Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

10 perccel korábban, Bence1997 írta:

Vagy ma még azt is bedobják, elvégre This is the day. :D

Nem reménykedek :D mmax egy rövid teaserben, de rendes trailert csak kb. egy hónap múlva várnék

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek hír! Nem is baj az október 30, addig el lehet merülni újból az első évadban (terveztem) és le is zavarjuk az első évados szavazást ( készülj @Bence1997 :D)

 

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Október 30? Lol, ez már annyira október, hogy már-már majdnem november. :lol: No de a lényeg, hogy jön. :yeah: Mostmár csak egy előzetest perdítsenek és minden rendben is lesz. :D

Szerintem szeptember vége előtt nem lesz előzetes, de rám cáfolhatnak nyugodtan. :P 

 

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

@Ody Mandrell!

Készüljön a kék logóval a feliratok szekcióhoz kép? Szerintem igen. 

Pont erre gondoltam amikor megláttam ezt. :D Jöhet nyugodtan. A méretek megvannak még?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Remek hír! Nem is baj az október 30, addig el lehet merülni újból az első évadban (terveztem) és le is zavarjuk az első évados szavazást ( készülj @Bence1997 :D)

 

Miért is készüljek? :D

 

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem szeptember vége előtt nem lesz előzetes, de rám cáfolhatnak nyugodtan. :P 

 

Most olvastam, hogy a SWNN "felkereste" a Disneyt, válaszként azt kapták, hogy mára nem terveztek mással.

 

Amúgy a héten kaphatunk előzetest, ha akarnak dobhatnak egyet. :D Nagyon mondják szeptember 14. -ét, akkor lesz Monday Night Football. Továbbá szeptember 20 körül is lehet, akkor lesz az Emmy. És a szokásos szeptember 30, 1 hónappal a premier előtt. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Remek hír! Nem is baj az október 30, addig el lehet merülni újból az első évadban (terveztem) és le is zavarjuk az első évados szavazást ( készülj @Bence1997 :D)

 

Szerintem szeptember vége előtt nem lesz előzetes, de rám cáfolhatnak nyugodtan. :P 

 

Pont erre gondoltam amikor megláttam ezt. :D Jöhet nyugodtan. A méretek megvannak még?

Nem igazán. Inkább a tájolással játszottunk, de a négyzetszerű képarány jó volt mindhez. Persze megvannak az eredetiek, de az nem lehet kiindulópont, hisz minden egyes kép különböző felbintású/méretű. De holnap rámegyek, dobálom a privátba aztán amelyik jó azt majd használjuk! 

Talán addigra ki is jön egy nagyfelbontású logó amit alapul használhatok. Aki tud ilyenről ne hallgasson mindörökre! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az majd pénteken jön. :cool:

A Próféta szóljon belőled :D 

 

Amúgy egy páran idősebbnek néznek ki. Főleg Grief Carga, nem volt ilyen ősz szakálla, ha jól emlékszem. Na meg a Gyermeken is látszik, hogy idősebb lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez alapján úgy tűnik, hogy az első évad még csak szárnypróbálgatás volt, és most jön csak a lényeg! Pedig már az első se volt piskóta. Most nagyon belelkesedtem!

 

Köszi a fordítást Bence! A "Trónok játéka" amúgy gondolom a Trónok harca akart lenni :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Yoda József írta:

Köszi a fordítást Bence! A "Trónok játéka" amúgy gondolom a Trónok harca akart lenni :D 

Na igen, az utolsó helyeken már kicsit segítségül hívtam a fordítót is, a legutolsó bekezdéseknél meg a lényeget kisajtoltam. :P

 

Nagyon szívesen, fiúk. Nagyon izgalmas infók ezek. Előzetes-szagot érzékelek a levegőben. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A Próféta szóljon belőled :D 

 

Amúgy egy páran idősebbnek néznek ki. Főleg Grief Carga, nem volt ilyen ősz szakálla, ha jól emlékszem. Na meg a Gyermeken is látszik, hogy idősebb lett.

Cargan látszik a legjobban, hogy változott. A gyermek nekem ugyanaz. :D @Bence1997 fordítása alapján még várósabb a második évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedo azt mondta az interjúban, hogy kb. ott vesszük fel a fonalat, ahol az első évad véget ért, max. eltelt pár nap/hét. Amúgy nagyon döfi ruhák vannak, különösen tetszik Grief ruházata.

 

Amúgy a képeket nézve kettő dologban biztosak lehetünk:

1. újra láthatjuk majd a Tatooinet. Bantha is lesz.

2. Gideon egy csillagrombolón van? És Mando, Cara és Grief is? :hmm:

 

A pletykált karakterekről meg érdekeset mondott Gina: valamelyikük igaz, valamelyikük nem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.