Ugrás a kommentre

Teaser trailer 2.


Ajánlott hozzászólás

Furcsa mozzanata az életnek, amikor olyan pillanatokat élsz át, amiről tudatában vagy, hogy életed végéig emlékezni fogsz rá. :) Hihetetlen jó érzés, mintha nézésekor transzállapotba kerültem volna. Teljesen beszippantott.

 

Az elsőnél, bevallom, én még nem éreztem ezt. De most... most... hihetetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hittem el komolyabban, hogy ez a film jó lesz. :D Anakin fénykardja is előkerül akkor.

 

Fantasztikus a zene alatta, a csúcs 1:15-től van ott leírhatatlan érzések kavarognak bennem.....

Szerintem ez új kompozíció.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És micsoda epikus vágások vannak benne! Pl. a zeleje ahogy Rey a távolban suhan a robogóján a tájon meg egy X-szárnyú roncs és b*szott nagy csillagrombolót látni. Gyönyörű! Apropó romboló. Hogy tetszik az új? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó az új romboló! Nálam ha kedvenc jelenetet kéne választani talán a Tie hangár szétlővése.... vagy amikor a Falcon berepül a csillagromboló roncs hajtóművébe... vagy... na jó hagyjuk mindegyik kedvenc!

Már csak az a kérdés, hogy olyasmi hajó mint az Executor volt, vagyis egyedi, vagy ez az általános romboló osztály.

 

És mennyire hasonlít Padméra! :) Tiszta nagymutter. :)

Biztosra veszem, hogy Leia lánya.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Levegőt vennem is nehéz és szédülök. Nagyon durva. Basszus, szóhoz se jutok. Csak nézek, mint Sith a szeretet szó hallatán. Nem is tudom, mi fog meg. Luke monológja, amint kimondja, megvolt apámban, és ott a Vader sisak, az OLVADT Vader sisak? Amikor mondja, hogy benne is Erős az Erő, és látunk egy robotkezű alakot R2 fejéhez nyúlni? Mi történt Luke-kal? A nyitókép a régi csillagrombolóval és a régi(!!!!!) X-Szárnyúval? A vadászok repülése az új (koncepció rajzról szökött) X-Szárnyúakkal és az ÚJ Y-SZÁRNYÚAKKAL (szintén a koncepciós változat!!!!!!). Han és Chewie cameója? Az új csillagromboló? Kaylo Ren pillanatai? Az erőteljesen sötétnek tűnő hangulat? A TIE vadászos csapás a hangárban? A Falcon jelenetei? Ááááááááááááá!!!!!!

Ha ezt érzem a trailer alatt, hogy fogom érezni magam a mozi után? Hát engem onnét hordágyon kell majd elszállítani!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, Leia lánya lesz. A narráció is ezt erősíti: apám - Vader maszkja (!!!!!!!!!!!!!); én - Luke nyúl Artuhoz a fémkezével, ezt láttuk korábban egy fotón; a testvérem - Luke térdelve átnyújtja Leiának a kardot. Te - ez szinte 100%, hogy Rey.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.