Ugrás a kommentre

Előkészületek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem az a birodalmi üdülőközpont bolygó lesz, oda tudnak elmenni a rohamosztagosok és egyéb birodalmi alkalmazottak a PAP kártyájukkal, szinte látom ahogy Vader koktélt szürcsölget egy nyugágyon heverészve :D :D :D

 

Komolyra fordítva a szót ilyen bolygó még tényleg nem volt, kíváncsi vagyok mi lészen a szerepe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF: remélem, ők egyszer visszakerülnek a kánon-ba.

 

Szerintem a KOTOR egésze maradt kánon. Legalábbis most készülnek kiadni egy újabb kiegészítőt az online verzióhoz és jövőre pedig kiadják az eredeti játékot HD textúrákkal. Én nem hallottam, hogy a KOTOR ne lenne a kánon része.Persze, nem követem olyan szorosan az EU-t, lehet, hogy tévedek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láthatóan valami Birodalmi bázis féle van a képeken. Érdekes, hogy az űrhajót nem építették meg csak a rámpát. :)

Talán valami bazinagy hajóhoz tartozik. Úgy lehetnek vele hogy CiGi-ben gazdaságosabb megvalósítani.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a KOTOR egésze maradt kánon. Legalábbis most készülnek kiadni egy újabb kiegészítőt az online verzióhoz és jövőre pedig kiadják az eredeti játékot HD textúrákkal. Én nem hallottam, hogy a KOTOR ne lenne a kánon része.Persze, nem követem olyan szorosan az EU-t, lehet, hogy tévedek.

 

Neked legyen igazad :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont most néztem meg 2 hete a Yip Man kung fu filmeket, és csodálattal ámultam Donnie Yen harctudásán, imádtam a palit. ERRE SZEREPELNI FOG A FILMBEN ÁÁÁÁH! (a kép jobb szélén a kínai )

Sírok örömömben.

 

Riddick azért sírhat örömében, mert Hannibal személyesen is jelen lesz a moziban, azaz Mads Mikkelsen!!!!

 

Dzséjt is elmorzsolhat egy könnycseppet nyugodtan, ugyanis a Firefly pilótája Alan Tudyk is a szereplők gárda oszlopos tagja lett!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az egyik kedvenc színészem Mads Mikkelsen is benne lesz! Nálam a nap híre.

Remek hírként várt itt a fórumon :) Én Diego Lunát is csíptem régebben, szóval egész jó gárdát szedtek össze.

Nagyon tetszik ez a kép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok ott hátul csak nem versenyfogatok hajtóművei? :)

Hasonlítnak. :D

 

Diego Luna lehet hogy Biggs lesz??

Most hallottam , és hasonlít valóban!

Ez nagyszerű lenne! Biggs elvileg akkor már a lázadókkal volt. Ha kiderülne, hogy részese volt ennek a csatának az nagyot dobna az EPIV -es megjelenésén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pletykák szerint Tarkin is feltünik a filmben CGI formájában.

 

http://www.starwars7news.com/2015/08/report-peter-cushing-to-be-digitally-recreated-for-rogue-one.html

Kár lenne ezzel próbálkozni. Van egy jó Wayne Pygram-unk és ha kell hangnak egy remek Stephen Stanton-unk.

Nem kell a full cgi emberi karakter!!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár lenne ezzel próbálkozni. Van egy jó Wayne Pygram-unk és ha kell hangnak egy remek Stephen Stanton-unk.

Nem kell a full cgi emberi karakter!!

Én szívesen megnéznék egy ilyet! Szerintem jó ötlet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.