljesen más sisakja (miközben a Rebelsben és az ep4-ben is ugyanaz a sityakjuk). Szerintem is inkább valami elit figurákból álló egységhez fog tartozni. Ki tudja, lehet megjelennek a dark trooperek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikkelsen többnyire egyébként pozitív karaktereket szokott játszani. A jó figuráknak is a széles spektrumát tudja: tud esendő lenni mint a "The Hunt"-ban, nagy politikai játékos mint az "A Royal Affair"-ben vagy épp tökös bosszúálló mint a "The Salvation"-ben. Bármilyen figurát remekül tud hozni. Nagyon várom már, hogy egy SW filmben láthassam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő... Ezzel a kérdéssel azt hiszem, több gond is van. Egy: hogy mikor és hogyan alapult a Zsivány-osztag, az jelenleg távolról sem kánon. Jelenleg még csak nem is X-szárnyúakból álló század, hanem csak és kizárólag T-47-esekből, és csak a Hoth-on szolgáltak. Másrészt, hogyan alapíthatta Luke és Wadge a yavini csata előtt, ha egyszer Luke épp csak pár órával a csata előtt ért Yavin IV-re, és még csak osztagparancsnok sem lett? Nem a hoth-i csatára gondoltál?

És emellett, mivel nem kánon, így a Szövetségnek már azelőtt is lehetett Zsivány-osztaga, már ha itt éppen ugyanarról van szó. A Rogue One jelenthet mást is, egy kém fedőnevét például azét, aki megszerzi a Halálcsillag terveit és az ő kijuttatásán dolgozik majd az a kommandó, amiről a csapatképet láttuk lentebb. És lehet, hogy az Echo bázis osztaga az ő tiszteletére kapta a Rogue/Zsivány nevet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja igen.Bocs ,azt elirtam - Yavin utan! :rolleyes:

Ejjha nem egyszeru....de tenyleg ,mintha olvastam volna valahol regen,hogy Wedge-ek a Zsivanyokra valo tisztelgesbol adtak sajat csapatuknak is a Zsivany nevet....de ,hogy ez ,akkor most mikor?hol? derul/t ki...ha most nem is kanon ez a resz...pff. :)

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából jól olvastad. Eredetileg a Zsiványokat valóban Wedge és Luke alapították a yavini csata után. Később Wedge - aki Luke lelépésével megkapta az osztagparancsnoki beosztást - az endori csatára átkeresztelte őket Vörös-osztagra, tisztelgésül a yavini csatában elesett bajtársaik előtt. Az Endor után aztán teljesen újjászervezte a Zsivány-osztagot, ekkor lett belőlük az Új Köztársaság elitosztaga, és sok Szövetségi veterán is bekerült. De mindez már a múlté, szóval egyelőre jó kérdés, mi van a Zsiványokkal. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy visszakerülnek a megérdemelt helyükre, ha már egyszer újra van Új Köztársaság is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Vader szereplése mellett CGI Tarkin lesz a filmben.

 

http://starwarsmedia.hu/news.php?item.703.1

 

Úgy látszik a disney nem akarja azt a színészt, aki eljátszotta tarkint a sithek bosszújában. De az is igaz, hogy 10 éve volt már az is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most utana olvasva....Vader titkos tanitvanya.Hmmm.(nalam ez is kimaradt)

Nem lesz semmi...valamelyik topikban epp a napokban akartam kerdezni,hogy volt-e Vadernek tanitvanya....ez most megint valami bevonzas. :)

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért valószínűtlen, hogy a The Force Unleashed sztoriját kanonizálják, és én nagyon remélem, hogy ezt nem is teszik meg. Inkább csak névazonosságról lehet szó, de amikor olvastam, nekem rögtön beugrott Galen Marek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az sem biztos, hogy komolyan lehet venni bármit, ami a plakáton szerepel. Vagy csak poénos utalásként került oda a név, valaki a stábból nagyon szereti a játékot, vagy hasonló más okkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.