Ugrás a kommentre

Előkészületek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Lefogadom hogy az a pálmás bolygó lesz az imperialisták nyaralóhelye. :D

 

Gondolod az Uralkodó is ott piheni ki a galaxis irányításának fáradalmait? :)

 

 

 

@Nute Gunray

Rakata Prime tényleg jó ötlet. Már el is felejtettem. De most hogy mondod kifejezettem reménykedni kezdtem hogy az lesz.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolod az Uralkodó is ott piheni ki a galaxis irányításának fáradalmait? :)

Korábban nem gondoltam erre de elképzelhető hogy kiemelt helye lesz azon a szigeten. Azzal meg még nem foglalkoztam hogy Palpi után lett-e másik Uralkodó. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik kánon-könyv szerint

 

 

Palpatine után Mas Amedda lett a Birodalom vezetője rövid időre régensként, de ez csak átmeneti állapot lehetett. Szerintem kizárt, hogy lett volna még egy császár, a különböző katonai és politikai frakciók egymásnak eshettek a konc felett.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A soron következő SW film. Piszkosul kíváncsi vagyok rá, mert ilyen jellegű/fajtájú/formájú SW film korábban még egyáltalán nem volt, szóval izgatottan várom. De jelenleg az EP VIII-ért epedek. Sőt, ha már itt tartunk ide a IX. résszel is azonnal! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy most az ep7 bűvöletében mekkora csend övezi ezt a filmet. Ez persze érthető is, de ne feledjük, hogy az Ébredő Erő premierje előtt 13 hónappal, már kijött egy teasernek nevezett molyingnyi kis előzetes, ami nagyon keveset mutatott, és aminek 1-2 jelenete vissza sem köszöt a filmen.

 

Hogy álluk most ezzel a filmmel? Lesz benne Vader, Organa, Tarkin? Érdekes, hogy erről sem tudunk semmit.... :cool:

 

Én nagyon várom, de termézetese az ep8-at egy hangyányival még jobban... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még azt is megkockáztatnám, hogy csak február-március környékén indítják be a rouge one PR gépezetét. Addig hagyják az Ep7-et kifutni.

 

Igen persze, most az ep7 tarol, mint gőzhenger, ezért a figyelem, most alig vetül erre a filmre. Én eddig, amikor jöttek hírek, persze elolvastam, de tized annyi érdeklődést sem mutattam felé, mint az ep7 felé. Szóval eddig át sem éreztem a lényeget.

 

De nagyon jó ötlet és nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz, mert bár nem illeszkedik szorosan a fősodorhoz, ami ugye a Star Wars gerince, a Skywalker-család története, de még is ez lesz az első film (az értesülések alapján), ami a legjobban megfogja villantani, hogy milyen is lehetett abban a korban élni, amikor a Birodalom ereje és hatalma teljében leledzett és nyomorította meg a galaxist.

 

Remélem, hogy ha csak röviden is, de lesz enne Vader, Tarkin, Organa, de egy holocameo erejéig Palpira is ráfleshelnék....

Szerkesztve: - Lenci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ez lesz az első film (az értesülések alapján), ami a legjobban megfogja villantani, hogy milyen is lehetett abban a korban élni, amikor a Birodalom ereje és hatalma teljében leledzett és nyomorította meg a galaxist.

 

És pontosan ezért én ezt az SW filmet sokkal jobban várom mint bármelyik másikat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem maradnak a beúszó szövegnél. Az ilyen antológia típusú filmek muszáj egy felvezető szöveg, hogy a néző el tudja helyezni a film történéseit. A TCW filmben és a sorozatnál is megvolt ez a koncepció, azzal a különbséggel, hogy ott nem nekünk kellett olvasni, hanem egy narrátor felolvasta, amíg mi különféle jeleneteket néztünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ide szerintem sem lenne szükséges az epizódok felvezetése, nekem elég lenne az a bizonyos világoskék frázis, csak hogy megnyugodjak, hogy jó filmre ültem be. :D Bár egy ilyen markáns jellegzetességet elengedni se lehet egyszerű.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítolag mindegyik antológia film más és más műfajú lesz és hangulatukban eltérnek majd a Saga filmektől. Ehhez szerintem jól illene egy eltérő kezdés. Kérdés, hogy miként fogják nyomatékosítani a széles nézőközönség körében hogy a következő SW film nem az ep.8 lesz. Nekem valahogy azaz érzésem hogy ezekről az antológia filmekről a fanokon kivül szinte alig tud valaki. Érdekes lesz látni hogy milyen lesz a marketingjük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén kicsit feleslegesnek is érzem őket. Főleg az EPVII után.

Hát igen. De tudtuk, hogy ez lesz. Ezek a filmek az EP7 költségvetésének csak töredékéből fognak készülni, tehát olyan grandiózus alkotásokra én nem számítok. Ahogy a Marvel-fanok sem hasonlítják a Hangyát az etalonnak számító Bosszúállók 2-höz (gondolom én, mint laikus, ha tévednék, sry).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tele lesz csupa A-kategóriás szinésszel. Lehet, hogy nem 200 millióból készül mint mondjuk az ep.7, de szerintem 150 millió körül bele fognak tenni. Nekik se érdekük hogy a közönség ahhoz szokjon hogy az SW-ben vannak másodvonalas kevésbé fontos produkciók. Szerintem itt is oda kell tegyék magukat. Engem már csak a szinész gárda miatt is érdekel.

Nyilván nem egy kategória a Saga-val de arra számítók hogy jó kis kikapcsolódás lesz az ep.8 várás közben. Szerintem decemberben nem fogunk panaszkodni hogy újra mehetünk SW-t nézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tele lesz csupa A-kategóriás szinésszel. Lehet, hogy nem 200 millióból készül mint mondjuk az ep.7, de szerintem 150 millió körül bele fognak tenni. Nekik se érdekük hogy a közönség ahhoz szokjon hogy az SW-ben vannak másodvonalas kevésbé fontos produkciók. Szerintem itt is oda kell tegyék magukat. Engem már csak a szinész gárda miatt is érdekel.

Nyilván nem egy kategória a Saga-val de arra számítók hogy jó kis kikapcsolódás lesz az ep.8 várás közben. Szerintem decemberben nem fogunk panaszkodni hogy újra mehetünk SW-t nézni :)

Ezzel szerintem választ is adtál magadnak a marketinggel kapcsolatos kérdésre. A Disney üzleti vállalkozás, ha beleraknak 150.000.000-t, nyilván igyekeznek majd minél szélesebb rétegekhez eljuttatni azt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.