Ugrás a kommentre

Teaser trailer 2.


Ajánlott hozzászólás

Sólyomszemed van! Akkor

KÉMJELENTÉS SPOILER

 

ő lesz az a rohamosztagos akinek a falugyújtogatáskor egy rohamosztagos társa végighúzza a sisakján a véres kezét? Ütős!

 

Óóó tényleg, eszerint egy újabb kémjelentés nyert tanúbizonyságot, ráadásul ez megint egy olyan apró elem amit eddig nem láttunk Star Wars filmben. Ezután a trailer után már nem tartok attól, hogy OT koppintás lesz.

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt letöltheted, legfelül a 1080p-s, Jobb klikk, mentés másként

http://www.hd-trailers.net/movie/star-wars-the-force-awakens/

 

Már nem lehet. eltávolították.. :facepalm:

Ilyenkor mindig küzdök a egy fél napig mire megoldom..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kattintsd meg a linket, amit Jake beszúrt és ott a legfelső Teaser 2 sorban az 1080p-nél nyomj egy jobb klikket, majd mentés máskéntet.

Nekem is csak html -ként menti el. Milyen böngésződ van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kattintsd meg a linket, amit Jake beszúrt és ott a legfelső Teaser 2 sorban az 1080p-nél nyomj egy jobb klikket, majd mentés máskéntet.

 

Igen. próbáltam. html dokumentumként akar menteni valamit.

Mindjárt szétverem a monitort a billentyűzettel. az szokott segíteni! :angry: :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

explorer, firefox.. egykutya..

 

az aplleről kimásoltam egy új lapon megnyitott ablakból az 1080p-s linkjét.

 

Bemásoltam a frissen telepített quicktimeplayerem open url-jébe..

Meg is tudom nézni.. de a "save as.." csak fizetősöknek elérhető?

 

aki leszedte már, nem tudja feltolni a data.hu-ra vagy valahova? @gyf@sz, @gyf@sz, @gyf@sz.. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kib*szottul klassz az új tízer. :cool::rock:

 

 

 

Mit kell csinálni a rohadt quicktime-mal?

Azzal semmit. Tedd fel a Króm böngészőt és abból mentsd a mov-ot. Aztán tedd fel a vlc playert ami lejátsza. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kib*szottul klassz az új tízer. :cool::rock:

 

 

 

Azzal semmit. Tedd fel a Króm böngészőt és abból mentsd a mov-ot. Aztán tedd fel a vlc playert ami lejátsza.

 

köszi, de mára elég volt..3 böngésző meg nem lesz a gépemen. Majd csak meglesz valahonnan..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom Frenkie majd mit szól hozzá. :D

 

Este kilenc fele bementem vacsorázni, megfordult a fejemben hogy biztos már fent van megnézem okostelón. De rájöttem hogy először full hd és nagyképernyő. Nagyon jó döntés volt, mert ha ezt ott látom először ott hagyom a munkát és hazajövök. :D

 

Szóval AZT A ROHADT. Minden félelmem elszállt hogy bármelyik trilógia koppintás lenne. Ez nagybetűs SW és mégis új. Már 1 órája csak ezt nézem és nem tudok vele betelni annyira bejön. Már megállítgatva is megnéztem.

Döbbenetes érzelmi töltetet nyújt. Még abba is belegondoltam hogy az EP1 idejéből hova jutottunk el te jóisten? Annak a kisfiúnak az összeégett maszkját látjuk évtizedekkel később mikor már nemhogy Köztársaság nincs hanem Birodalom is félig.

Pár dolog feltünt.

1. A keresztkardos csávó ott van a faluégetésnél is. Valamiféle góré lehet a Birodalomban szerintem, merthogy gondolom ő vezeti a rohamosztagosokat.

2. A Tie-hangárban mintha a lövöldöző Tie a rohamosztagosokat lőné. Lehet ellopták és a Birodalom ellen használják.

 

A lezuhant csillagromboló elképesztő, látni a régebbi csazták roncsait. Az új is nagyon tetszik. Mondjuk amik szálltak a csillagromboló felé azok nem tusom milyen hajók voltak. Han és Chewbacca megjelenése szintén ütős volt.

 

Néztem hogy ez is teaser trailer. Nem úgy volt hogy május elsején normál előzetes lesz és nem teaser? Vagy 2 hét múlva leadják majd a rendeset? De belegondolva hogy ha ez egy teaser akkor milyen lesz egy rendes?

 

Egyszóval vége minden félelmemnek. Az SW nálam újra él és most már azt mondom hogy hálistennek hogy folytatták a sagát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne látni az eredményt. :D

 

Más is imádja a backflip-et amit a rohamosztagos tol hogy szórakoztassa a többieket a harc közben? :D

 

Nehéz megjósolni! ;)

 

más: megoldottam a nyűgömet. Sikerült regisztrálnom a quicktime-ot és azzal letöltöttem az előzetest végre 1080p-ben..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.